źródło: własne / limanowa.in / lajfy.com

nieno - 3 sierpnia 2014, 19:01:45 - *.unity-media.net

cxcx - 3 sierpnia 2014, 19:04:20 - *.serverprofi24.com
Po raz kolejny Limanovia udowodniła kto powinien spaść w zeszłym sezonie a kto nie...

sandecja - 3 sierpnia 2014, 19:08:54 - *.tvkdiana.pl
mogło byc roznie . sedziowie ewidentnie pod lime wszyscy wiedzą o co chodzi , w koncu to szubryt

ptok - 3 sierpnia 2014, 19:10:23 - *.adsl.inetia.pl
jak ten stadion spełnia wymogi

xyz - 3 sierpnia 2014, 19:15:39 - *.ennet.pl
Mikołajczak znowu złapie kilkanaście żółtych i kilka czerwonych w sezonie...pół godziny gry i 2 żółte...była prawidłowa brameczka dla Stalówki na 1:1 w 75 min.?

Arox - 3 sierpnia 2014, 19:18:14 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Brawo pławo! A wam stadion już działa?

cyrkpajton - 3 sierpnia 2014, 19:21:37 - *.snel.com
Szczerze to brak słów. Typ wyżej pozuje na "sandecję", nadaje ze stalowowolskiego ip i ma czelność oceniać sędziów oraz coś insynuować.

Neni - 3 sierpnia 2014, 19:22:56 - *.adsl.inetia.pl
do cxcx, Limanovia sama sobie winna,że spadła...

mh. - 3 sierpnia 2014, 19:37:53 - *.jager.io
Nikt nie napisał, że 'nie są sobie winni' a jedynie 'że są od nich lepsi'.

sandecja - 3 sierpnia 2014, 19:38:36 - *.tvkdiana.pl
wali mnie stalowka. bramka dla stali prawidlowa, a czerwien powinien dostac zawodnik limanowi 10 min wczesniej.poprostu mam obrzydzenie do sedziow ktorzy kreca meczami .zaznaczam jestem neutralny przypadkowo bylem na meczu

1938 - 3 sierpnia 2014, 19:46:39 - *.tvkdiana.pl
coś mi mówi że w tym sezonie spadek info pewne

gogo - 3 sierpnia 2014, 19:46:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia to kręcił ale pod Stal. I to ewidentnie. Gwizdał Stali urojone faule, dawał żółte kartki Limanovii w pierwszej połowie za nic. No i ten mur w polu karnym przy wolnym dla Stali - 15 metrów od piłki, kpina..

coztobą - 3 sierpnia 2014, 19:49:35 - *.us.unmetered.com
8 minut po ostatnim gwizdku wysłałeś pierwsze smuty ze stalowowolskiego ip i przypadkowo byłeś na tym meczu?

KSS - 3 sierpnia 2014, 20:32:22 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Gratulacje I pozdrowienia z Tarnobrzega. Widze ze rowery tez tam maja niezla jazde.

wis - 3 sierpnia 2014, 20:41:12 - *.dynamic.chello.pl
Gratuluje zwycięstwa kibic Kolejarza!!!

hulk - 3 sierpnia 2014, 20:45:05 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Kolejarz !!!

FKS - 3 sierpnia 2014, 20:53:07 - *.opera-mini.net (*.254.152.73)
zrzucanie winy na sędziego to słaba wymówka, Limanovia była lepsza o dwie bramki, może tym razem w papierach będzie ok i obejdzie sie bez zielonego stolika

Git - 3 sierpnia 2014, 21:51:13 - *.centertel.pl
Limanovia w pierwszej połowie była o dwie klasy lepsza.w drugiej było widać brak zgrania, ale była walka i to jest to! Brawo Lima!

mar... - 3 sierpnia 2014, 23:14:07 - *.grybow.net.pl
Jak baraze o 2 lidze Kolejarz 2-0 Stal. St.W. jak fuzja dokladnie wynik dla Limanovia :D :D

Szubi - 3 sierpnia 2014, 23:14:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia ewidentnie grał pod Stalówkę. Milion kartek dla Limanovii, a dla nich w ewidentnych momentach - NIC!
Ponadto Stalowcy powinni nauczyć kultury co poniektórych zawodników. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś krzyczał tak na kobietę jak nr 11 z SW. Wstyd! A sędzina powinna przywalić mu za to karteczkę.

mateo - 3 sierpnia 2014, 23:46:16 - *.Netcominternet.pl
ale Mateusz Niechciał no ..

Łks - 4 sierpnia 2014, 0:06:54 - *.net.intersiec.net.pl
Nie wiem czy tylko moim zdaniem ale sędzia nie dawał sb rady :D Czyż nie powinna być pokazana żółta kartka zawodnikowi który przez całe boisko pociąga za koszulke gracza z piłką i sędzia stosuje przywilej korzyści... Takie sytuacje w tym meczu były conajmniej dwie :D Czyż sędzia po przerwaniu gry nie powinien pokazac takiemu oto zawodnikowi kartki? Prosze bez hejtów po prostu pytam z ciekawości bo jak dla mnie kartka po "akcji" powinna zostać pokazana

widownia : - 4 sierpnia 2014, 10:04:46 - *.prodoks.pl
600
Widzów 600 xD Mecz otwarcia a frekwencja jak na mundialu ;d
Ze Stróż sie śmiali a Tu niewiele lepiej;d

tbg - 4 sierpnia 2014, 10:28:07 - *.87.0.1
Jak Stalówka przegrywa to sędzia zły. Jak wygrywa, to drużyna z charakterem :D Nie mogą przyjąć do wiadomości, że to po prostu słaby zespół ? Z 600 osób na meczu nie ma co się śmiać, to i tak więcej niż średnia w Stalowej

Domin - 4 sierpnia 2014, 11:54:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jestem kibicem Limanovii i na meczu rzecz jasna byłem i po 1 szczerze gratuluje wyniku! co do meczu: w 1 polowie Limanovia zdecydowanie lepsza to ona prowadziła gre, stworzyla wiecej sytuacji. Jednakze Stal probowala sie "odkuć" o czym swiadczy piekne uderzenie z przed pola karnego w słupek druga polowa wyrównana, zeby nie powiedziec że to stal przejęła inicjatywe (ale tego trzeba sie bylo spodziewac, przegrywali w koncu 1:0 po przerwszej polowie). Bramka dla Stali według mnie wpadła;) jestem kibicem Limanovii, kocham ten klub, ale ślepy nie jestem wedlug mnie sedzia powinien bramke uznac tak sie na nasze szczescie nie stalo i Limanovia strzelila na 2:0 i odniosla co by nie mowić zasluzone zwyciestwo jesli chodzi o prace sędziów (a zwlaszcza głownego), to jakas kpina, naprawde! ;/ mniejsza juz o to.. Z zawdonikow Limanovi na wyroznienie zdecydowanie zasluguje Kulewicz, Mysiak, Wilk no i Chmiest duzo jest do poprawy, ale rokuje dobre nadzieje na przyszlosc
Stalowej Woli zycze powodzenia i dobrych wynikow w nastepnych meczach!!
pozdrawiam zwlaszcza Hejterów i Napinaczy

sedes - 4 sierpnia 2014, 12:18:51 - *.adsl.inetia.pl
wieś stadion pastwisko i 600 widzów jak w A klasie o to cała limanówka wstyd i porażka takie drużyny

Mak - 4 sierpnia 2014, 14:42:10 - *.centertel.pl
Bramka nie została uznana prawidłowo! Ty co kochasz ten klub byłeś na innym meczu! Spalony metrowy!

DO sedesu - 4 sierpnia 2014, 14:49:30 - *.net.intersiec.net.pl
Sedes weż się ogarni co piszesz
Zobaczyłes tylko że w tym meczu było 600 ale porównać do innych to już nie łaska lepiej mówić że tutaj jest najgorzej i gorzej już byc nie może
Wiem że myślenie boli i parę kliknięć myszką równiez więc przytocze ci ilość widzów w innych meczach 2 ligi
Nadwiślan - Znicz 400 na 12 tysięcy mieszkanców
Górnik Wałbrzych - Błękitni Stargard Szczeciński 500 na 120 tysięcy mieszkańców
:D
Więc no kurde bez jaj w limanowej jest około 15 tysięcy :D a ty byś chciał żeby tu tysiące osób przychodziły :D
Tego to mogą w wałbrzychu wymagać nie tutaj

lip - 4 sierpnia 2014, 15:19:32 - *.adsl.inetia.pl
podobno stalówke ma sponsorować toi toi bo interes niezły kręco na ich stadoinie

Stal1938 - 4 sierpnia 2014, 17:29:37 - *.tvkdiana.pl
pisze w relacji że bramka padła ale nikt sie nie spina.wiadomo piłkarze byli na nie złej nerwie bo sa na boisku o to są emocje.tak jak powiedział trener Wieprzęć przegralismy My jako zespól i ja jako trener i tyle.nie pamiętam Stalówki tak grającej piłką i to napawa optymizmem i nie szukajcie we wszystkim podtekstów.a charakter ta drużyna miał zawsze...

DominikMKS - 4 sierpnia 2014, 21:44:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego MAK, prosze wytlumacz mi o co spinasz?
Ja kibicuje Limanovii, "domin" kibicuje Limanovii TY kibicujesz Limanovii!
Chłop napisał tylko swoje zdanie, z resztą nie wiem czy nie sluszne, bo choc zawodnik zdecydowanie znajdowal sie na pozycji spalonej, tak nie mam sam pewnosci czy gracz stali faktycznie będący na tej pozycji spalonej piłki w ogóle dotknął nie wiem czy nie wpadla ona bezposrednio z rzutu wolnego.
ALE KOGO TO TERAZ OBCHODZI!?!?! :O
Z gry więcej miała Limanovia i odniosla zasluzone zwyciestwo!!
Stary nie napinaj sie tak! Cieszmy sie ze nasz klub wygrał i 3 pkt pozostały w Limanowej.
TYLKO MKS!!!

kibic - 5 sierpnia 2014, 0:03:21 - *.183.132.111.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy tak o tym spalonym, nie wiadomo w 100% czy to był spalony, mi się wydawało że bardziej chodziło o faul na Sotnickim, o ile dobrze zauważyłem to sędzina najpierw machała chorągiewką, a nie tylko uniosła, w każdym razie teraz to i tak nie ma znaczenia, mecz niezły widać jeszcze brak zgrania, ale nie ma co się dziwić, muszą chwilę ze sobą pograć. W przerwie i przez kilkanascie minut drugiej polowy troszke "pokropilo", ale na szczescie zawodnikom chyba to jakos bardzo nie utrudnilo gry MKS oby tak dalej !

gorale - 5 sierpnia 2014, 3:44:38 - *.36.45.205
Bravo Limanovia!

gorale - 5 sierpnia 2014, 3:48:02 - *.36.45.205
Mniej zyczliwi czepiaja sie stadionu. Stadion nie gra, tylko pilkarze. Plyta nie jest wcale zla, zadaszenie jest w trakcie budowy, parkingi takze. Dzieki klubowi glosniej jest o miescie Limanowa. Oby tak dalej. Limanovia!!!

bones - 5 sierpnia 2014, 11:22:15 - *.centertel.pl
a dla czego sektor gości w Limanowej jest zamknięty ??

wenga - 5 sierpnia 2014, 11:29:24 - *.adsl.inetia.pl
bones sektor w limanowej jest zamknięty ponieważ owce się pasą a jak wiadomo jest sezon na oscypki!! KLI masz tka rejestracje jesteś jak superman

DO Bones - 8 sierpnia 2014, 10:15:33 - *.net.intersiec.net.pl
Sektor gości nie jest zamknięty :D
Tylko ten mecz miał się odbyć w Stalowej ale że stalowcy chcieli go rozegrać na wyjeżdzie to Limanovia postawiła warunek że bez udziału kibiców gości