3 sierpnia 2014, 19:55:24 - Monki
Kolejdoskop

W najciekawszym spotkaniu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków wygrała 3-2 (2-0) w Poznaniu z Lechem. "Biała Gwiazda" prowadziła do przerwy po dwóch bramkach Łukasza Garguły. W drugiej połowie Kolejorz odrobił straty po trafieniach Huberta Wołąkiewicza z rzutu karnego oraz Barry'ego Douglasa z rzutu wolnego. Ostatnie słowo należało jednak do gości, którzy po bramce Wilde'a-Donalda Guerriera w końcówce meczu zadali decydujący cios.

Kapitalnie spotkanie mogli rozpocząć gospodarze. Błąd przy wyprowadzaniu piłki popełnił Arkadiusz Głowacki, przejął ją Kasper Hämäläinen i popędził w stronę bramki, po czym podał ją do znajdującego się w polu karnym Łukasza Teodorczyka. Napastnik Lecha w doskonałej sytuacji strzelił zaledwie nad poprzeczką. W 13. minucie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Barry'ego Douglasa na mocnym strzał zza pola karnego zdecydował się Muhamed Keïta, lecz został on zablokowany przez obrońców. Cztery minuty później pierwszą groźną sytuację w meczu przeprowadziła Wisła. Semir Štilić znakomicie podał w pole karne do Łukasza Burligi. Obrońca zdecydował się na uderzenie, które zdołał odbić przed siebie bramkarz. Futbolówka wróciła do Burligi, który wycofał ją do znajdującego się na dziesiątym metrze Łukasza Garguły. Pomocnik gości precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 24. minucie kolejną świetną akcję przeprowadziła "Biała Gwiazda". Štilić podał do znajdującego się na prawej strony Macieja Jankowskiego, który dośrodkował w pole karne, w którym o krok od zdobycia bramki był Paweł Brożek. W odpowiedzi z rzutu wolnego strzelał Gergő Lovrencsics. Piłka po drodze odbiła się od stojącego w murze Brożka, lecz zdołał obronić ją Michał Buchalik. Chwilę później kolejną kapitalną akcję stworzyli goście. Štilić zbiegł z piłką z prawej strony do środka boiska i podał do Rafała Boguskiego. Skrzydłowy Wisły ograł na lewej stronie Huberta Wołąkiewicza i dograł piłkę, pod ręką interweniującego Jasmina Buricia, wzdłuż pola bramkowego, w którym Garguła dołożył nogę, strzelając swoją drugą bramkę w spotkaniu. W 38. minucie Łukasz Trałka stracił piłkę przed własnym polem karnym, którą przejął Brożek. Napastnik Wisły w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. Kilkadziesiąt sekund później Brożek, po doskonałym dograniu Boguskiego, w doskonałej sytuacji będąc sam przed bramką strzelił wślizgiem minimalnie obok prawego słupka.

Drugą połowę z animuszem rozpoczął poznański Lech. Cztery minuty po jej rozpoczęciu bardzo mocny strzał zza pola karnego oddał wprowadzony w przerwie Szymon Pawłowski, lecz futbolówka nieznacznie przeleciała obok bramki. W 52. minucie miękko w pole karne dośrodkował Trałka, w którym o piłkę powalczył Keïta, po czym spadła ona pod nogi Darko Jevticia. Szwajcar zdecydował się na mocny strzał po ziemi, który pewnie obronił bramkarz. Sześć minut później uderzenie z dystansu Dawida Kownackiego odbił przed siebie Buchalik. Do piłki dopadł Trałka, który został powalony przez bramkarza. Arbiter podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem okazał się Wołąkiewicz, zmniejszając straty swojego zespołu. W 70. minucie składną akcję przeprowadzili gospodarze. Pawłowski podał znakomicie w tempo w pole karne do Keïty. Strzał skrzydłowego Kolejorza w ostatniej chwili zdołał zablokować Głowacki. Z drugiej strony boiska kolejną świetną okazję zmarnował Brożek, który przegrał pojedynek sam na sam z Buriciem. W 79. minucie na indywidualną akcję zdecydował się Hämäläinen, po czym wyłożył piłkę znajdującemu się przed karnym Keïcie. Norweg zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, po którym futbolówka nieznacznie minęła prawy słupek bramki. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Douglas, wyrównując stan spotkania. W 87. minucie spotkania Boguski znakomicie podał do Wilde'a-Donalda Guerriera, który okiwał Wołąkiewicza i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił zwycięską bramkę.

3 sierpnia 2014, 18:00 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 2-3 Wisła Kraków
Hubert Wołąkiewicz 59 (k), Barry Douglas 83 - Łukasz Garguła 17, 28, Wilde-Donald Guerrier 87

Lech: 1. Jasmin Burić - 20. Hubert Wołąkiewicz, 23. Paulus Arajuuri (68, 35. Marcin Kamiński), 26. Maciej Wilusz, 3. Barry Douglas - 11. Gergő Lovrencsics (46, 8. Szymon Pawłowski), 6. Łukasz Trałka, 16. Darko Jevtić, 19. Kasper Hämäläinen, 77. Muhamed Keïta - 10. Łukasz Teodorczyk (46, 24. Dawid Kownacki).

Wisła: 22. Michał Buchalik - 21. Łukasz Burliga, 6. Arkadiusz Głowacki, 5. Dariusz Dudka, 4. Maciej Sadlok - 10. Łukasz Garguła, 34. Alan Uryga, 7. Maciej Jankowski, 18. Semir Štilić (90, 29. Tomasz Zając), 9. Rafał Boguski - 23. Paweł Brożek (78, 77. Wilde-Donald Guerrier).

żółte kartki: Wilusz - Buchalik, Burliga, Głowacki, Uryga.

kokoszanel - 3 sierpnia 2014, 19:56:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
beka z rumaka zasluzone zwyciestwo wisly powinni dzisiaj lekko strzelic z 7-8 bramek wilusz i ten fin to parodia srodkowych obroncow tak jak rymaniak-zytko.uwielbiam ogladac druzyny smudy szkoda tylko ze ma taki waski sklad kilka kontuzji i sie to rozleci jak na wiosne

A.c.q. - 3 sierpnia 2014, 19:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta porażka Lecha psuje mi trochę optymizm, z Kalju Lech odrobił straty po wysokiej wygranej z Piastem, natomiast z Żalgirisem odpadł kilka dni po nie wygranym meczu w lidze.

leon - 3 sierpnia 2014, 19:57:02 - *.static.ip.netia.com.pl
LOL! taki mecz i 12 tys ludzi? w Gdańsku na mecz z Podbeskidziem przyszło 16tys, a pora meczu była dużo gorsza :O

Murphy - 3 sierpnia 2014, 19:57:07 - *.nplay.net.pl
Zasłużone zwycięstwo Wisły. Lech dziś praktycznie grał bez obrońców.

sg - 3 sierpnia 2014, 19:57:17 - *.11.42.2
Brozek dlugo bedzie wspominal ten mecz.. 4 "setki" i ani jedna nie wykorzystana. I to takie setki ze niewidomy by to strzelil.

Jacuś - 3 sierpnia 2014, 19:57:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wisełka ! Brawo Smuda ! TKWM !

W - 3 sierpnia 2014, 19:57:58 - *.dynamic.chello.pl
jak Lech wyobraża sobie dalszą grę w pucharach?

Sadajev - 3 sierpnia 2014, 19:58:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brożek grał dla Lecha chyba... Gdyby nie jego pudła po połowie byłoby po meczu... Ale sprawiedliwość zwyciężyła, zasłużone 3 pkt.

ara - 3 sierpnia 2014, 19:58:16 - *.57.146.47.internetia.net.pl
Franek zwolnil Rumaka heheh Franek Smuda czyni cuda

loolko - 3 sierpnia 2014, 19:58:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
Polska myśl szkoleniowa gurom!

CWKS - 3 sierpnia 2014, 19:59:19 - *.sgyl.cable.virginm.net
Na rumaczku do europy hahaha rzut karny, wolny i nic wiecej o to gra vice MP :-) Gdyby nie pseudo = napastnik Brozek to juz 4 do przerwy powinno byc ! Wywalcie w koncu tego rumaka !

polll - 3 sierpnia 2014, 19:59:49 - *.partenzai.com
polaczkom idzie jak po grudzie kiedy muszą grać atakiem pozycyjnym z przeciwnikiem broniącym się całą drużyną na własnej połowie,takie mecze są dla nich o wiele trudniejsze niż mecze z przeciwnikiem który próbuje grać w piłkę,i niespecjalnie a nawet wcale nie odstaje poziomem od polaczków

oleola - 3 sierpnia 2014, 20:00:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wołąkiewicz dobry jest :D:D:D

strasznies - 3 sierpnia 2014, 20:01:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I tak jak już mówiłem... Skoro mogą islandczycy... Każdy może.. Gratki Wisła..

poll - 3 sierpnia 2014, 20:01:51 - *.partenzai.com
ten czwartkowy mecz może być paradoksalnie dla lecha o wiele cięższy niż ten dzisiejszy,to może być niezły hardkor,a nawet horror

starykibic - 3 sierpnia 2014, 20:03:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze jest radośnie, gdy ci poznańscy pogromcy litewskich wiadomo kogo dostają wciury na własnym boisku. Oby Islandczycy w rewanżu pozwolili poznaniakom podtrzymać rumakową passę - Solna, Żalgiris, a teraz oby Islandczycy. Ha, ha, ale fajnie. 2-3 z drużyną prowadzoną przez geniusza Smudę. Ha, ha.

dupawęża - 3 sierpnia 2014, 20:03:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wilusz zakoncz kariere prosze dla dobra wszystkich kibiców !!! Wilusz czekam na twoja odp; .

yhaha - 3 sierpnia 2014, 20:04:32 - *.dynamic.chello.pl
Rumak miej honor i odejdź

-0- - 3 sierpnia 2014, 20:04:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powinno być 0:6, ale i tak jest dobrze.

asd - 3 sierpnia 2014, 20:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A przed sezonem były takie zachwyty na wielką trójką na L, Legią, Lechem i Lechią, które miały całkowicie zdominować ekstraklasę ;) Po 3 kolejkach jedynie Lechia w pierwszej trójce, a Lech i Legia strefa spadkowa. Jak można w 2 meczach u siebie stracić aż 5 punktów?

lejek - 3 sierpnia 2014, 20:11:28 - *.102.113.116
jak się lulusie z poznania balansujący na granicy półamatorstwa dostatecznie nie przyłożą do czwartkowego meczu,zlekceważą stjarmana myśląc że ograją ich na stojąco,będą masowo pudłować(albo mówiąc inaczej nie będzie im spejalnie zależało aby wepchnąć piłkę do siatki),i stjarman wykręci jakiś numer w postaci niespodziewanej bramki z rożnego lub kontry,w czasie której defensywa poznania popisze się nieudolnością,to możemy być świadkami niespodzianki

RumakOUT - 3 sierpnia 2014, 20:13:23 - *.156.230.166
Rumak trenerem tylko do czwartku. Szkoda Lecha, że z takim potencjałem piłkarskim przegrywa z byle kim i byle gdzie

lejek - 3 sierpnia 2014, 20:14:16 - *.102.113.116
oni dobrze wiedzą że nic nie muszą,bo wiedzą że nic złego ich nie spotka w przypadku odpadnięcia,i może być tak że zwyczajnie oleją sprawę,a jak już się zabiorą do roboty,to może być już wtedy o wiele za późno

Pyra - 3 sierpnia 2014, 20:15:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Jedynie co mam do powiedzenia to Rumakowi do widzenia !

Kartuz - 3 sierpnia 2014, 20:17:54 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe, że w Wiśle w całym meczu zagrało jedynie dwóch cudzoziemców. Po trzech spotkaniach mają 5 pkt i żadnej porażki czyli są wyżej niż Lech i Legia. Tak więc kierunek startegii zmierzający do redukcji kosztów poprzez pozbycie się zbyt drogiej w utrzymaniu armii obcokrajowców jest słuszny. Efekt sportowy ten sam,, jesli nie lepszy - za to za wkład finansowy o wiele, wiele mniejszy. Mam nadzieję jeszcze, ze w Wisle częściej będzie grac mlodzież ( np. z drużuny MP juniorów), za to przykład dla innych - budujący.

sabcio - 3 sierpnia 2014, 20:19:15 - *.ovh.net
Ja się dziwię, że ludzie w poznaniu nie zrobi buntu. Dlaczego kibice nie wyciągnęli jeszcze białych chusteczek? No pytam się dlaczego??? Porażka z amatorami z islandi, teraz kompromitacja z drużyną biedną jak mysz kościelna.
Ile jeszcze kompromitować się będzie wołąkiewicz, który zawalił Lechowi dwa gole???!!!!!! Tego człowieka trzeba jak naszybciej wyrzucić z drużyny!

kiepski - 3 sierpnia 2014, 20:20:10 - *.play-internet.pl
W Poznaniu przypomnieli sobie jak grają drużyny prowadzone przez Franza. Walka do końca! Inna rzecz, że za ten horror odpowiedzialny jest głównie marnujący na potęgę sytuacje Brożek. Treneiro Rumak przy takich wynikach w lidze i pucharach może nie doczekać rundy wiosennej.

tom - 3 sierpnia 2014, 20:20:41 - *.tktelekom.pl
Wrócimy do gry jak spadniemy do I ligi i się wszystko oczyści ze szlamu!

- 3 sierpnia 2014, 20:20:59 - *.dynamic.chello.pl
na razie Legia i Lech idą łeb w łeb

Maxi(L) - 3 sierpnia 2014, 20:25:22 - *.us.unmetered.com
Czkawką odbijają się naszym drużynom europejskie puchary. Lech, Legia, Zawisza, Ruch - wszyscy w dolnej części tabeli. O ile Legia skutecznie walczy w el. LM (nie przegrała żadnego meczu) o tyle pozostałe kluby nie radzą sobie ani w europucharach, ani w ekstraklasie. I patrząc obiektywnie tylko Legia zasługuje na grę w grupie europucharów (LM lub LE). A do tych co śmiali się z frekwencji na Łazienkowskiej, to najwyższa frekwencja w tej kolejce ;)

dw - 3 sierpnia 2014, 20:26:55 - *.centertel.pl
I co lechici? znowu zasluzyliscie na wygrana a ma cie porazke. Pokory i na kolana przed Legia.

drew - 3 sierpnia 2014, 20:29:33 - *.mpls.qwest.net
Rafal Boguski

Marek. - 3 sierpnia 2014, 20:31:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oh i jest nasz Sabcio, ze dwa lata wieszczący spadek Wisły a tu tzw. zonk. Jak się masz "kolego" ? Uwielbiam czytać Twoje zjadliwe wpisy na temat Wisły Nieźle musiała gnoić drużynę, której kibicujesz

futbolista - 3 sierpnia 2014, 20:34:54 - *.bois.qwest.net
ale za to zyczymy dobrej gry i jazdy na Bursztynowej
Arenie!!! tam sie Leszek odnajdzie a ci co z Leszkiem tam sie wybiora,beda ukojeni.

jakub - 3 sierpnia 2014, 20:38:41 - *.opera-mini.net (*.254.156.93)
legia słabo gra w lidze a z celtikiem 4-1 wygrali,żal mi was

aleks - 3 sierpnia 2014, 20:54:30 - *.opera-mini.net (*.254.130.234)
WISLA duzo lepsza tyle w temacie'

Vik - 3 sierpnia 2014, 21:08:29 - *.dynamic.chello.pl
Poznaniaki, to naprawdę najlepsze co Wam się mogło przydarzyć ,ta porażka. Tylko nie odpuśćcie teraz i domagajcie się zwolnienia Rumaka.To wyjątkowy nieudacznik, gorszy od Panika i wielu słabych.Macie zespół z potencjałem nie gorszym niż Legia. Powinniście walczyć o mistrzostwo a nie przegrywać z byle jaką Wisłą !

qwa - 3 sierpnia 2014, 21:10:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To Rumak gra czy piłkarze?

Bocian - 3 sierpnia 2014, 21:11:43 - *.144.146.135
Jaki ten lech jest zdechly cieniasy jakim cudem lech gra w pucharach I te kibice do bani zal cieniasy zenada

gość - 3 sierpnia 2014, 21:11:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tytuł powinien brzmieć: "Nasza Szkapa"

RUMAK-PTAK - 3 sierpnia 2014, 21:13:23 - *.111.252.072.ntlworld.ie
Rumak to żaden trener, tylko kasa się liczy więc sam NIGDY się nie podda do dymisji, zawsze będzie ściemniał że to i tamto.
RUMAK WON na zbity pysk!
RRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAA
KKKKKKKK WWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNN!!!!!

vxz - 3 sierpnia 2014, 21:18:05 - *.jawor.vectranet.pl
Poleciał juz Rumak ? czy dalej władze Lecha nosza klapki na oczach ?

vxz - 3 sierpnia 2014, 21:19:49 - *.jawor.vectranet.pl
Wisła musi szukac napastnika bo Brozek do niczego sie nie nadaje .

arim - 3 sierpnia 2014, 21:23:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smuda wróć do Poznania !

kibic* - 3 sierpnia 2014, 21:23:54 - *.play-internet.pl
Życzę Lechowi(pewnie tak jak każdy kibicujący* tej drużynie obywatel Polski), żeby Pan Rumak trenował ich do końca życia:* Pozdrawiam WIARĘ ANTYLecha

JR - 3 sierpnia 2014, 21:24:02 - *.dynamic.mm.pl
kibice mają już tego dość! Rumak sajonara!

TSW&WKS - 3 sierpnia 2014, 21:30:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma to jak rozgotować 16 tys Pyrków ..... Gratulacje z Wrocławia. Brawo Wisła !

roro - 3 sierpnia 2014, 21:36:53 - *.icpnet.pl
Od czwartku skupiamy się już tylko na lidze, na początek Lechia w Gdańsku ;)

bambus - 3 sierpnia 2014, 21:57:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dla czego lech nienawidzi legii?

BKS - 3 sierpnia 2014, 22:07:45 - *.dynamic.chello.pl
Lechia was spokojnie pyknie nie bój się

mdm - 3 sierpnia 2014, 22:08:11 - *.icpnet.pl
te Rumaka pomysły tylko mi ciśnienie podnoszą, będę kibicował islandczykom, to może go wypieprzą i przyjdzie ktoś, kto twardo chodzi po ziemi.

uli - 3 sierpnia 2014, 22:14:05 - *.icpnet.pl
Mecz błędów i to katastrofalnych. Trudno uwierzyć, że to było spotkanie o punkty, a nie był przedsezonowy sparinh.

rafi - 3 sierpnia 2014, 22:20:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Maxi(L)-nie wiedzialem ze 12 to wiecej niz 16 ?

Castorp - 3 sierpnia 2014, 22:30:24 - *.play-internet.pl
gimbazo od....cie się od Brożka, chłopak gra w pasie stabilizującym i zastrzykach przeciwbólowych, a i tak dochodzi do sytuacji(gdzie do niego Teodorczykowi). Za dwa,trzy tygodnie zacznie strzelać nie w takich sytuacjach. P.S. Rafał Boguski graczem meczu.

pozmar - 3 sierpnia 2014, 22:58:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik nie boli. Przegrać każdy może. Boli styl gry Lecha!!! Jeżeli w czwartek bez dalszego awansu w LE to myślę, że będzie nowy trener. Proponuję Jacka Zielińskiego.

realista - 3 sierpnia 2014, 23:01:05 - *.play-internet.pl
Ohoo wielki Lech w natarciu!

Wojo - 3 sierpnia 2014, 23:21:54 - *.51.1.39
Kiedy Rumak odchodzi ?z Lecha

jaras551 - 3 sierpnia 2014, 23:33:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jacek Zieliński na trenera Kolejorza !!! Rumak skończył się jak zaczął...

Rafa - 3 sierpnia 2014, 23:35:34 - *.multimetro.pl
Na Rumaku do europy! Kiedys sie uda haha

zxc - 3 sierpnia 2014, 23:52:18 - *.tel.tkb.net.pl
Brawo Wisła.
Szkoda tez poznańskiej druzyny - druzyna która jest kreowana by cos zagrac w pucharach przynosi efekty odwrotne...Niby niezły skład ale yu cos jest nie tak moze trener do wymiany ? Bo juz drugi rok zanosi sie na porazke w pucharach.

thebest - 4 sierpnia 2014, 2:35:32 - *.hsd1.il.comcast.net
Moim skromnym zdaniem fatalnie dobrana obrona w Lechu ,pan Rumak ugina sie pod presja kibicow i prasy,numeremm jeden obrony powinien byc M.Kaminski z Walakiewiczem i na nich trzeba stawiac ,to dopiero poczatek a Wiselka to nie byle kto,powodzenia obu druzynom ,mecz byl ladny i dzieki P.Brozkowi trzymal w napieciu

Pytanie - 4 sierpnia 2014, 3:40:24 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego podana jest informacja, jakoby widzów było 16 264, podczas gdy na antenie Canal+ Sport w trakcie meczu widniała informacja o 12 tys. kibiców?

Pomorzak - 4 sierpnia 2014, 7:05:35 - *.piotrcentrum.pl
W przyszłym sezonie Legia, Lech, Lechia i Wisła na puchary europejskie.

or - 4 sierpnia 2014, 7:26:12 - *.rev.pro-internet.pl
To jest powtórka z poprzedniego roku gdzie Lech vel Amica Wronki przegrała walkę o LE ze slabym i biednym Grunwaldem Wilno !!.W tym roku też nie ma woli i chęci aby klub grał w LE i raczej odpadnie z Islandczykami!!.Chęci nie mają kopacze a woli nie ma że strony klubu!!.Wszystkim to jest na rękę!!.Działacze oszukują kibiców o chęci walki o LE i tylko zapewniają a kibice niech kupują bilety i karnety aby była kasa dla klubu!!.

Victoria - 4 sierpnia 2014, 8:00:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brożek, jak dla mnie bohater meczu .
Napastnik z niego taki jak z koziej dupy trąbka .

susi - 4 sierpnia 2014, 8:23:53 - *.galas.net.pl
każdy mówi złe słowa o trenerze Smudzie, a raczej żaden inny trener z naszego podwórka nie odniósł tyle sukcesów z naszymi klubami na arenie podwórkowej i międzynarodowej a mając takich grajków jak teraz w Wiśle i ich sytuację finansową to robi super robotę, niech ktoś przejmie po nim pałkę i spróbuje zrobić więcej. Odnośnie Legii to raczej nie powinna mieć problemów z awansem , gdyż Celtic w tych rozgrywkach to tylko nazwa, nie mają kim straszyć, więc po ta zazdrość i te napinki, wszyscy powinni im życzyć awansu dla dobra naszej piłki i na pewno awansują. A kibice Legii nie powinni tak patrzeć z góry na innych , bo przy takiej liczbie ludności to wstyd , że tak mało kibiców chodzi na mecze to w Niecieczy chodzi 2 razy tyle , ile mieszkańców we wsi, po prostu w naszym kraju brakuje ludziom pokory i szacunku do innych, każdy tylko z góry by patrzył na drugiego, taki nasz patriotyzm

Polbyt - 4 sierpnia 2014, 9:24:24 - *.akk.net.pl
Lech lekarstwem na wasaza slabiutka gre jest A)pozbycie sie Rumaka i zatrudnienie jakiegos trenera z nieprzerosnietym ego i nie bujajacego w oblokach B)Wołakiewicz i Kamiński won(jedynym jego atutem jest wzrost a i tak nie zawsze z tego korzysta),a kupic (bo jeszcze mozna )dwóch albo nawet 3 solidnych stoperów ,bo to co wyczyniał wczoraj Wołąkiewicz wołało o pomste do nieba .Dawno nie widziałem zeby w Ex tak kims "kręcono".

do pytanie - 4 sierpnia 2014, 9:29:56 - *.dynamic.chello.pl
bo jakiś głąb w canal plus zrobił czeski błąd i przestawił 2 z 6. w c+ podali 12664 a powinien podać 16264. Poza tym oni bardzo często podają nie dokładne liczby tak jak wczoraj na meczu Legii podali 12100 a było 12349. Jak już podawać to dokładnie bo na oko to bez sensu.

lechfan - 4 sierpnia 2014, 10:05:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o nieee... już niedługo do Poznania przyjeżdża Pogoń, szykuje się kolejna 5 tym bardziej, że w Pogoni znowu gra ten cały Robak, nie wiem jak to zniosę tym razem, będę się modlił o najniższy wymiar kary

Corsar - 4 sierpnia 2014, 10:13:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Wisełka! jazda z dziadami. W tym zesonie, jak już pisałem w czerwcu, Wisła i Lechia będą rządzic i dzielic w lidze.

peter - 4 sierpnia 2014, 10:47:42 - *.83.253.244
Wąłąkiewicz-best of the best.

polo - 4 sierpnia 2014, 11:45:24 - *.szczecin.mm.pl
rumak won juz ci nikt nie wierzy jaki masz honor pokazac sie na Starym Rynku WON z POZNANIA

Jokerro87 - 4 sierpnia 2014, 12:14:55 - *.smgr.pl
Rumak WON z Poznania. Kibice mają Cie już dość. Rok temu porazka z żalgirisem a w tym roku z JK Nõmme Kalju i półamatorami z Ungmennafélagið Stjarnan. To jest śmiech na sali zeby taki klub jak lech przegrywal z takimi druzynami.Rumak WON!!!
Chciałbym zobaczyc na ławce trenerskiej Lecha Poznań któregoś z tych trenerów: Skorża, michniewicz, Kocian z ruchu chorżów, waldka fornalika lub jakiegoś trenera z dużym doświadczeniem np. lenczyk, kasperczak.
Prosze o walke o pozbycie sie z lecha RUMAKA który z Lecha robi pośmielisko w całej europie!!!!!!!!!!!!

@Jokerro87 - 4 sierpnia 2014, 15:51:47 - *.opera-mini.net (*.254.95.31)
Stjarnan to zawodowcy

aSa - 4 sierpnia 2014, 20:59:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na Rumaku do Europy... oby jak najdłużej trener został w poznaniu

mat - 5 sierpnia 2014, 11:20:42 - *.54.13.83
Właśnie oglądnąłem powtórkę meczu, matko, jaki ten Wołąkiewicz jest słaby to masakra, jakby znaleźli kogos na jego miejsce to dużo więcej pkt. by zdobyli

obserwator - 5 sierpnia 2014, 20:27:57 - *.itvmedia.pl
Z Trałką, Wołąkiewiczem, Wiluszem to wy nic nie zdobędziecie. Błędy jak w trampkarzach. Ani w Europie ani w lidze.

nyrol - 5 sierpnia 2014, 23:54:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nyrol Wraca Warta 4 Liga Wilda 100 % Warta od 102 Lat!!!!!!!!