4 sierpnia 2014, 21:56:33 - Monki
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił gola dla Dinama Bukareszt w wygranym 3-2 (3-1) wyjazdowym meczu 2. kolejki rumuńskiej ekstraklasy z Universitateą Cluj. 26-letni napastnik rozegrał całe spotkanie. To jego czwarty gol w tym sezonie.

4 sierpnia 2014, 20:00 - Kluż-Napoka (Cluj Arena)
Universitatea Cluj 2-3 Dinamo Bukareszt
Emil Ninu 26, Karim Boutadjine 82 - Cosmin Matei 10 (k), Valentin Lazăr 34, Kamil Biliński 45

żółte kartki: Raul Costin, Ionuț Târnăcop, Petar Jovanović, Ioan Neag - Cosmin Matei, Cătălin Samoilă, Valentin Lazăr, Collins Faï, Ștefan Bărboianu.
czerwona kartka: Róbert Veselovský (7. minuta, Universitatea, za faul taktyczny).

sędziował: Pavel Cristian Balaj (Baia Mare).

Dinamo obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli z sześcioma punktami na koncie.

:) - 4 sierpnia 2014, 22:03:45 - *.spine.pl
ręce same składją sie do okasków. Brawo, oby tak dalej!

longer - 4 sierpnia 2014, 22:05:03 - *.dynamic.mm.pl

Stinger - 4 sierpnia 2014, 22:05:45 - *.opera-mini.net (*.2.103.165)
Szkoda że tego karnego mu nie dali wykonać. Mimo wszystko 4 gole w dwóch meczach to dobry wynik. Liga Rumuńska to nie najlepsza liga świata ale też nie Litewska.

Stinger - 4 sierpnia 2014, 22:08:26 - *.opera-mini.net (*.2.103.165)
Co do napastników w kadrze to obok Lewego pewni miejsca są Teodorczyk i Milik ale ja bym dał szansę Bilińskiemu co przecież oni rzadko kiedy trafiają w reprezentacji więc zdana strata w razie czego. Nie można zapomnieć o Sobiechu bo on też nie jest jeszcze skreślony. Brożek też będzie walczył.

spec - 4 sierpnia 2014, 22:09:05 - *.231.15.110.koba.pl
jest forma

Stinger - 4 sierpnia 2014, 22:09:47 - *.opera-mini.net (*.2.103.165)
A no i Przybyłko mógłby coach sprawdzić.

domino - 4 sierpnia 2014, 22:12:59 - *.53.61.105
do steauy nie ma startu,nie ta półka i nie ten poziom,a tak się składa że jedynie ta drużyna prezentuje w rumuni niezły poziom średniej klasy europejskiej,natomiast reszta klubów rumuńskich poziomem może się równać co najwyżej polskiej ekstraklapy,co dobitnie potwierdzają europejskie puchary,w których osiągaja niewiele lepsze wyniki niż polskie

domino - 4 sierpnia 2014, 22:16:46 - *.53.61.105
a jeśliby przeanalizować grę rumuńskich klubów europucharach(wyjąwszy steaue),w ostatnim sezonie to wychodzi na to że polacy wypadli lepiej od nich,wniosek więc wynika z tego taki że steaua to połowa wartości(a nawet więcej)rumuńskiej piłki klubowej,i gdyby jej nagle zabrakło,to rumuńska liga wyglądałaby mizernie i bladziuteńko

pwls - 4 sierpnia 2014, 22:38:50 - *.euro-net.pl
Różnica jest taka, że rumuni co roku mają drużyne w LM. Poza tym, zawsze ktoś poza Steaua wejdzie do grupy LE/LM, a u nas przez ostatnie sezony jedynie do grupy LE weszły: Legia ( 2 razy) i Wisła

pokajło - 4 sierpnia 2014, 22:42:12 - *.139.198.203.static.netvigator.com
klub dinamo bukuresti wywołuje w szkotach i irlandczykach którzy w większości grają w premier league u championship atak śmiechu,nie mówiąc już o niemcach

mikele - 4 sierpnia 2014, 23:11:57 - *.opera-mini.net (*.10.48.63)
Legia raz z grupy wyszła Wisła też

Kongo - 4 sierpnia 2014, 23:52:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W Bukareszcie tylko Dinamo !!!
Dalej wilki !

rand - 5 sierpnia 2014, 1:10:44 - *.play-internet.pl
Dinamo to jest nadal milicyjny klub /federacja Gwardia/ ?

babajaga - 5 sierpnia 2014, 8:27:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Bilinski do reprezentacji :D zart z rana jak smietana

Mądry - 5 sierpnia 2014, 9:45:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żart to czwarte miejsce Polaków w grupie na zakończenie el.do MŚ 2014.

spider - 5 sierpnia 2014, 20:43:12 - *.internetia.net.pl
w sumie to już 5 goli strzelił w tym sezonie, jeśli liczyć tego gola z meczu pucharowego, który grali tydzień przed rozpoczęciem ligi

obserwator - 5 sierpnia 2014, 21:21:00 - *.itvmedia.pl