8 sierpnia 2014, 22:20:44 - piter
Jež pokłuł Jagiellonię

W drugim piątkowym meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał na własnym boisku Jagiellonię Białystok 3-0 (1-0). Dwie bramki dla zabrzan strzelił Róbert Jež po celnym trafieniu z rzutu karnego oraz pięknym uderzeniu z rzutu wolnego. Trzeciego gola dla Górnika zdobył Mateusz Zachara.

Na początku meczu gra toczyła się głównie w środku pola. Na pierwszy strzał musieliśmy czekać aż do 16. minuty, kiedy niecelnie z dystansu uderzał Filip Modelski. Dwie minuty później Rafał Kosznik zagrał piłkę z lewej strony wzdłuż bramki, jednak żaden z graczy gospodarzy nie zdołał zmienić kierunku lotu piłki. W 24. minucie Dani Quintana wpadł w pole karne, po czym wycofał futbolówkę do Niki Dzalamidze. Gruziński pomocnik wrzucił piłkę w kierunku bramki. Radosław Sobolewski uprzedził zawodników "Jagi" i wybił futbolówkę na rzut rożny. Chwilę potem z rzutu wolnego dośrodkowywał Maciej Gajos. Błażej Augustyn ubiegł Quintanę i uratował swój zespół przed utratą gola. Trzy minuty później sędzia Mariusz Złotek podyktował rzut karny dla Górnika za zagranie piłki ręką przez Marka Wasiluka. Jedenastkę na bramkę zamienił Róbert Jež, strzelając pod pachą Krzysztofa Barana. Niedługo potem zabrzanie powinni podwyższyć prowadzenie. Dobrym podaniem z lewej strony popisał się Kosznik. Piłka trafiła do niepilnowanego Mateusza Zachary, który w doskonałej sytuacji uderzył w poprzeczkę.

Dwie minuty po przerwie Jež zdecydował się na strzał z 20 metrów, ale uderzył wprost w golkipera gości. W 58. minucie Łukasz Madej zbiegł ze środka na lewą stronę i wrzucił piłkę w pole karne. Ta trafiła na 5. metr do Kosznika, który nie wykorzystał kapitalnej okazji i strzelił nad poprzeczką. Chwilę później Górnik podwyższył prowadzenie. Z rzutu wolnego uderzał Jež, a piłka po technicznym strzale trafiła w samo okienko bramki. W 66. minucie Patryk Tuszyński szybko wymienił podania z Quintaną i będąc w polu karnym trafił z ostrego kąta w poprzeczkę. Po drugiej stronie boiska na indywidualną akcję zdecydował się Madej, ale strzelił za lekko i Baran pewnie złapał piłkę. Goście mogli odpowiedzieć jedenaście minut później, ale w polu karnym niecelnie główkował wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Mateusz Piątkowski. W 84. minucie Madej zagrał na prawo do Romana Gergela. Skrzydłowy gospodarzy wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie dostawił nogę Zachara i umieścił futbolówkę w siatce. W doliczonym czasie gry "Jaga" mogła zdobyć honorowego gola, jednak Piątkowski w dogodnej sytuacji uderzył w poprzeczkę.

8 sierpnia 2014, 20:30 - Zabrze (Stadion im. Ernesta Pohla)
Górnik Zabrze 3-0 Jagiellonia Białystok
Róbert Jež 29 (k), 60, Mateusz Zachara 84

Górnik: 1. Pāvels Šteinbors - 17. Dominik Sadzawicki, 2. Błażej Augustyn, 22. Seweryn Gancarczyk - 11. Roman Gergel, 26. Adam Danch, 6. Radosław Sobolewski (82, 25. Dzikamai Gwaze), 81. Róbert Jež (86, 14. Armin Ćerimagić), 18. Łukasz Madej, 4. Rafał Kosznik (74, 13. Maciej Mańka) - 20. Mateusz Zachara.

Jagiellonia: 33. Krzysztof Baran - 2. Filip Modelski, 18. Martin Baran, 14. Marek Wasiluk, 17. Radosław Jasiński (61, 4. Michał Pazdan) - 99. Dani Quintana, 12. Povilas Leimonas (61, 27. Mateusz Piątkowski), 22. Rafał Grzyb, 20. Maciej Gajos, 10. Nika Dzalamidze (75, 21. Przemysław Frankowski) - 8. Patryk Tuszyński.

żółta kartka: Madej.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 3000.

leon - 8 sierpnia 2014, 22:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha jagiellonia S P A D E K !! jak mówiłem tutaj, że ten śmieszny klub z tym śmiesznym probierzem spadnie to się białostockie lpłotki napinały jak oni ni egrają :D jak mówiłem, że zbierają odpady z Gdańska, to oni na swoim forum nazywają UWAGA UWAGA !!! TUSZYŃSKIEGO !!! mega piłkarzem :D hahhaha, a MAdere nazywają profesorem futbolu :D z młodego Frankowskiego, któremu sodówka odbiła już dawno i go z Lechii odpalono robili drugiego Tomka Frankowskiego :D jagiellonia SPADNIE !! tak samo jak Lechia zaczeła rok temu, pierwsze 3 mecze ok, a potem dramat, żenada i łzy, takim trenerem jest Probierz w Lechii na szczęscie poznano sie na nim rychło w czas i wywalono jak najdalej, ale zobaczycie, że jaga tego nie zrobi spadek jaga spadeeeek!!!

fafas - 8 sierpnia 2014, 22:21:14 - *.dynamic.vectranet.pl
News dodany jeszcze przed zakończeniem spotkania.

DRAMAT! DRAMAT! DRAMAT!
Sędzia Złotek do końca roku powinien wraz ze swoimi świetnymi asystentami gwizdać w okręgówce.

hardkor - 8 sierpnia 2014, 22:22:50 - *.162.249.33
sędzia pomógł jak zwykle nie ma co sie podniecać gorniczki??

Ketald - 8 sierpnia 2014, 22:22:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 i 3 gol zasługa Złotka, Probierz się wścieknie!

mkjsb - 8 sierpnia 2014, 22:23:10 - *.69.80.8
nie jeż tylko gwizdek
dwa gole... a tak to w tym sezonie czwarta bramka nieprawidłowa przeciw Jadze

leon - 8 sierpnia 2014, 22:23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdzie sedzia ustawil ten mecz :D ?? no pokazcie GDZIE :D ? ile jaga strzelila bramek :D ? nawet jakby górnik wygrał 8:0. i 7 bramek było by ze spalonego to i tak by zostało 1:0 :D

kwas - 8 sierpnia 2014, 22:23:55 - *.internetia.net.pl
Wiadomo dlaczego górnik bankrutuje. Ciekawe ile wziął sędzia.

hardkor - 8 sierpnia 2014, 22:25:12 - *.162.249.33
sędzia bardzo dzis pomógł górnikowi + jeszcze słaby mecz jagi i taki wynik??

pep - 8 sierpnia 2014, 22:26:25 - *.dynamic.vectranet.pl
pare miesięcy wstecz jeden facet tu przekonywał mnie o tym że Lukasiewicz jest o niebo lepszy od Augustyna, fajnie że Błażej udowadnia to że w piłke grać potrafi.......

awer - 8 sierpnia 2014, 22:26:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeż sobie przypomnial jak sie gra w piłke?

Lawa - 8 sierpnia 2014, 22:26:42 - *.bialystok.vectranet.pl
Leonku z Gdańska ostudź swoje wypowiedzi to tylko zabawa .Jak rozumiem podszyłeś się pod Leonka z Białegostoku,czy już nie masz kogo naśladować,brak Ci własnej osobowości?Odnośnie meczu to wygrana Górnika zasłużona .Gratulacje panom z Zabrza.

łysy - 8 sierpnia 2014, 22:26:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędzia zlitował się nad bankrutem i ustawił im mecz

jjjj - 8 sierpnia 2014, 22:28:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a 0 celnych strzałów tez sedzia ustawil?

Jaro_KSG - 8 sierpnia 2014, 22:28:47 - *.205.240.182
GÓRNIK bezapelacyjnie lepszy,zasluzone zwyciestwo.Mistrz Mistrz KSG!!!

jestem Bos - 8 sierpnia 2014, 22:30:38 - *.81.126.56 (*.81.126.56)
To jest zięć ,., Fijarczyka,., od kla zapasowego hahaahahahahah

mcbreed - 8 sierpnia 2014, 22:30:40 - *.dab.02.net (*.64.86.236)
Sluchajcie panowie I panie, gra sie tak jak Sedzia pozwala.

Mam nadzieje ze juz tego pana na boiskach ekstraklasy nie bede musial ogladac. Jaga! Jaga! Jagiellonia!

mkjsb - 8 sierpnia 2014, 22:31:17 - *.69.80.8
hardkor...może trochę bardziej niż bardzo...ile fauli na Jadze poszło a ile nie powinno się gwizdać przeciw gościom...gdzie kartka dla Sobola za probę strzału ręką faule na Hiszpanie,Gajos popchnął barkiem potężniejszego obrońcę i nie wiem kto tam widział faul...ogólnie wyglądało że gwizdek hamuje gości

nikt - 8 sierpnia 2014, 22:31:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik był lepszy ale karny którego nie było i gol na 3-0 ze spalonego . Górnik wygrał ale 1-0

ROW - 8 sierpnia 2014, 22:33:15 - *.rybnik.vectranet.pl
Gratulacje z Rybnika ;)

majki - 8 sierpnia 2014, 22:33:27 - *.179.116.154
Jaga bardzo słaba, ale kto wie jakby to się skończyło,gdyby sędzia gwizdał normalnie? Górnik by atakował i się odkrywał, a Jaga grałaby z kontry. Gdybanie. Tak czy inaczej sędzia dał d... do kwadratu. Powinien odpocząć w III lidze do końca rundy. Ten co sędziował Craxę i Koronę do końca sezonu.

bks - 8 sierpnia 2014, 22:33:39 - *.as13285.net
Górnikowi nic po wygranej. po sezonie leci karnie z ligi. PAPA gołodupcom

Jaro_KSG - 8 sierpnia 2014, 22:33:53 - *.205.240.182
Mamy lidera hej w Zabrzu Mamy lidera!A ruch ostatni,miód na serce!

Na pohybel - 8 sierpnia 2014, 22:34:46 - *.centertel.pl
Gornik ma ambicje i charakter. W takiej trudnej sytuacji jest niepokonany i liderem. Jaga oddala 0 celnych strzalow.

mkjsb - 8 sierpnia 2014, 22:36:55 - *.69.80.8
Kierownik Jagiellonii nie poinformował że przepisy PZPN stanowią że ich piłkarze mają nie mieć rąk podczas meczu

porto - 8 sierpnia 2014, 22:38:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeż reaktywacja;-)

misia - 8 sierpnia 2014, 22:39:35 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje.Pomimo tragicznej sytuacji finansowej piłkarze grają dobrze.Nasi powinni się uczyć.pozdRo od niebieskiej dziołszki.

Erwin - 8 sierpnia 2014, 22:39:53 - *.088.072.pools.vodafone-ip.de
@bks Co będzie to będzie.Pij mleko będziesz wielki.

pablo - 8 sierpnia 2014, 22:39:57 - *.205.86.115.polineo.pl

nie ma obecnie w polskiej lidze drużyny mogącej pokonać Górnika. Z taka gra będzie tytuł mistrza Polski.

TSWfcNL - 8 sierpnia 2014, 22:42:20 - *.ip.telfort.nl
-misia-
tak juz w tej nasze kopanej jest...biedni graja lepiej od bogatych

arek94 - 8 sierpnia 2014, 22:43:27 - *.adsl.inetia.pl
Ważne, że ludziom u bukmachera zgodził się over 2,5 bramki w meczu i hajs się zgadza.

maciej - 8 sierpnia 2014, 22:43:45 - *.trustnet.pl
Co to jest za liga ??? Dobrze ze oglądam gora skróty jak można w Ex na 3 gole 2 razy się pomylić??

końik - 8 sierpnia 2014, 22:44:19 - *.play-internet.pl
Skąd ta Jagielonia ma tyie punktów,bo gra bardzo słabo.

Erwin - 8 sierpnia 2014, 22:44:34 - *.088.072.pools.vodafone-ip.de
@misia Akurat wbrew wszystkim i wszystkiemu Ruch w pucharach dobrze,w lidze w końcu odpalą.
@pablo Jako kibic Górnika bardzo bym chciał żeby twoje słowa były prorocze ale szczerze wątpię.

luckyKSG - 8 sierpnia 2014, 22:46:14 - *.dynamic.vectranet.pl
Karnego co prawda nie było, ale z przebiegu całego meczu jak najbardziej sprawiedliwy wyniczek!! Przewaga bez apelacyjna!! Tylko KSG

bks - 8 sierpnia 2014, 22:48:19 - *.as13285.net
@TSWfcNL Co do jakości gry -pełna zgoda. Gornik nakrył czapką Jagę. Jednak obejrzyj na spokojnie powtórki akcji z karnym i 3 bramki. Zabrze powinno podziekowac sedziemu. Mimo marnej gry Jagi... boiska widziamy nie takie cuda wiec i zwyciestwo byloby mozliwe.

bks - 8 sierpnia 2014, 22:50:26 - *.as13285.net
@ luckyKSG Chyba widziałes inny mecz. A moze przysnęło sie przy 3-ciej bramce?

mkjsb - 8 sierpnia 2014, 22:53:04 - *.69.80.8
Z przebiegu meczu Lech też dominował tyle że tam sędziowie nie drukowali...a może dlatego że nie drukują to w pucharach dostajemy bęcki lub odpadamy jak frajerzy...pewnie w naszej skopanej taki wynik jak Legii tylko by przyklepano pro forma..tak jak to się dzieje z licencjami które kluby obchodzą w przedziwne sposoby

as - 8 sierpnia 2014, 22:54:05 - *.elpos.net
Kierownik Jagiellonii jest bez matury. Paroia co?

mcbreed - 8 sierpnia 2014, 23:00:12 - *.dab.02.net (*.64.86.236)
Dyskusja jest zbedna. Pan "sedzia" przykryl umiejetnosciami wszystkich zawodnikow

kibic jagi - 8 sierpnia 2014, 23:04:16 - *.euro-net.pl
sedziowie pomogli górnikowi ,jak tak można na trzy sytuacje dwa babole i jak tu można coś ugrać jak sędziowie i to trzech bo każdy popełnił wielbłądy brak słów ,widać jak starają się JAGĘ zwalić do niższej ligi a najgorsze jest to ze właśnie nc+ zakpił po raz kolejny z Probierza nc+ to g...o

borok - 8 sierpnia 2014, 23:04:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już zaczyna się słaba gra Jagi.Brak środka pola, beznadziejni skrzydłowi, pozostali także słabiutko. Przy takiej grze 0:3 w Legia pewne.

CWKS - 8 sierpnia 2014, 23:05:33 - *.sgyl.cable.virginm.net
Probierz , Rumak , Tarasiewicz , Michniewicz kwartet najlepszych trenerow na Swiecie ktorzy wszystko wiedza najlepiej ! polska mysl szkoleniowa hahha zenada ! pseudo tenerzynki ktore maja wyszczekana gadke w mediach !

ksg - 8 sierpnia 2014, 23:07:52 - *.gl.digi.pl
ok. sędzia dziś trochę świrował pawiana,ale te matoły tak wszystkim gwiżdżą. jaka liga tacy sędziowie

kwas - 8 sierpnia 2014, 23:11:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaga dostaje na boisku jak i na trybunach hahah

prawda - 8 sierpnia 2014, 23:12:34 - *.static.chello.pl
3000 ludkow ktorzy wspieraja pzpn smiech na sali

hmm - 8 sierpnia 2014, 23:26:48 - *.apus-net.pl
A ja sie zastanawiam... kto był gorszy? Jagiellonia czy sędziowie? W Jadze tylko Tuszyński coś sie starał a reszta...

Gerwazy - 8 sierpnia 2014, 23:38:34 - *.limes.com.pl
Przeczytalem wszystkie posty , śmiać mi się chce wszyscy wiecie najlepiej jak powinno się grać w piłkę nożna ,ale przypuszczam ze wielu z was nigdy nie uprawiała żadnego sportu wyczynowo ,więc dla tego tak piszecie. Pomyślcie jak się gra ,kiedy ma się przeciwko sobie sędziego , akurat to wiem bo trenowalem sport wyczynowo z żadnym sędzia się nie wygra bo to są tłuki.A co do meczu Górnik - Jagiellonia ,to poprostu brak słów gdyby nie karny z kapelusza to mecz wyglądał by inaczej.Gornik miał wygrać i tyle.Szkoda tylko ze sędziowie nie ponoszą żadnej kary , bo widza ze mogą robić co chcą. Są chronieni przez swoich przełożonych . Uważam mecz powinien zakończyć się remisem,bo gdyby sędzia dał kartki zawodnikom ,które się należały za faule i wymuszenia,miedzy innymi próba zdobycia bramki ręka ,za to czerwień to Gornik by się opanował z taka gra.

76 - 8 sierpnia 2014, 23:41:20 - *.ipt.aol.com
Sędzia w pierwszej połowie wymyślił sobie rzut karny, co ustawiło mecz szczewa z Jagiellonią Białystok. szczewogrodzianie wypunktowali gości 3-0 i zajęli fotel lidera Ekstraklasy. Warto dodać, że trzecią bramkę gospodarze zdobyli ze spalonego. Piątkowe mecze Ekstraklasy były festiwalem sędziowskich błędów.

Erwin - 8 sierpnia 2014, 23:50:16 - *.088.072.pools.vodafone-ip.de
Odezwała się chwastowska pitunia.

... - 8 sierpnia 2014, 23:55:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
gRatki od kibica Ruchu z Katowic

staraGerwa - 8 sierpnia 2014, 23:56:13 - *.adsl.inetia.pl
Gerwazy Ćpiesz? Może Jaga to miała wygrac ? Problem tylko jeden - nie oddali celnego strzalu na bramke. Fakt, ze sedzia straszny, ale los się msci - w zeszłym sezonie sedzia dal dwa karne Jadze za nic w meczu przeciwko Gornikowi tak by był remisik. 76 - patrz by smierdiuchy pierwszy punkt zdobyly bo miejsce macie w tabeli nieciekawe :P

Kongo - 9 sierpnia 2014, 0:03:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po co Polacy grają z Polakami !
Szkoci nas okradli !

... - 9 sierpnia 2014, 0:03:19 - *.158.219.99.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taa, Jeż pokłuł Jagiellonię... Taki jeż z gwizdkiem, co się nazywa Złotek...

CC - 9 sierpnia 2014, 0:09:24 - *.play-internet.pl
Jeżu, Zagłębie ci wszystko pamięta!

kolo - 9 sierpnia 2014, 0:14:18 - *.static.sitel.net.pl
taa jasne a jak w zeszłej rundzie jadze trafiły się dwa karne z kapelusza w Zabrzu to było cacy hipokryci!!!nie macie trenera,zbieracie Gdański szrot wspomagany skorumpowanym grzybem

dykryh@wp. - 9 sierpnia 2014, 0:27:47 - *.leon.com.pl
Co się martwicie. Wróciła dziś sprawiedliwość. Legia jeśli nie akceptowała regulaminu UEFA przed rozgrywkami to mogła walnąć foha: chcemy wstawiać nieuprawnionego zawodnika, nie wystąpimy w eliminacjach LM, a tak teraz wstyd! :d

BI - 9 sierpnia 2014, 3:01:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co ciągnąć za uszy bankruta, który być może do końca sezonu nie dociągnie?

bojar48 - 9 sierpnia 2014, 6:58:13 - *.bialystok.vectranet.pl
Ok Górnik był zespołem Jaga grała padakę dlatego Pan Złotek nie musiał aż tak bardzo pomagać zabrzanom.Dziękuje

Bogdan - 9 sierpnia 2014, 7:09:39 - *.dynamic.chello.pl
Złotek to jeden z lepszych wałachów ze stajni Przesmyckiego. Już w zeszłym sezonie po meczu Lechii z Legią w Gdańsku powinien być odsunięty od ekstraklasy, tak jak Pskit czy Jarzębak . Zresztą dzisiaj co mecz, to idą wałki i przewałki.
Nie jest ważne ile strzałów celnych oddała Jagiellonia i czy Górnik robił lepsze wrażenie, ważne jest to co w sieci i jak to wpadło, a jak u nas wpada, albo nie, to wiemy najlepiej

GerwazyJoe - 9 sierpnia 2014, 7:51:00 - *.limes.com.pl
Do kibiców Górnika ,waszego klubu nie powinno już być w extraklasie za długi wobec zawodników i innych tego typu spraw , ale to ze gracie to tylko dlatego ze trenerem był Nawalka , więc wasze miejsce powinno być tam ,gdzie inne kluby wylądowały czwarta liga a nie ze PZPN daje licencje warunkowe, więc bądźcie cicho .

Q - 9 sierpnia 2014, 8:49:46 - *.dynamic.vectranet.pl
GerwuśDżołana jo cie prosza. Synku, jakby mieli licencje przyznawać klubom, które nie mają długów to ta liga by nie wystartowała. Ot co.

Erwin - 9 sierpnia 2014, 8:53:00 - *.088.072.pools.vodafone-ip.de
@GerwazyJoe Skoro PZPN dał licencje to znaczy,że wszystkie wymagane papiery były w porządku.Wszystkie ugody i porozumienia podpisane i komisja nie widziała powodów żeby licencji nie przyznać.Co do tego ma Nawałka? Przecierz cały ciężar przyznania licencji,wziął na siebie były już prezes Waśkiewicz.Tak że sam bądź cicho!

bobo - 9 sierpnia 2014, 9:04:56 - *.sileman.net.pl
mamy lidera

ABG - 9 sierpnia 2014, 9:12:55 - *.play-internet.pl
Rozpierdzielają mnie te tytuły

mcbreed - 9 sierpnia 2014, 9:18:38 - *.dab.02.net (*.64.86.236)
Do Piter I do redakcji. Skad taki tytul? Moze choc troche obiektywnej relacji Czy tez macie jakies odgorne ustalenia?

amaral - 9 sierpnia 2014, 9:28:47 - *.tktelekom.pl
dajcie spokój z tą ligą. eliminują naszych potentatów amatorzy z islandii albo sami się eliminujemy. kompromitacja sięgnęla zenitu. poziom pod kazdym wzgl jest katastrofalny

zorro - 9 sierpnia 2014, 9:47:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Taka ustawka meczu przez sędziego to hańba. A dla fanów Górnika to powiem że właśnie takie sędziowanie zabija piłkę na razie wam się opłaciło ale nie długa to wy będziecie się oburzać.

Erwin - 9 sierpnia 2014, 9:50:36 - *.088.072.pools.vodafone-ip.de
Wczoraj mylił się w nasza stronę,na pewno pomylą się na nasza niekorzyść.Napewno będziemy się wkurzać i to nie raz.

tw. Bolek - 9 sierpnia 2014, 9:57:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gornik był lepszy i wygrałby też , bez pomocy sędziów. Sędziowe rok obowiązkowej karencji, jak tak sie nie stanie to lipa.

do Leon - 9 sierpnia 2014, 10:08:28 - *.free.aero2.net.pl
Co do Madery, masz rację,co do Frankowskiego to uwazam że mamy ciekawszych młodych grajków. co do Tuczyńskiego to jest on bardziej wartościowym grajkiem niz ten wasz Czeczeniec....a co do odpadów to największym jest Dzwigała ale on chyba jest w Lechii....jak na razie to Lechia pozbierała cały odpad ze stajnii Piekarskiego aco do Probierza to się nie wypowiadaj bo u was jest teraz wf-ista z Portugalii

DawidKSG - 9 sierpnia 2014, 10:18:46 - *.play-internet.pl
kibice Jagiellonii płaczą , że karny z kapelusza , że spalony ... A jakbyście oglądali mecz to widzielibyście , że mogło się skończyć jeszcze wyższą porażką więc ... ciiiii

obiektywny - 9 sierpnia 2014, 10:27:29 - *.free.aero2.net.pl
co do celnych strzałow to co jest groźniejsze, strzał w słupek/poprzeczkę czy tzw. podanie do bramkarza????? co do ubiegłego sezonu to w Zabrzu jeden karny był ewidentny a drugi taki z którego sędzia się wybronił (mozna było ale nie trzebba było podyktowac)....a co było w Białymstoku?????!!!! sędzia wydrykował mecz i dał 3 pkt Górnikowi, już nie pamietacie.....wczoraj Jaga grała piach więc jakoś łatwiej mi przełknąć tą porazkę

e(L)ka - 9 sierpnia 2014, 10:32:46 - *.opera-mini.net (*.6.150.52)
Witam, mam taka propozycje dla redakcji 90minut.pl. W tym wielkim wakacyjnym natezeniu informacji czasem zdarzy sie mi przegapic jakies ciekawe info, przykladowo jakis tranasfer ekstraklasy ktory nie zasluzyl na KOLOR NIEBIESKI i tzw. glowna strone ;) Moj pomysl jest taki by 90 stworzylo kryteriun do newsow (srednio waznych). Przykladowo nie jest na tej samej wadze przejscie rezerwowego zawodnika drugoligowca do okregowki co transfer ekstraklasowy czy wynik meczu ekstraklasy. Proponuje dla takich newsow dawac POMARANCZOWY KOLOR by ktos kto nie spedza czasu mogl wybrac sobie te ciekawsze informacje i nic nie przegapic w 3 minuty ;) pozdrawiam!

Judasz - 9 sierpnia 2014, 11:00:31 - *.toya.net.pl
brawo KSG !!! czekamy na stadion pozdro z Katowic

mcbreed - 9 sierpnia 2014, 11:15:55 - *.149.211.18
Do amaral. W Islandii lub nawet w Irlandii sedziowie nie graja tak dobrze za pilkarzy tak jak to robia w Polsce. Nie ma sie co dziwic ze przegrywamy z takimi potegami.

niemiec - 9 sierpnia 2014, 11:25:08 - *.mirasoft.pl
gdzie kibicuja Gornikowi?

ted - 9 sierpnia 2014, 11:45:03 - *.180.245.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Odwalcie sie od Probierza. To jest najlepszy trener w historii Jagi. Dla tych co piszą, ze w tamtym sezonie Jaga dostała karne z kapelusza radze obejzec jeszcze raz powtórki. Nie wspomnę o wydrukowaniu me
czu w Białymstoku.

vps - 9 sierpnia 2014, 12:05:26 - *.tel.tkb.net.pl
Słuchajcie dlaczego ludzie z Gdańska zawsze maja kompleks ? Miasto takie prawicowe... Własnie widac jakie to prawicowe miasto do nikogo szacunku nie maja... Zajedziesz do tego Gdańska - nic tylko chamstwo...
prymitywizm po całości... Oni ida w strone Londynu - Chyba Moskwy...

ekspert - 9 sierpnia 2014, 12:36:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do ted - stary,bierzesz zdecydowanie za silne leki.Co się uśmiałem z twojego wpisu,to historia.To się nazywa "poczucie humoru" !

max - 9 sierpnia 2014, 13:06:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha ten tytuł jest bardzo kreatywny

grafit - 9 sierpnia 2014, 13:32:56 - *.elpos.net
Kiedy wreszcie sedziowie przestana wypaczać wyniki !!!
Watpliwe sytuacje powinno się rozstrzygać ogladając powtórki.

DENIS - 9 sierpnia 2014, 14:08:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Emocje były

zakary.lam - 9 sierpnia 2014, 14:26:28 - *.dynamic.chello.pl
Górnik to więcej niż pasja. Sędziowanie bez komentarza. Poziom tej ligi jest żenujący. Tempo gry jak na urywkach z lat 70tych. Jednym słowem futbol archaiczny. Czy Probierz ma kobiete? Jest to strasznie niesymapatyczny gość. Nie chciałbym mieć takiego szefa. Czy Probierzowi coś kiedyś odpowiadało? Kopaczem był kiepskim a gwiazdorzy choćby nie jadł snickersów.

... - 9 sierpnia 2014, 15:10:31 - *.internetdsl.tpnet.pl

bzyk71 - 9 sierpnia 2014, 15:28:32 - *.dynamic.chello.pl
jez pokul jagiellonie,a lech odjechal na rumaku po porazke do gdanska

mcbreed - 9 sierpnia 2014, 15:47:41 - *.149.211.18
Do Zakary. W czym sie przejawia ta pasja? Chyba nie w tych "obiektywnych" komentarzach?

qwerty - 9 sierpnia 2014, 16:13:34 - *.tepsanet.com
Rozumiem pilkarzy jagi, mecz byl ustawiony od poczatku i oni to widzieli najlepiej, wiec po co mieli sie kopac z koniem. Pierwsza 8 juz jest ustalona i klubu z Bialego w niej nie ma. Taki mamy mamy futbol, a potem placzemy ze europa nas robi w wala, sami na to pracujemy

cycu - 9 sierpnia 2014, 17:25:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik i GieKSa to dwa najbardziej prorosyjskie kluby. Górnik ma barwy jak Rosja a GieKSę trenuje Moskal :-)

borok - 9 sierpnia 2014, 19:08:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz to chyba był na innym meczu skoro uważa, że sedzia prowadził mecz bardzo dobrze. A karny za niby rękę przy pierwszej bramce i spalony przy trzeciej to co ?. Widać, ze profesjonalista - niech dalej tak ustala skład i póżniej wyplata bzdury.

JohnyKSG - 9 sierpnia 2014, 19:38:28 - *.174.94.224
Brawo Chłopaki.Teraz 3 punkty w Kielcach! Slabiutka Jaga,jak oni zdobyli 7 punktów?...

@cwks - 10 sierpnia 2014, 22:05:51 - *.siec.alfa.pl