9 sierpnia 2014, 18:18:47 - mistico
Gol Szymona Grucy

Szymon Gruca strzelił bramkę dla Partizána Bardejov w meczu 3. kolejki słowackiej drugiej ligi z MFK Dolný Kubín. Drużyna polskiego pomocnika wygrała 4-1 (2-1). Gruca rozegrał cały mecz.

9 sierpnia 2014, 16:30 - Bardiów (Mestský futbalový štadión)
Partizán Bardejov 4-1 MFK Dolný Kubín
Szymon Gruca 10, Loïc Gagnon 37, René Revák 56, Slavomír Kica 70 - Vladimír Andraščík 16 (s)

żółte kartki: Vladislav Palša - Michal Drengubiak, Martin Čučka, Ján Beňuš.

sędziował: Július Straka (Spišská Nová Ves).
widzów: 440.

Były piłkarz Lecha Poznań Ján Zápotoka (Partizán) został zmieniony przez Jakuba Pavúka w 77. minucie, natomiast Ivan Trabalík (kiedyś Wisła Kraków, obecnie Dolný Kubín) rozegrał całe spotkanie.

poswojemu - 9 sierpnia 2014, 18:57:29 - *.175.68.226
Pełen szacun, że niektórzy śledzą mecze z czeluści piekieł. Grane między stodołą, a kościołem, na słowackich polach.

ha - 9 sierpnia 2014, 20:11:41 - *.233.131.195