9 sierpnia 2014, 18:15 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Rafał Jankowski 34

Stal: 1. Wojciech Daniel - 18. Mateusz Podstolak (78, 3. Mateusz Załucki), 5. Sebastian Duda (50, 17. Jakub Żubrowski), 14. Kamil Kościelny, 23. Krystian Getinger - 22. Łukasz Żegleń, 21. Wojciech Mącior, 6. Sebastian Głaz, 7. Kamil Radulj (67, 10. Damian Skiba), 15. Mateusz Cholewiak - 11. Rafał Jankowski (57, 9. Maciej Domański).

Kotwica: Mateusz Mika - Bartosz Soczyński, Jakub Poznański, Daniel Kokosiński, Radosław Strzelecki (46 Krzysztof Bułka) - Tomasz Rydzak, Mateusz Świechowski (65 Tomasz Bejuk), Patryk Pietras, Krzysztof Biegański (75 Maciej Ropiejko), Konrad Korczyński - Damian Kugiel (85 Kacper Rak).

żółta kartka: Bułka.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 3000.

źródło: własne / Stal Mielec / Kotwica Kołobrzeg

GEpard - 9 sierpnia 2014, 20:17:42 - *.75.50.20.mielec50.tnp.pl
Brawo ! rozpędzać się panowie , po słabym początku poprzedniego sezonu czuję powtórkę !! Jedziemy !

kl - 9 sierpnia 2014, 20:19:40 - *.play-internet.pl
slaba ta grupa zachodnia

hej - 9 sierpnia 2014, 20:30:57 - *.opera-mini.net (*.2.90.249)
ile kotwicy na wyjezdzie?

ekspert - 9 sierpnia 2014, 20:32:59 - *.87.0.1
Z Kołobrzegu jedna głowa w klatce - wytrwały kibic został poczęstowany ciepłym posiłkiem przez przedstawicieli Stali ;)

lomza - 9 sierpnia 2014, 20:33:57 - *.elomza.pl
do redakcji, nie lepiej z całego dnia II lige wrzucić w jeden temat, jak był z II wsch i zach, roni się śmietnik.

Marcin z M - 9 sierpnia 2014, 20:34:29 - *.87.0.1
kl - nie wiem o co Ci chodzi, ale po pierwsze - to jest liga ogólnopolska, a po drugie Kotwica nie weszła do tej ogólnopolskiej z gr. zachodniej, tylko z trzeciej ligi. :P

ewq - 9 sierpnia 2014, 21:00:53 - *.dynamic.chello.pl
Widac bylo determinacje , skutecznosc przyjdzie u siebie Mielec bedzie dalej mocny

fan Stali - 9 sierpnia 2014, 21:24:43 - *.dynamic.mm.pl
Cieszą punkty - gra nie ! Mając tyle sytuacji w 2 połowie 2 na 2 , 2 na 1 i nie strzelić żadnej bramki to o pomstę do nieba woła !! Dobrze że wynik był korzystny co by było gdyby było 0-1 ??? Najlepszy na boisku w Stali Mateusz Cholewiak - chłopak widać że daje w każdym meczu 100% z siebie oby tak dalej . Dobry mecz zagrali Rafał Jankowski i Łukasz Żegleń chłopakom też zależy - BRAWO !!! Słabo Kościelny , Głaz i Getinger chyba potrzebują jeszcze trochę gry ! Ogólnie dzięki za walkę do końca !!!!!!!!!

Vert76 - 9 sierpnia 2014, 21:43:31 - *.87.0.1
Zgadzam się z kolegą wyżej. Mecz zdominowany przez Stal, ale pełnej kontroli nie było, bo Kotwica wyprowadzała groźne kontry, nawet wyrzuty z autu były dla nas groźne. Muszą nasi popracować nad skutecznością, bo nawet wykorzystując połowę sytuacji powinno być 3:0. Rzeczywiście, nowe nabytki Cholewiak, Żegleń i oczywiście Jankowski na plus, obrona gorzej, wdawali się zbyt często w głupie kiwki przez własnym polem karnym. Z Kotwicy jeden kibic, szacunek za wytrwałość.

zielak69 - 9 sierpnia 2014, 21:52:57 - *.play-internet.pl
Gratulacje ze Stalowej.

bones - 9 sierpnia 2014, 21:58:59 - *.free.aero2.net.pl
tym nowym w Stali bardziej się chciało jak tym pozostałym ,Cholewiak ,Jankowski na duży + ..widać że z nich będzie pożytek dobry ten napastnik z Kotwicy co grał z lewej strony

fks - 9 sierpnia 2014, 22:08:45 - *.mielec.mm.pl
Sędziowie w tym meczu to jakaś kpina

nyrol - 9 sierpnia 2014, 22:10:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratki od Old Warty Dla MKS Kotwa taki kawała jechać i Na Trybunie Stali Mielec Ryknać Kotwica Mega Szacun ile to km?????

bones - 9 sierpnia 2014, 22:15:50 - *.free.aero2.net.pl

OldFanFKS - 9 sierpnia 2014, 22:21:18 - *.dynamic.mm.pl
Poziom meczu-słaby.Gra Stali pozostawia nadal wiele do życzenia,sporo jest do poprawienia.Żal nie wykorzystanych sytuacji Stali-wynik powinien być wyższy.Duże brawa dla Jankowskiego,Cholewiaka-oby tak dalej!Szacun dla tego 1 kibica z Kołobrzegu,który był na meczu!

Max - 9 sierpnia 2014, 22:28:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żegleń sporo indywidualnej gry - nie dostrzega kolegów, zmarnowana super sytuacja poza tym ogólne wrażenie bardzo dobre. Cholewiak Super ma gość pojęcie o grze, Jankowski bardzo dobry. Kamil Kościelny dzisiaj cienko i do tego Wojtek Daniel gra bardzo niepewna - na przedpolu nie wychodzi, wznowienia ręką stwarzały zagrożenia pod naszą bramką. Kotwica jak na beniaminka mogła się podobać - wybiegana drużyna i na pewno nie będzie dostarczycielem punktów.

Max - 9 sierpnia 2014, 22:34:12 - *.dynamic.chello.pl

max - 9 sierpnia 2014, 22:47:51 - *.dynamic.mm.pl
Stal zagrała 10 minut, reszta woła o pomstę do nieba...
Trener to powinien się wściekać na treningach a nie na meczu i zakazac grac im do tyłu bo to w tej chwili i w tamtym sezonie znak firmowy Stali. Przykre ale prawdziwe.
Rozgonić obrone i bramkarza reszta ma zapier.... do przodu i nie cować się a wówczas jest szansa na utrzymanie. Nowi zawodnicy ok. tylko dlaczego ich się zmienia po 45 min. A co niektórzy po 60 minutach juz oddychają rękawami i mają skurcze. Zmęczenie sezonem ???

maxtochyba - 10 sierpnia 2014, 4:08:09 - *.dynamic.chello.pl
Po pierwsze: pozdrowienia dla "rodzynka" z sektora gości!! po drugie: słaby mecz. Stal słabo, goście jeszcze słabiej. Kończta Panowie wakacje i brać się za grę. Łukasz Żegleń od pewnego moementu irytujący, Cholewiak - będzie OK, tylko trzeba zgrania i pracy nad skutecznością. @max: no, rozganiaj.... i graj tym, co zostanie. powodzenia.

Bandyta - 10 sierpnia 2014, 7:01:58 - *.google.com (*.33.43.224)