10 sierpnia 2014, 17:23:53 - mistico
Złota głowa Teodorczyka

Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2-1 (0-1) w meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Bramkę dla gdańszczan zdobył z rzutu karnego Stojan Vranješ, a dwa gole dla Kolejorza strzelił Łukasz Teodorczyk. Gospodarze grali ponad 45 minut w osłabieniu po czerwonej kartce Zaura Sadajewa.

W 3. minucie meczu Dawid Kownacki podał do Gergő Lovrencsicsa, a ten oddał niecelny strzał z dwudziestu pięciu metrów. Dwie minuty później gospodarze wykonywali rzut rożny. Maciej Makuszewski dośrodkował z narożnika boiska i piłka trafiła do stojącego na czwartym metrze Rafała Janickiego. Obrońca Lechii nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji. Po chwili niecelnie główkował Stojan Vranješ po dośrodkowaniu z lewej strony Nikoli Lekovicia. W 16. minucie Makuszewski ruszył prawym skrzydłem i zagrał do stojącego na szesnastym metrze Vranješa. Marcin Kamiński w ostatniej chwili zablokował będącego w dobrej sytuacji Bośniaka. Cztery minuty później Janicki dobrze wypatrzył niepilnowanego na prawym skrzydle Mateusza Możdżenia. Grający przeciwko swojemu poprzedniemu klubowi obrońca podał w pole karne, a Makuszewski posłał piłkę tuż obok dalszego słupka.

W 35. minucie Hubert Wołąkiewicz sfaulował Vranješa w polu karnym i sędzia Szymon Marciniak wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym uderzeniem zdobył bramkę dla Lechii. Trzy minuty później Darko Jevtić minął trzech piłkarzy gospodarzy i zagrał na lewe skrzydło do Lovrencsicsa. Węgier wstrzelił futbolówkę w pole karne, Kownacki z pięciu metrów pokonał Dariusza Trelę, ale sędziowie nie uznali bramki. W ostatniej minucie pierwszej połowy Zaur Sadajew otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul na Łukaszu Trałce. W doliczonym czasie gry Kownacki niecelnie główkował po dośrodkowaniu Lovrencsicsa z rzutu rożnego.

Dwie minuty po wznowieniu gry Wołąkiewicz popełnił fatalny błąd i stracił piłkę na trzydziestym metrze. Przejął ją Makuszewski, który ruszył na bramkę Lecha, ale uderzył niedokładnie i nie trafił w bramkę. W 49. minucie będący na prawym skrzydle Kownacki zagrał na środek do Jevticia, a ten zwiódł Vranješa i z linii pola karnego uderzył w poprzeczkę. Trzynaście minut później Lovrencsics wymanewrował obrońców Lechii i dośrodkował na dalszy słupek, Kownacki uderzył głową, lecz zrobił to zbyt lekko i Trela złapał futbolówkę. Po chwili niecelnie z dystansu strzelał Jevtić. W 69. minucie Piotr Grzelczak minął Tomasza Kędziorę i z woleja uderzył obok słupka. Trzy minuty później Grzelczak dośrodkował w pole karne, a będący na piątym metrze Vranješ minimalnie minął się z piłką. Po chwili Lovrencsics próbował płaskim strzałem z dystansu zaskoczyć Trelę, ale nie trafił w bramkę. W 80. minucie Lech wyrównał. Kownacki zagrał na prawo do Kędziory, ten natychmiast dośrodkował, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Łukasz Teodorczyk i głową pokonał bramkarza Lechii. Cztery minuty później Lech w podobny sposób zdobył drugiego gola. Dobre dośrodkowanie Kędziory wykorzystał Teodorczyk i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu. W doliczonym czasie gry Możdżeń uderzył z rzutu wolnego tuż przy słupku, ale Kotorowski zdołał obronić.

10 sierpnia 2014, 15:30 - Gdańsk (PGE Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 1-2 Lech Poznań
Stojan Vranješ 36 (k) - Łukasz Teodorczyk 80, 84

Lechia: 12. Dariusz Trela - 32. Mateusz Możdżeń, 2. Rafał Janicki, 6. Tiago Valente, 33. Nikola Leković - 11. Maciej Makuszewski, 16. Ariel Borysiuk, 21. Stojan Vranješ (75, 18. Adam Buksa), 8. Daniel Łukasik (55, 17. Marcin Pietrowski), 9. Piotr Grzelczak (86, 19. Bartłomiej Pawłowski) - 95. Zaur Sadajew.

Lech: 27. Krzysztof Kotorowski - 4. Tomasz Kędziora, 20. Hubert Wołąkiewicz, 35. Marcin Kamiński, 25. Luis Henríquez - 24. Dawid Kownacki, 16. Darko Jevtić (90, 28. Dariusz Formella), 6. Łukasz Trałka, 19. Kasper Hämäläinen (67, 10. Łukasz Teodorczyk), 11. Gergő Lovrencsics (74, 3. Barry Douglas) - 14. Vojo Ubiparip.

żółte kartki: Sadajew, Możdżeń - Ubiparip, Trałka, Kownacki, Teodorczyk.
czerwona kartka: Zaur Sadajew (45. minuta, Lechia, za brutalny faul).

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 25 529.

A.c.q. - 10 sierpnia 2014, 17:24:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
We wtorek liczę na zmianę trenera w tym klubie.

Kuba - 10 sierpnia 2014, 17:25:11 - *.free.clues.ro
lechia na puchary? haha Jesteście mniej niż Stjarnan. I gdzie eksperci z forum o pucharach?

Golk - 10 sierpnia 2014, 17:25:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda ze lech wygral

Dani - 10 sierpnia 2014, 17:25:34 - *.xdsl.centertel.pl
dodajmy gola Kownackiego którego nie uznał sędzia a spalonego nie było :P

nyrol - 10 sierpnia 2014, 17:25:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wspaniały Doping Skins Lechii Dobra Gra i Frekwencja Mega!!! Na Wildzie Bez Zmiany Warta 1912 Rodowici Poznań!!!!

damian - 10 sierpnia 2014, 17:25:48 - *.50.140.58
jestem z ciebie dumny bracie swietna recenzja, trzymamy kciuki z mama za ciebie

w - 10 sierpnia 2014, 17:26:01 - *.skybroadband.com
o jezu...przegrać z Lechem?! Lechio co z Tobą? Trzeba było studentów i piekarzy wypuścić ;) a na poważnie, spora niespodzianka, ciekawe co Fornalik zdziała w Poznaniu?

kokoszanel - 10 sierpnia 2014, 17:27:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sadajew to jest idiota jednak nie dosc ze potrzebuje 10 sytuacji by strzelic bramke to jeszcze mentalnie totalny pustak...Lechio sciagnij napastnika z prawdziwego zdarzenia

arkosiec - 10 sierpnia 2014, 17:27:58 - *.web.vodafone.de
Oj czemu tylko jeden karny co to za POmoc Tak nigdy nie wygramy.

LG - 10 sierpnia 2014, 17:28:31 - *.sys-data.com
Machado co to ma być? ustawił ich na swoim polu karnym i liczył, że nic nie wleci. Gratuluje myśli trenerskiej.

A.c.q. - 10 sierpnia 2014, 17:29:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia według mnie jest za słabą drużyną na puchary.

ppp - 10 sierpnia 2014, 17:31:00 - *.dynamic.chello.pl
O nie, z takimi "ogórami" przegrać. Jeśli Amica znowu zagra o Puchary (nie w Pucharach oczywiście , to będzie m.in. twoja wina Lechio.

CRACOVIA - 10 sierpnia 2014, 17:31:30 - *.156.230.166
Najbardziej cieszy mnie to, że Tusk ma dziś zepsute popołudnie Pozdro Kolejorz!

bolo10 - 10 sierpnia 2014, 17:31:32 - *.218.118.255
Lechia BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUchhhhhhhhhhhhhhhhhh
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chłopcy z wielkiej lechi ile zarobku po tym meczu ???????????????

DaveMara - 10 sierpnia 2014, 17:31:45 - *.radom.vectranet.pl
Sadajew swoim debilnym zachowaniem zepsuł fajny mecz...

mm21 - 10 sierpnia 2014, 17:32:08 - *.dynamic.chello.pl
dobra relacja aż miło się czyta

anon - 10 sierpnia 2014, 17:33:54 - *.docsis.tczew.net.pl
Piękny kompleks Lechijki mają tu co poniektórzy :D

bingo - 10 sierpnia 2014, 17:35:05 - *.adsl.inetia.pl
wołąkiewicz i trałka to powinni występować w reklamie stringów za co takim panienką tyle się płaci ogarnijcie się!!!

kruszon - 10 sierpnia 2014, 17:35:06 - *.dynamic.chello.pl
Sadajew to sabotażysta. Gra przeciwko swojej drużynie. Rozwiązać z nim w trybie natychmiastowym kontrakt i wysłać taksówką do Czeczeni lub do końca jesieni niech straszy młodzież w rezerwach. Przez niego przegrali.

normalny - 10 sierpnia 2014, 17:35:13 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla trenera Lechii, nie wiem skąd chłopa wzięli ale warsztat swój dzisiaj objawił, w życiu nie widziałem gorzej grającej drużyny w 10. I trzymanie do 85 minuty Pawłowskiego na ławce, który abstrahując od formy, na taką sytuacje boiskową był idealny. Wprowadzenie młodego Buksy też zresztą idiotyzm, nic do chłopaka nie mam, ale w takiej sytuacji to potrzeba doświadczenia i ogrania, chłopak dostawał piłkę i był z nią sam. I jeszcze co najgorsze mógł się przyczynić do pozostania najgorszego trenera ekstraklasy - Rumaka.

TSWfcNL - 10 sierpnia 2014, 17:35:21 - *.ip.telfort.nl
w pierwszej polowie Lechia miazdzyla rywala.Szkoda Sadajeva i jegi bezmyslnosci...Trzej Krolowie Wielkich Miast Slask Wiselka Lechia Gdansk

Sand75 - 10 sierpnia 2014, 17:35:43 - *.218.110.191
Spadajew

Rumak - 10 sierpnia 2014, 17:35:56 - *.centertel.pl
Lechia słaba
Nadmuchany balon z frekwencją
Następny mecz znowu 6 tys osób
Mam nadzieję że nowym trenerem nie będzie większe drewno od Rumaka czyli Fornalik
Fornalik won do Ruchu

nyrol - 10 sierpnia 2014, 17:36:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak doping gimbusów z palyndzia , wronek śremu ,kunina , pily trzcianki i śremu i środy wieś lech gimbus klub co tak cicho??? Piekarze z Islandii Wam Pokazali Miejsce w szeregu!!! Wilda , Stare Miasto Jeżyce , Old Chwaliszewo Tylko Warta Warta Nasz Ks !!!

krr - 10 sierpnia 2014, 17:36:15 - *.pl
Lech spóźnił się nieco z opcją zdobywania bramek... Rumak naprawdę jest do niczego marnuje potencjał piłkarski klubu z Poznania, po pierwszym odpadnięciu z pucharów powinien być wyautowany, w Lechii widać było brak Wiśniewskiego(jest naprawdę w niezłej formie) co do Sadajewa cały czas miałem wrażenie że to dobry napastnik ale coraz bardziej daje do zrozumienia że jest słaby piłkarsko a jedyne co mu wychodzi to awanturowanie się i pretensja do całego świata.. gdyby faktycznie był dobry nie grałby u Nas, chciałbym żeby Lechia sprowadziła konkretnego napadziora takiego typowego lisa pola karnego

DaveMara - 10 sierpnia 2014, 17:37:58 - *.radom.vectranet.pl
@bolo10 Twój komentarz jest bardziej debilny od zachowania Sadajewa,a to już jest wyczyn.
@A.c.q. Zważ uwagę na to,że grali przez 45 min. w 10 i są znacznie mniej zgrani niż lech.Czas pokaże

nyrol - 10 sierpnia 2014, 17:38:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Sztam i Old Skins Lechia!!! Fajnie Jest Mieć Skins Kumpli na Morenie Skinów i Patriotów Warta 1912 Skins Hard Core Pride Wilda Poznań !!!

PS - 10 sierpnia 2014, 17:39:04 - *.play-internet.pl
To lechia bedzie w tym sezonie miszczem?...

Conserf - 10 sierpnia 2014, 17:40:42 - *.85-237-169.tkchopin.pl
Gdzie jest wielki Lechista Leon ?

Cebal - 10 sierpnia 2014, 17:41:07 - *.8-1.cable.virginm.net
hm prawda. Istnieje tutaj jakiś dziwny bum na Lechie... To pewnie zazdrośni Arkowcy. Cały czas nie potrafią się przyzwyczaić do niższości. Szkoda mi tego wyniku, ponieważ pierwsza połowa była na prawdę bardzo dobra w wykonaniu Lechii. Kolejorz tam nie istniał. Niestety niestosowny wybryk Sadajeva wszystko popsuł. No i druga połowa to już nie umiejętna obrona Lechii. Lech napierał i swoje sytuacje wykorzystał. Lechia sytuacje miała a nie potrafiła wykorzystać - taka różnica. Szkoda mi tylu kibiców którzy przyszli a wychodzą z niesmaczną miną. Mogło być i tak 1:3 ponieważ bramka zdobyta przez Kownackiego strzelona była poprawnie.

nyrol - 10 sierpnia 2014, 17:41:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu gimbusy z piły i wronek nie dopingowały idoli w żel fryzurach ??? Jak Arka i Szoki kszoki byli ico mieli zakaz Ryknąć Arka Drukarka??

futbolista - 10 sierpnia 2014, 17:42:14 - *.bois.qwest.net
po odpadnieciu Lecha z LE,pisalem,ze wazniejsza sprawa jest polska liga i szczegolnie wygrana z Lechia i co? BINGO!!!! co do pana Rumaka,to dobry trener i nie zmieniac go.

@nyrol - 10 sierpnia 2014, 17:44:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od Jeżyc to wara, bo ci łeb urwe!!!

nyrol - 10 sierpnia 2014, 17:45:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeżyce 100 % Olimpia Poznań !!!

... - 10 sierpnia 2014, 17:47:47 - *.szczecin.mm.pl
Wszystko przez agresora Sadajewa z takim chamskim zachowaniem to on wszystkie mecze popsuje!!!

osservator - 10 sierpnia 2014, 17:51:41 - *.adsl.inetia.pl
O rety, gimbom już się łupież sypie na klawiatury, już się czołówka - bolo10 i arkowiec wpisali, ag, conserf, kuba również, czekamu jeszcze na tą ciotę damianka i resztę ekspertów!

wsw23@o2.p - 10 sierpnia 2014, 17:51:58 - *.icpnet.pl
Czy ktos w końcu zbanuje tego idiote "nyrola" ?

viking - 10 sierpnia 2014, 17:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzymajcie dalej tego czeczeńskiego terroryste. Won z dzikusem!!

sks - 10 sierpnia 2014, 17:54:31 - *.rzeszow.mm.pl
Ciekawy monolog prowadzi fyro zwyro. Pozdro red punx warta pozen IV liga forever. Idiots fans together.

1910 - 10 sierpnia 2014, 17:58:53 - *.adsl.alicedsl.de
Nyrola latwo zlokalizowac po IP. Dziwie sie ze nikt tego jeszcze nie zrobil. Znajac zycie to przedstawiciel przyslowia: Kozak w necie p....a w swiecie

Roy - 10 sierpnia 2014, 18:01:49 - *.gdansk.vectranet.pl
Dziwna ta taktyka na utrzymanie zastosowana przez Machado.Nie wiem dlaczego zarządzony był kompletny odwrót.Podejrzewam że przy normalnej taktyce,Lechia i tak mogla wygrać.No ale woleli poczekać aż Lech wpakuje dwie bramki i dopiero wtedy zacząć atakować.Pierwsza połówka bezdyskusyjnie dla Lechii.Zamiast 3-0 dla Lechii to przez trenera i Sadajeva było 1-2 dla Lecha.

allure - 10 sierpnia 2014, 18:05:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nyrol to partner Leona!Pewne info😉

kibic - 10 sierpnia 2014, 18:10:30 - *.adsl.inetia.pl
nic z tego nie rozumiem pierwsza połowa dominacja lechii czerwona kartka i koniec kto tam taktyki ustala parodia jakaś !!!!!!ściąga sie napastnika i dalej gra sie to samo tylko troche ostrożniej .

kibic Lech - 10 sierpnia 2014, 18:19:48 - *.icpnet.pl
mazowiecki sędzia wykartkował Lecha i nie uznał prawidłowo zdobytej bramki; przedłużył mecz dodatkowo o ponad 1,5 min.; kiedy doczekamy się obiektywnego sędziowania?

Poznaniak - 10 sierpnia 2014, 18:30:21 - *.wtvk.pl
dobra frekwencja w Gdańsku jak na polska lige niezły mecz trzymajacy do końca w niepewnosci co do końcowego wyniku i to sa plusy obojetnie komu sie kibicowało

kibic - 10 sierpnia 2014, 18:39:40 - *.mlawa.vectranet.pl
Po co oni grają bojkot

FTP - 10 sierpnia 2014, 18:48:23 - *.248.246.4.skyware.pl
kto lepszy Fornalik czy jednak Skorza? temu drugiemu juz tylko jednego klubu brakuje do poprowadzenia WIELKIEJ POLSKIEJ TROJCY,

millwall - 10 sierpnia 2014, 19:03:30 - *.ip.telfort.nl
nyrol jestes chory idz do lekarza

kibic - 10 sierpnia 2014, 19:04:33 - *.213.c84.petrotel.pl
Wielki lech Poznań w Polskiej ekstraklapie zenująco słabej podnieca się zwycięstwem A w lidze europejskiej kompromituje się z amatorami z Islandi i czym wy się szmaciarze podniecacie. Najlepiej znów nie grajcie w pucharach bo to jest żenada dobry zespół jest wtedy jak gra w lidze i w pucharach daleko zachodzi. Przyklad brać z legii miazdzy Celtic 6-1 w dwumeczu i tylko dzięki uefa dalej nie przechodzi to jest zespół. A tu dalej trzymać tego pseudo trenerka Rumaka. To pokazuje jak nasza polska ekstraklapa jest żenująca w lidze wicemistrz a w pucharach bęcki od litwy i islandi to boli Rumak S...rdalaj jak najszybciej.

Soruk - 10 sierpnia 2014, 19:08:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmiecie z Poznania wygraly na farcie jak zwykle. Czemu nie mogli miec takiego farta z rybakami z Islandii?

kulfon - 10 sierpnia 2014, 19:16:18 - *.centertel.pl
Nyrol napij się lepiej wina i uważaj bo w końcu chłopaki z Lecha jak cię dorwą za wypisywanie tych głupot to będziesz biedny...

obiektywny - 10 sierpnia 2014, 19:17:23 - *.dynamic.chello.pl
nowy prezes Lechii przyniósł żabę, zobaczymy co będzie dalej, ale nie wróżę nic dobrego jeszcze ten portugal farbowany przedramat

znachor - 10 sierpnia 2014, 19:24:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądając powtórki Teodorczyk dwa razy odpychał obrońców Lechii.Przynajmniej przy pierwszej bramce powinno zostać odgwizdane przewinienie.

Kibice Lec - 10 sierpnia 2014, 19:28:20 - *.icpnet.pl
Tak było trzeba strzelać bramki jak graliśmy z Stjernamem, a nie teraz jak wszystko jest pozamiatane. Rumak miał 3 szanse i wszystkie zmarnował AIK Solna, Żarlgilisem / czy jak to się tam piszę/ Stjernam, i wystarczy. Najgorsze że Rumak był tak pewien przed meczem, że choćby tylko za brak pokory bym go zwolnił. Prawdziwe pieniądze zarobić można tylko grając w lidze mistrzów, z tym trenerem jest to nie wykonalne, gdyż ma za małe doświadczenie, nie zwalniając go zarząd Lecha nie tylko skrzywdzi kibiców Kolejorza lecz samych siebie, a sponsorzy tacy jak STS czy inni dadzą nóżkę, a w tedy będzie trzeba sprzedawać zawodników i nie będziemy walczyć o czołowe miejsce w lidze tylko o utrzymanie się w niej.

krystyna - 10 sierpnia 2014, 19:34:42 - *.gdansk.vectranet.pl
krótko i na temat. Lechia słabo, widać ze nazwiska nie grają, Sadajew - powinien pracować z psychologiem, bo karta to przejaw głupoty, do tego wcześniejsze spięcia, i spięcie przy zejściu z technicznym, Gra Lecha, oparta na wrzutkach w pole karne, i poskutkowało, wg. mnie Rasiak grając w Lechu ustrzeliłby z 10 bramek, nie szło na skrzydle Lovrencisovi wszedł Douglas i dalej granie tego samego. Co do kibiców Lecha- trochę powyzywali swoich, przez co Teodorczyk, nie podbiegł do sektora po żadnej z bramek. Lechia- obency trener słabo, co do Buksy- nie uważam żeby był najgorszy, no i gdyby Makuszewski na początku 2 połowy po błędzie Lecha strzelił, być może byłoby po meczu

sobi - 10 sierpnia 2014, 19:55:56 - *.42.134.192.net-mar.com.pl
tralka tak przyaktorzyl ze lysy Marciniak pojechal nieslusznie z ZAurem.Polscy sedziowie sa juz na niego uczuleni!!! A Pinokio tez PALA :::

karolgda - 10 sierpnia 2014, 20:04:43 - *.adsl.inetia.pl
Obecny trener Lechii na dorobku, mam nadzieję, że jednak dorabiać się będzie gdzie indziej. Nie jestem jakimś fachowcem, ale wg mnie w tej chwili gra Lechii polega na solowych akcjach bokami i usiłowaniami wrzutek do Sadajeva. Szkoda tylko, że trener nie zauważył, ze Sadajev dostał czerwona kartkę i na szpicy nie ma żadnego zawodnika (do chwili wejścia na boisko Buksy). Identycznie grali w trzech poprzednich meczach, jednak z Jagą dopisało szczęście, z Podbeskidziem pomógł Zajac a Piast jakby grał bez bramkarza. Panie Machado, proszę, wypróbuj innych wariantów gry, już nawet Sadajev wspomina, że najlepiej mu się gra przy dwójce napastników.

ZIENIU - 10 sierpnia 2014, 20:10:11 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
Brawo Lech

WujekBomba - 10 sierpnia 2014, 20:24:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurza twarz, za każdym razem jak mają tego chałturnika Rumaka wypatatajać, to on wygra mecz i już "jest dobrze". Jasny pieron.

ArekCesar - 10 sierpnia 2014, 20:26:46 - *.srem.net
W d...e mam dzisiejszą wygraną w bólach. Wolałbym przegrać 2 mecze w lidze, a wygrać z pasterzami owiec z Islandii. Dzisiaj nawet odpuściłem oglądanie meczu w ramach protestu, ale w sumie mnie zaskoczyli pozytywnie. Ale i tak w sobotę dostaną swoje z trybun.

anty aRKa - 10 sierpnia 2014, 20:31:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cebulaki i dzieci neo z sekcji arka fc internet jujż się spinają, nie dla was ekstraklasa!

futbolista - 10 sierpnia 2014, 20:31:46 - *.bois.qwest.net
nie zwalniac pana Rumaka,jest dobry.a to,ze Lech
przegral z europejskimi amatorami,to tylko swiadczy o tym,jak "amatorska"jest Polska liga[i to po wszystkich ligach.nie wspominajac juz pseudo amatorszczyzny "mondryh w biorach LEGII".i tyle w temacie,a po za tym,sport,to tylko zabawa,nie ma sie czym przejmowac,sa wazniejsze sprawy,jak wzrost
w zyciu duchowym,niewspomiernie wazniejszy od uciech
zycia cielesnego[patrz:Biblia]!!!!!!!

lol - 10 sierpnia 2014, 21:27:25 - *.180.121.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko jeden karny wow sędzia się pomylił bo wyrzucił gospodarza.Co do frekwencji to zostawię to bez komentarza bo tam kręcą kołowrotki jak szaleni.

Danzig - 10 sierpnia 2014, 21:30:45 - *.as13285.net
Panie i Panowie przed Panstwem najlepszy doping w Polsce - Lechia Gdansk !!

Buncol80 - 10 sierpnia 2014, 22:03:15 - *.dynamic.vectranet.pl
Gratulacje dla Lecha bo wygrał w pełni zasłużenie. A co do Lechii to jakiś dramat. Jak się nie trafia do pramki z jednego metra to na wygraną nie ma co liczyć. A taka była spina przed sezonem że Lechia walczy o mistrza. Na razie Lechia nie jest w stanie u siebie pokonać Lecha będącego w ciężkim kryzysie. Tego samego Lecha który odpadł z islandzkimi studentami.
Ten cały Sadajev to jakiś wariat zapewne na dwóch meczach kary sie nie skończy.
PS ciekawe czy ten mecz sprawi że Rumak kupił znów trochę czasu , czy jednak miarka się przebrała i wyleci mimo wygranej.

asdf - 10 sierpnia 2014, 22:05:33 - *.gress.pl
Skorża w Lechu gratulacje ,moze będzie lepiej

1312 - 10 sierpnia 2014, 22:08:30 - *.31.184.139
Ten czeczeński dzikus z zabójcza skutecznością dalej będzie u was grać w pierwszym składzie?

Szt - 10 sierpnia 2014, 22:48:26 - *.adsl.net.t-com.hr
Teodor się uaktywnia na Lechię, poza tym masakra i drewno

warta zgon - 10 sierpnia 2014, 23:03:25 - *.echostar.pl
Nyrol, ciężki cepie. Zamiast płodzić tu kolejne farmazony wyliż lepiej Panią prezes coby w Zielonych wsadziła jakikolwiek szmalec, bo chłopaki na mecze prywatnymi wózkami posuwają.

bervej - 10 sierpnia 2014, 23:17:19 - *.rzeszow.mm.pl
Sędzia albo oszalał nieuznając gola Lechowi z 39min.albo są jakieś inne przyczyny.Ten karny też z sufitu.

Kark - 10 sierpnia 2014, 23:27:11 - *.bb.sky.com
Lechia chia chia chia, co peka juz powoli balonik
Jak tam Piekario Mario :D :D :D

joo - 10 sierpnia 2014, 23:33:09 - *.sileman.net.pl
ciekawe, w każdym meczu rzut karny... :-)

Leon - 11 sierpnia 2014, 0:18:12 - *.239.125.190
Kiedy decyzje personalne związane z blamażem z półamatorami?

lala - 11 sierpnia 2014, 0:52:53 - *.centertel.pl
Spokojnie lechia się zgra i będzie dobrze troche nerwowo dziś grali ten Czeczen ,ale nic będzie dobrze pamiętajmy że dzięki niemu było 4 miejsce poprzednio.Wolne Miasto

... - 11 sierpnia 2014, 6:45:35 - *.31.51.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
25 tysięcy przyszło obejrzeć "hit" - czyli mecz z paprokami, które co roku przynoszą wstyd w rundach eliminacyjnych LE, odpadając z coraz lichszymi przeciwnikami.
No i paproki wygrała - bo to i taka liga...

Leon - 11 sierpnia 2014, 7:45:28 - *.239.125.190
Najważniejszy mecz sezonu w Lidze Europy z Islandczykami został przez Lech zawalony. Sukcesy w lidze, to tylko eliminacja celem wyłonienia drużyn grających w Pucharach Europejskich. Jeśli jakiś klub nie chce grać w pucharach europejskich - to nie ma sensu by zajmował miejsca 1-4 w lidze polskiej, bo tylko blokuje miejsca drużynom, które chciałby co w Europie pokazać. Bierzcie przykład z Ruchu- niski budżet- a grają w pucharach na 110% swych możliwości, a nie na 25% możliwości odpadając z ogórkami.

Leos - 11 sierpnia 2014, 8:04:10 - *.30.123.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karne są dla lechii, bo ma taką pakę, ze posrani obrońcy rywali kasują faulami tak jak wczoraj Vranjesa. Przy bramkach teodorczyka można było gwizdnać przewinienia, ale puścił grę. Spalony Gergo przy wrzutce do Kowanackiego ewidentny,więc kto płacze. Ok poprzeczka jevticia, ale Lechia miała setki janickiego,dwie Vranjesa,dwie Makuszewskiego i gdyby nie czk to pewnie skończyłoby sie 2/3 0. Lechia piłkarsko dużo lepsza, ale ma dziury jeszcze w składzie. Psychol Sadajew mimo bardzo dużych możliwości piłkarskich zbyt często osłabia drużynę poprzez karki i głupie zachowania. Na stoperze Valente robi błędy i gubi krycie, a na oboku obrony Możdżeń nie bardzo pasuje nie mówiać o "Jedim", bo On piłkarsko jest zbyt słaby na tą drużynę. wracając do Lecha/amiki kolejny sezon wstyd przynoszą Polsce. I tu trzeba pogratulować super grajacej Legii i walczącemu Ruchowi, bo dzięki dobrej postawie w Pucharach wkońcu może T-ME nabrać powagi.Lechia się zgra i za 3-4 kolejki będzie patrzyła na wszystkich z góry.

leon - 11 sierpnia 2014, 9:11:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nawet rumak przyznał w wywiadzie, ze wiedzieli o charakterze Sadajeva i chcieli go sprowokowac

wania - 11 sierpnia 2014, 9:22:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ruskowi się we łbie zaczyna pi....ić. chyba zwariował bo za dużo gra. do tej pory był wszędzie rezerwowym lub trybunowym. tak spierniczyc dorobek całej druzyny to skandal. pewnie pan adam z panem mariuszem wlepiąmu 5tyś zł kary ha ha a potem jak rusek zacznie dymić w szatni to cofna mu tą karę.
żenada.

SopotAG - 11 sierpnia 2014, 9:23:50 - *.static.ip.netia.com.pl
Rumak idzie do Lechii. Pewne info !

BenekPG - 11 sierpnia 2014, 10:08:42 - *.legnica.vectranet.pl
Moim zdaniem przynajmniej pierwszy gol obciąża Trelę. Stał jak kołek w bramce, podczas gdy piłka leciała na piąty metr chyba z pięć minut. Oby z Trelą nie było tak jak z poprzednimi bramkarzami Piasta, którzy odchodząc do innych klubów tracili zupełnie formę. Że przypomnę tylko Kozika i Kasprzika.

bartek - 11 sierpnia 2014, 10:35:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Trenerem Lecha od jutra bedzie M.Skorza.!!!!!Info od samego prezesa Lecha.

zdziwony - 11 sierpnia 2014, 11:40:51 - *.elblag.vectranet.pl
@Leon o jakich pucharach ty piszesz na razie są to rundy eliminacyjne do właściwych pucharów!Ruch niski budżet, a wyprzedził w tabeli w poprzednim sezonie Lechię, która mogła grać na 110%, a kto jej bronił!Patrz na Legię nie sprzedała jak co roku trzech czterech graczy z podstawowego składu i zgranym składem jakoś wstydu nie przynosi w rundach eliminacyjnych (podkreślam piłkarsko).W Polskich klubach które wywalczyły czołowe lokaty, przeważnie jest wielka sprzedaż wyróżniających się piłkarzy,lub grają piłkarze na walizkach.Potem leją nas ogóry, bo brak zgrania, nowe zakupy to szrot, a tamci się oszczędzają, bo myślami są gdzie indziej etc!

A - 11 sierpnia 2014, 12:39:29 - *.dg-net.pl
Razem z nygusem Rumakiem Lech powinien sie pozbyc za mozliwie dobre pieniadze zawodnikow typu Teodorczyk , Kaminski , Ubiparip . Czas na porzadek w tym klubie Panie Rytkowski . Trzy lata zmarnowane !!!

jajcarz - 11 sierpnia 2014, 13:59:29 - *.191.162.24
czemu Teo tak nie zagrał z Islandczykami czyżby to znaczyło że Islandczycy są mocniejsi od Lechii?

uga bugi - 11 sierpnia 2014, 14:27:08 - *.dynamic.mm.pl
Stjernan i tyle pyry w temacie !!! buchachchachchaaachah!!!!

kibic - 11 sierpnia 2014, 14:47:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czy pan trener Rumak spakował już mandżur ?

West - 11 sierpnia 2014, 15:14:03 - *.dynamic.chello.pl
Pięknie Lechu! Skróciliście łańcuch temu pseudoklubowi, który istnieje dzięki Olimpii Poznań, a gra w wiosce przed Sopotem! Życzę w grudniu wyniku jak z Gliwicami w 1. kolejce! Tylko Lech&Śląsk!

piknik410 - 11 sierpnia 2014, 15:17:20 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Makuszewski to trafia do siatki jak bramkarz w niego piłką trafi

jajcarz - 11 sierpnia 2014, 15:52:27 - *.191.162.24
szybko leszki się otrząsnęły po kompromitacji z mocarzami z Islandii i znów zaczynają hejterować

Ryczywół - 11 sierpnia 2014, 19:08:28 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Lech, tylko tak dalej a mistrz, mistrz kolejorz, stanie się faktem. Szkoda mi Lechii bo sie sarali, a Kolejorz trafil dwa... razy i, :D :D :D i w Gdańsku smutek :D :D :D LECH, LECH Nasz kochany Kolejorz. Tak właśnie gra klasowa druzyna mój Leszek POznański KKS. :D :D :D :D CHRZANIĆ WSZELKIEJ MAŚCI ZŁAMASÓW. lECH, LECH nasz poznański KKS. Nie lewusom...

needle - 11 sierpnia 2014, 21:25:55 - *.adsl.inetia.pl
Że się Teodorczyk nie sprzedał to ja się dziwię...
...ale okienko jeszcze otwarte...
...jeszcze kilka mln € można wytargać
IGła

V - 11 sierpnia 2014, 23:05:03 - *.icpnet.pl
@Leon Ty masz jakieś problemy w życiu czy stary Ci do wanny jeszcze włazi ?
Lechia dostała już w przygotowaniach 3-0 wiec to 2-1 nie powinno dziwić. Rozpisałeś się w Twoim eseju, że naprawdę myślę, że jednak problem z wanna.

nyrol - 12 sierpnia 2014, 23:21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kulfo sługo Po i grobli Napisz Coś !!!! Warta Będzie w 4 lidze Bóg Honor Warta i PIS!!! lech lemingi z wsi!!!!@

nyrol - 12 sierpnia 2014, 23:22:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Sztam i Morena Skins i Old Niebiański Kibic Duffo!!! Old Warta Pozdro Old Lechia!!! Skins United!!!!

nyrol - 12 sierpnia 2014, 23:28:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kulfon cenzura działa po plus grobelny lech mafia po!!!

cigh - 13 sierpnia 2014, 15:36:13 - *.228.113.9
frekwencja prawie europejska ,Lechia zaczyna pomagac UEFIE w reklamowaniu futbolu. Polowa trybun juz jest jeszcze z 25 %