13 sierpnia 2014, 19:51:22 - koofel
Borussia zdobyła Superpuchar Niemiec

Borussia Dortmund wygrała 2-0 (1-0) z Bayernem i zdobyła po raz piąty w swojej historii Superpuchar Niemiec. W zespole z Monachium zadebiutował Robert Lewandowski, który rozegrał całe spotkanie. 90 minut i asystę przy drugim golu dla gospodarzy zaliczył Łukasz Piszczek, a Jakub Błaszczykowski znalazł się poza kadrą meczową.

13 sierpnia 2014, 18:00 - Dortmund (Signal-Iduna-Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 FC Bayern München
Henrich Mchitarjan 23, Pierre-Emerick Aubameyang 62

żółte kartki: Pierre-Emile Höjbjerg, Jérôme Boateng, Philipp Lahm (Bayern).

Rafał - 13 sierpnia 2014, 20:02:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy drewniak dno kazda pilka do niego to strata. Dziwie ze do takiego klubu jak Bayern wzieli takie drewno.

okey - 13 sierpnia 2014, 20:03:49 - *.centertel.pl
Przynajmniej teraz media nie będą się spuszczaly kilka dni, że Lewy Jump gola strzelił. Ładnie go wyłączyli.

enhel - 13 sierpnia 2014, 20:11:59 - *.adsl.inetia.pl
Gdzie on poszedł?Nawet jednego podania nie dostał przez cały mecz!

Sport - każdy przyzna
to rozrywka a nie Bóg, honor, Ojczyzna."
(K. Staszewski)

Roberto - 13 sierpnia 2014, 21:22:21 - *.cpe.marton.net.pl
Lewy w Bayernie skończy jak Barrios w Dortmundzie,przyjdzie ktoś nowy i szybko go wysiuda ze składu,ten mecz dzisiejszy był najlepszym przykładem na to że bez pomocy kolegów z zespołu Lewy nic nie znaczy,wypisz wymaluj mecze w reprezentacji,zresztą nawet jak miał sytuację to je partaczył,za to Piszczek rozegrał świetny mecz,jak widać BVB i bez Lewego będzie nadal silnym punktem Bundesligi w nadchodzącym sezonie

tulus - 13 sierpnia 2014, 21:47:04 - *.dynamic.chello.pl
Lewy jak w reprezentacji. Wsparcia nie miał zupełnie. Kryty bardzo dobrze i agresywnie. Ale z wyrokami na temat jego przyszłości w FCB należy poczekać. Przede wszystkim nie zagrał dzisiaj środek pola. Rode, Højbjerg i Gaudino byli dzisiaj więcej niż słabi. Dali się zupełnie zdominować. Poczekajmy na mecz Bayernu z Lewandowskim wspieranym przez Schweinsteigera, Ribery'ego i Robbena. Wtedy zobaczymy. Cieszy natomiast, że BVB zagrało bardzo dobrze. Bardzo wysoki pressing i agresja w odbiorze. Klopp to ma jednak łeb jak stodołę. Wyciska z tej drużyny wszystko co najlepsze niemal za każdym razem. Oby tak dalej, a sezon Bundesligi wcale nie będzie taki oczywisty.

haha - 13 sierpnia 2014, 22:13:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ooo, jak przykro, lewy pucharu nie wygrał, pff hahahahaha

yoy - 13 sierpnia 2014, 22:19:25 - *.dynamic.chello.pl
80 tysięcy to jest miazga

Mati - 13 sierpnia 2014, 22:37:08 - *.play-internet.pl
Guardiola wyleci - Lewy odżyje, wspomnicie moje słowa.

Ares - 13 sierpnia 2014, 22:57:59 - *.ssp.dialog.net.pl
hahaha jak zawistne cebulaki

Pawelinho - 14 sierpnia 2014, 0:19:52 - *.dynamic.chello.pl
Mecz Borussii z bayernem a temat to głównie kłótnie na temat "boskości" jupowskiego. Typowe.

Pawelinho - 14 sierpnia 2014, 0:21:05 - *.dynamic.chello.pl
sorry jumpowskiego jupowskiego...

hahaha - 14 sierpnia 2014, 1:57:11 - *.adsl.inetia.pl
Teraz się okaże, że nie ma z kim grać w Bayernie! Same cieniasy tam som, nie na ten jego internaszynal lewel Ale zawsze znajdzie swoich skundlonych obrońców tutaj, jak polaczek Ares, czy taki cytujący banialuki i bzdury z wybitnego poety juwenaliowego Kazika... jak śmiesznie

kazik - 14 sierpnia 2014, 7:58:01 - *.160.125.46
bardzo dobrze że ten przeklamowany nijaki lewandowski nic nie zdobył - brawo dla Borussi

ddd - 14 sierpnia 2014, 9:20:48 - *.opera-mini.net (*.248.37.92)
do hahaha no som som hahaha

FTP - 14 sierpnia 2014, 11:20:54 - *.248.246.4.skyware.pl
japa tam tepaki, dobrze ze juz sie wam wakacje koncza to nie bedziecie dalej jakichs farmazonow po jedym meczu opowiadac

JohnyKSG - 14 sierpnia 2014, 11:24:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl