16 sierpnia 2014, 15:39:08 - kamilb
Debiut Łukasza Fabiańskiego w Swansea City AFC

Łukasz Fabiański zadebiutował w Swansea City AFC w wygranym 2-1 (1-0) meczu 1. kolejki angielskiej ekstraklasy z Manchester United FC. 29-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

16 sierpnia 2014, 13:45 - Manchester (Old Trafford)
Manchester United FC 1-2 Swansea City AFC
Wayne Rooney 53 - Ki Sung-yong 28, Gylfi Sigurðsson 72

żółte kartki: Tyler Blackett, Ashley Young - Nathan Dyer, Neil Taylor, Jonjo Shelvey, Ki Sung-yong.

sędziował: Mike Dean (Cheshire).
widzów: 75 339.

frans - 16 sierpnia 2014, 15:40:48 - *.171.200.146.dyn.plus.net
man utd ...ładnie zaczeli...oby tak do konca sezonu....

t. - 16 sierpnia 2014, 15:52:38 - *.ntlworld.ie
Przyzwoity mecz Fabiańskiego. Man Utd. cóż, słabo to dziś wyglądało. Zobaczymy dalej jak zrobią kilka transferów.

Rafał - 16 sierpnia 2014, 16:22:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zadluzowy klub marne grajki rozwiazac to dziadostwo.

Kongo - 16 sierpnia 2014, 16:40:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mój Boże United ...
Mam nadzieje że Van Gaal wie co robi, oby nie było tak że w sparingach najlepszy zespół świata a w lidze znowu przeplatane zwyciestwa z porażkami.

ppKorn - 16 sierpnia 2014, 17:26:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fabiański .... i moze to byc jedyny polski bramkarz broniacy w Angli. Boruc ławka, a szczęsny musi zacząć sie gimanstykoać Ospina nie jest sprowadzony dla ławki

DENIS - 16 sierpnia 2014, 19:36:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl