Górnik: 1. Patryk Janiczak - 16. Mateusz Sawicki, 13. Przemysław Cichocki, 5. Bartosz Tyktor, 17. Filipe - 7. Kamil Mańkowski (71, 15. Mateusz Krzymiński), 6. Tomasz Wepa, 18. Grzegorz Michalak (65, 10. Jan Rytko), 11. Adrian Moszyk (77, 8. Kamil Śmiałowski), 9. Bartosz Szepeta - 20. Marcin Orłowski.

Raków: 1. Przemysław Wróbel - 2. Adrian Pluta, 16. Mariusz Holik, 5. Daniel, 20. Łukasz Buczkowski - 11. Dariusz Pawlusiński (80, 19. Adrian Kural), 4. Wojciech Reiman, 10. Łukasz Kmieć, 14. Robert Brzęczek (70, 18. Diogo), 29. Joshua Balogun Kayode (67, 6. Arkadiusz Porochnicki) - 9. Artur Pląskowski (90, 7. Przemysław Mońka).

żółte kartki: Filipe, Orłowski - Pląskowski.

1921 - 16 sierpnia 2014, 18:56:03 - *.dab.02.net (*.66.115.134)
Super Raków!!

spalony - 16 sierpnia 2014, 18:57:39 - *.dynamic.chello.pl
Jak Raków zagrał? Lepiej niż ze Stalówką?

sparki - 16 sierpnia 2014, 19:01:49 - *.55.64.226
Super Raków! Troszke nadziei w naszych sercach po tej wyjazdowej wygranej.Byle teraz z Puławami nie dac ciała.Bo to w naszym stylu niestety

xmen - 16 sierpnia 2014, 19:06:36 - *.17-4.cable.virginm.net
jakie macie wrazenia z gry orlowskiego?w Radomiaczku 2 ligowym byl przecietny

Shaam - 16 sierpnia 2014, 19:07:39 - *.96.234.83.tvksmp.pl
Pielgrzym to na pewno nie Częstochowa kolego, bo to z Twojego Płocka ludzie przyłażą tu blokować ulice, śmierdzieć i śpiewać nawet w środku nocy. Cieszy zwycięstwo Rakowa

tr001 - 16 sierpnia 2014, 19:11:11 - *.prenet.pl
Cenne punkty i cieszy zero z tyłu...
Brawo Raków!

Rakowek - 16 sierpnia 2014, 19:16:38 - *.205.68.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Totalna dominacja Rakowa. 3 słupki, 1 poprzeczka. Pressing przez 90 minut. Wreszcie dobry mecz! Tylko Raków!

...>> - 16 sierpnia 2014, 19:29:15 - *.gdynia.mm.pl
Górnik Wałbrzych & MZKS Arka Gdynia!!

BZP - 16 sierpnia 2014, 19:30:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Shaam jak tak bardzo ci to przeszkadza to się wyprowadż albo zamilcz!

majk - 16 sierpnia 2014, 19:31:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obiektywnie to Walbrzych ma aktualnie najslabasza druzyne w tej lidze. jezeli nic sie nie zmieni zima to ta druzyna nie tylko spadnie, ale prawdopodobnie zajmie ostatnie miejsce w lidze.

nyrol - 16 sierpnia 2014, 20:46:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Raków od Old Warta 1912 Skins!!! Pzodro Punks Skins Zagłębie Walbrzych!!!

weteran - 16 sierpnia 2014, 21:03:11 - *.dynamic.mm.pl
@ile Co Ty taki ciekawy jesteś mogłeś jechać to byś wiedział. Dowiesz się w swoim czasie.

KS Górnik - 16 sierpnia 2014, 21:06:34 - *.centertel.pl
nyrol idź na wino...

Rakoweczek - 16 sierpnia 2014, 21:32:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@nyrol skini zawsze razem musimy się trzymać lata 90 te Oi!

bis - 16 sierpnia 2014, 21:46:07 - *.30.27.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wałbrzych gra padakę. Bez formy /patrz mecze pucharowe/ ładu i składu. Fantaści myśleli o walce o awans . Czas na zmiany póki jeszcze czas, bo potem tylko walka o utrzymanie...

bezzębny - 16 sierpnia 2014, 22:21:42 - *.ssp.dialog.net.pl
psecies jus walcymy o utsymanie

:-) - 16 sierpnia 2014, 22:25:18 - *.158.219.139.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Git.

oks - 16 sierpnia 2014, 23:16:37 - *.dynamic.chello.pl
Opolski Murinio baja baj....jesteś slabszy niż planatacja chrzany tylko sie nadajesz do tarcia chrzanu.....i nic ci to nie da na piatego nie dasz rady......amatorze !!!!

alty - 16 sierpnia 2014, 23:25:39 - *.opera-mini.net (*.61.131.171)
W Częstochowie tylko Skra!!

yureq - 16 sierpnia 2014, 23:57:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@alty ha ha pocieszny jesteś ha ha

D... - 17 sierpnia 2014, 0:45:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na dzisiaj największym problemem Górnika jest atak. Po ubiegłym sezonie, gdy jasnym było, że bardzo poważnie szwankuje obrona, wzmocnienia poszły przede wszystkim w tym kierunku i to był dobry ruch, bo efekty widać: Górnik stracił dotąd tylko 2 bramki i tylko 3 zespoły mają tu lepsze osiągnięcie, a 2 dalsze takie samo - Kluczbork i Kolejarz Limanowa jak dotąd bez straty gola, a Siara 1 stracony. Niestety dobra obrona nie ma uzupełnienia w skutecznym ataku: sam Orłowski coś się zawiesił i nic nie może trafić, a w takiej sytuacji kontuzja Folca aż boli, więc trzeba mu życzyć szybkiego ozdrowienia. Do tego jeszcze Oświęcimka wróci i z przodu sytuacja znacząco się poprawi.
Dobra obrona już jest, skuteczny atak za chwilę odpali i będzie dłuuuuuuuuuga, bardzo dłuuuuuuuuuuuuga seria bez porażki, więc i szybki marsz w górę tabeli.
Ktoś się założy, że tak właśnie będzie?

ja - 17 sierpnia 2014, 8:54:30 - *.walbrzych.vectranet.pl
Kurcze, taki piach grają, że masakra. To, że przegrali tylko 1-0, to tylko chyba jakiś cud od Bozi był.

WKS - 17 sierpnia 2014, 9:34:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Tatusiu. Czy jest możliwa 1 liga na Stadionie Tysiąclecia? Nie wiem, synku. Zapytaj jakiegoś zagłębiaka.

Kibic - 17 sierpnia 2014, 10:20:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl