I liga: Chrobry 1-2 Chojniczanka

16 sierpnia 2014, 19:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 1-2 Chojniczanka Chojnice
Michał Michalec 64 - Przemysław Pietruszka 23 (k), Daniel Chyła 43

Chrobry: 27. Amadeusz Skrzyniarz - 18. Michał Ilków-Gołąb (77, 10. Rafał Figiel), 24. Łukasz Bogusławski, 3. Michał Michalec, 22. Adam Samiec - 8. Karol Danielak, 7. Mateusz Hałambiec, 14. Krzysztof Ulatowski (56, 25. Damian Ałdaś), 2. Łukasz Szczepaniak, 17. Damian Sędziak (56, 9. Damian Piotrowski) - 26. Krystian Pieczara.

Chojniczanka: 12. Rafał Misztal - 20. Daniel Chyła, 3. Błażej Radler, 5. Błażej Jankowski, 8. Paweł Iwanicki (85, 11. Rafał Siemaszko) - 9. Marek Gancarczyk, 23. Krystian Feciuch, 10. Mateusz Piechowiak (65, 22. Przemysław Laskowski), 7. Andrzej Rybski, 6. Przemysław Pietruszka - 17. Tomasz Mikołajczak (71, 4. Piotr Kieruzel).

żółte kartki: Ilków-Gołąb, Samiec - Mikołajczak, Jankowski, Chyła.

benek - 16 sierpnia 2014, 20:59:35 - *.204.52.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chojnice słabiutko! takich leszczy się zjada na miękko.

76-76 - 16 sierpnia 2014, 21:06:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Wielka szkoda tego meczu, po meczu z Katowicami nabraliśmy apetytu na pierwszą wygraną u siebie. A wy piłkarze przegraliście z sąsiadem w tabeli i to u siebie. Teraz trzeba poszukać pkt na wyjeździe.
2 mecze u siebie 2 przegrane 1-8 w bramkach....
Panie trenerze - niestety- jeżeli przegra Pan 2 kolejne mecze to zostanie bezrobotnym a wiadomo jak teraz z pracą
A poważnie - CHROBRY walczyć walczyć walczyć!!!
I szkoda znów żółtych kartek - odbije się to za 3-4 kolejki jak będzie pauza.

Mac - 16 sierpnia 2014, 21:32:50 - *.suwalki.vectranet.pl
A tak wasz prezio sie spinał przed sezonem że jesteście tacy mocni, a całujecie dno tabeli. Zamiary trza przekuwać na możliwości, słaba Chojniczanka was bije.

matt - 16 sierpnia 2014, 21:37:21 - *.dynamic.chello.pl
Kibiców z Chojnic okrągłe zero

@mac - 16 sierpnia 2014, 21:38:09 - *.unknown.vectranet.pl
Skąd masz takie info?
Bo ja czytałem wypowiedź prezesa i mówił że walczą o utrzymanie

99 - 16 sierpnia 2014, 21:39:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry chyba nie za bardzo lubi grać u siebie. Zdaje się, że Głogów będzie miejscem, gdzie niewiele drużyn pogubi punkty.

Gieksa - 16 sierpnia 2014, 21:47:10 - *.play-internet.pl
A mysmy z tymi leszczami przegrali...

76-76 - 16 sierpnia 2014, 21:49:09 - *.ssp.dialog.net.pl
do Gieksa:
Czyli sami jesteście leszczami, tak?

GD - 16 sierpnia 2014, 21:52:51 - *.petrus.pl
Panie Mac z Suwałk - czy Chojniczanka jest słaba to się okaże na koniec sezonu. Trochę pokory proponuję. Tak dla przypomnienia i porównania - w ubiegłym sezonie po 3 kolejkach, beniaminkowie mieli:
1.Płock - 7pkt;
2.Chojnice - 6pkt;
3.Rybnik - 3 pkt;
4.Niepołomice - 0pkt.
Prawda, że bardzo podobny układ, a co było na koniec? Niepołomice z Rybnikiem poleciały, Chojnice utrzymały się w ostatniej kolejce. Tylko Płock w miarę spokojnie pograł. Ale co tam, podniecaj się dalej!

Nilson - 16 sierpnia 2014, 21:53:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do bw. Koles Zebys Ty Spadl jak Najnizej ! w Czarnym Pudle Ciebie Rozgrzesza !

bytovia - 16 sierpnia 2014, 21:55:28 - *.play-internet.pl
Graty Chojna. Normalny kibic Bytovii.

orange - 16 sierpnia 2014, 21:55:52 - *.77.124.189
Brak umiejętności nie nadrobi się ambicją i wolą walki,to nie ta liga.Bez sponsora to sobie możecie pograć ale na konsoli a nie w I lidze,cięgi będą od wszystkich.Z miejską kasą to możecie sobie grać ale co najwyższej w Ii lidze.Trzeba było mierzyć siły na zamiary, a tak to jest wielka lipa i pośmiewisko.

matt - 16 sierpnia 2014, 22:13:35 - *.dynamic.chello.pl
@orange - a jakiemu Ty klubowi kibicujesz, sądząc po wpisie to nie ChG, ale po nicku to zapewne Termalice?

:) - 16 sierpnia 2014, 22:14:18 - *.nplay.net.pl
@Dawid, ale Chrobremu do szczytowania jest bardzo daleko ;)

glogow sti - 16 sierpnia 2014, 22:14:29 - *.datech.com.pl
spoko, to dopiero poczatek, po 10 kolejkach beda w połowie stawki a na koniec tej rundy 12pkt przewagi nad spadkiem, wiec reszta niech sie martwi
pozdro dla naszych

nyrol - 16 sierpnia 2014, 22:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Chrobrego Mamrot Super Trener !!!! Warta Skins 1912 Pozdro Chrobry Super DOPING!!!!!!!!!!!!!

gch - 16 sierpnia 2014, 22:39:20 - *.cm-5-8d.dynamic.ziggo.nl
Brawo Chojnice, bardzo cieszą pierwsze punkty w sezonie, po wpadce w Siedlcach i braku szczęścia z Zagłębiem teraz zwycięsto się należało

tuokrow - 16 sierpnia 2014, 22:47:51 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Nie jest tak zle jak wyglada. Stracona bramka z karnego. W rewanzu ewidentna reka w polu karnym pilkarza z Choinic, ktora widzieli wszyscy oprocz sedziego. Zabraklo kilku minut, by powtorzyl sie scenariusz ze Swinoujscia. Szkoda. Chrobry jest mocniejszy niz wyglada to z przekroju tabeli, jeszcze nie raz namiesza, potrzeba tylko troche cierpliwosci...

Preussen - 16 sierpnia 2014, 22:56:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrobry jest najbiedniejszym klubem w lidzie,trzon stanowią zawodnicy grajacy jeszcze w 4lidze,jeśli chłopakom nie braknie ambicji i troche okrzepną wierzę że dadzą radę,pokażmy że piłka to nie tylko pieniądze....

Leo - 16 sierpnia 2014, 23:06:16 - *.petrus.pl
wszystko się zgadza tyle że po pierwszej połowie to przyjezdni powinni prowadzić 4-0 brak skuteczności.W 2 połówce też mogli by się pokusić o 2 brameczki.Wynik cieszy ale praca nad wykończeniem potrzebna od zaraz.Pozdrawiam prawdziwych kibiców nie napinaczy.

geo - 16 sierpnia 2014, 23:14:54 - *.legnica.vectranet.pl
@orange makowa główko sponsor i nazwiska bez zaangażowania piłkarzy to max środek tabeli, idąc Twoim tokiem rozumowania Miedź już drugi sezon powinna kopać w Ex, a tym czasem drugi już sezon będziemy się bronić przed spadkiem(pierwszy był w miare udany jak na beniaminka).
A Chrobry jak ochłonie jak ktoś tu napisał to razem z Miedzią powinni skończyć gdzieś tak na miejscach 10-12.
Pzdr

alicja - 16 sierpnia 2014, 23:20:20 - *.play-internet.pl
Ilu kibiców było w Głogowie na meczu bo nie podali w telegazecie 1000 to połowa z tego co na w 1 meczu u siebie z Termaliką. Czyżby ludzie z Głogowa już mieli dość 1 ligi.

D... - 17 sierpnia 2014, 0:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na moje oko spadek niemal gwarantowany to Chrobry i Wi-ż-dzew, czyli akurat zgrana paczka :-p

do matt - 17 sierpnia 2014, 1:08:02 - *.212.200.89.otvk.pl
matt po co ściema o braku kibiców Chojniczanki? Wiem że byli!

LUC - 17 sierpnia 2014, 3:08:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chojniczanka obecna w Głogowie wraz z Moto-Jelczem Oława!

it - 17 sierpnia 2014, 6:52:02 - *.superkabel.de
Chrobry spadek!!! Pewne info!!!

kibic - 17 sierpnia 2014, 7:35:03 - *.play-internet.pl
ile gości?

benek - 17 sierpnia 2014, 9:31:25 - *.31.75.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
widzów nie podają bo jeszcze liczą. Swoją drogą nie ma co się dziwić że po 0-6 wstydzą się normalnie z domów wychodzić .

ali - 17 sierpnia 2014, 9:50:06 - *.internetia.net.pl
Widzów 1600 jak by coś, ze Stilonem wracającym z Oławy z meczu,gości autobus-Chojna+Oława.

jurojaro - 17 sierpnia 2014, 10:32:27 - *.master.pl
teraz obiektywnie o meczu, pierwsza połowa to wyrównana gra obu drużyn, żadna nie stwarzała 100% sytuacji, bramki padły z karnego i ze stałego fragmentu gry, po błędzie obrony. Druga połowa to zaparkowany autobus przez Chojniczankę a Chrobry starał się atakować przez 45 minut! Mam żal do drużyny, że nie grali tak 90 minut! Jakby zaczęli ten mecz tak jak w 2 połowie wynik byłby inny!!!

Nilson - 17 sierpnia 2014, 10:47:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z Taka gra ChG ,lipa.

Dawid - 17 sierpnia 2014, 11:37:26 - *.petrus.pl
jurojaro - hmm widzisz ja na maczu nie byłem ale słyszałem wiele opinii że 1 połowa była zdecydowanie dla CHojmiczanki z reszta wynik mówił sam za siebie, a autobus w 2 połowie to jest standard w I lidze i doświadczenie szkoleniowca z CHojnic, tak samo grało Zagłębie w Chojnicach. Tak grają ekipy które są mocniejsze od swoich rywali, gdyż Chrobry wiadomo nie zagra mega ataku pozycyjnego tym bardziej z takim składem jakim dysponują. Tak apropo jakbyś się czepiał bramek ze stałego fragmętu... hmmm tak się składa że Wy też po nim strzeliliście bramkę.
Aczkowiek życzę Wam powodzenia w następnych kolejkach, ambicją i wolą walki da się namieszać w lidzę pozdro

do Dawid - 17 sierpnia 2014, 12:00:39 - *.master.pl
no właśnie nie byłeś na meczu... a ja akurat byłem i widziałem, Chojniczanka nie przeważała w 1 połowie, nie było widać żadnej różnicy w grze obu drużyn. Co do autobusu to się mylisz - widziałem mocną ekipę, była to Termalica i ona autobusu nie zastawiała w swoim polu karnym, a grała cały czas swoje! Więc nie mów mi o taktyce na 1 ligę. Ekipy mocniejsze od swoich rywali nie bronią się całą drużyną, takie są fakty.

kibic - 17 sierpnia 2014, 12:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej być w czubie II ligi, niż grać ogony w I-ej...
ChG

kibic - 17 sierpnia 2014, 12:29:41 - *.play-internet.pl
Chrobry dno jak nie zaczną grać przez 90 minut nie tylko gnienie wyniku w 2 45 minutach to spadek murowany.

kibic - 17 sierpnia 2014, 13:24:11 - *.polkowice.vectranet.pl
Chrobry powinien grac z Polkowicami w 4 lidze.

Polkowice - 17 sierpnia 2014, 14:53:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 polowa wykonaniu Chrobrego dramat Chojniczanka robiła co chciała, druga polowa całkiem inna szybko zdobyta bramka i gonienie wyniku. Szkoda ze sędzia nie wskazał na wapno bo była ewidentna ręką jak w meczu z Katowicami i być może.był by remis i sprawiedliwy podział punktów. Teraz ciężki mecz w Płocku mam nadzieje ze zespół zrobi niespodziankę. Chrobry FC Polkowice

xyz - 17 sierpnia 2014, 16:37:26 - *.ssp.dialog.net.pl