22 sierpnia 2014, 19:00 - Łódź (stadion Widzewa)

Widzew: 1. Dino Hamzić - 7. Patryk Stępiński (74, 16. Konrad Wrzesiński), 18. Krystian Nowak, 5. Wołodymyr Pidwirnyj, 28. Marcin Kozłowski - 94. Veljko Batrović (42, 17. Mariusz Rybicki), 6. Piotr Mroziński, 4. Rafał Augustyniak, 33. Bartłomiej Kasprzak, 20. David Kwiek (46, 25. Damian Warchoł) - 13. Adam Duda.

GKS: 53. Marek Igaz - 13. Mateusz Grzybek (68, 27. Hubert Otręba), 4. Sergejs Kožans (65, 19. Łukasz Kopczyk), 17. Mariusz Masternak, 31. Kamil Nitkiewicz - 7. Damian Szczęsny, 6. Mariusz Zganiacz, 77. Mateusz Bukowiec, 88. Marcin Wodecki (69, 28. Mateusz Mączyński), 21. Marcin Radzewicz - 11. Maciej Kowalczyk.

żółte kartki: Mroziński, Stępiński - Zganiacz, Otręba, Kowalczyk, Igaz.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 4200.

źródło: własne / GKS Tychy

antyboniek - 22 sierpnia 2014, 20:55:55 - *.toya.net.pl
jakby nie strzelili w 95 minucie to czlowiek bonka dalby grac jeszcze ze 40 minut

1908 - 22 sierpnia 2014, 20:56:36 - *.as13285.net
Brawo tyski GKS ! Remis na wyjeździe i punkt zawsze na plus.

x - 22 sierpnia 2014, 20:56:53 - *.master.pl
Kozłowski strzelił

CONFETTI - 22 sierpnia 2014, 20:56:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
remis -szkoda brawo Tyscy za walkę klub z niciarki walczy tylko o utrzymanie!

yaro - 22 sierpnia 2014, 20:57:37 - *.toya.net.pl
Kozłowski

MirekDBWA - 22 sierpnia 2014, 20:58:29 - *.174.35.36
Brawo Widzew za walkę do końca. No może wreszcie ta widzewska zadziorność i widzewski charakter dadzą znac o sobie.

xen - 22 sierpnia 2014, 20:58:31 - *.204.237.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chłopcy do lania dzisiaj zremisowali.

RTSPodhale - 22 sierpnia 2014, 20:58:38 - *.31.20.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylak musi odejść, mamy naprawdę jak na 1 ligę w miarę dobrych piłkarzy, którzy walczą - patrz bramka w ostatniej minucie, ale trener to porażka. Gdyby ktoś z charyzmą nas trenował byłoby 4-5 punktów więcej. Widzew na zawsze

fulko - 22 sierpnia 2014, 20:59:30 - *.adsl.inetia.pl
tylak do szkoły - szatnie zamiatać!

1971 - 22 sierpnia 2014, 21:00:21 - *.193.53.69
Szkoda dwóch punktów... Jak nie z Widzewem to z kim mamy wygrywać ?

kahn - 22 sierpnia 2014, 21:00:32 - *.opera-mini.net (*.221.120.207)
Wie ktoś czy sektor gości w Łodzi otwarty ?

MirekDBWA - 22 sierpnia 2014, 21:01:33 - *.174.35.36
Marcin Kozłowski wychowanek Widzewa Widać od razu. Chłopak gra do końca, typowy Widzewiak.
Brawo Marcin.

pat - 22 sierpnia 2014, 21:01:54 - *.opera-mini.net (*.221.120.207)

pogoń_fan - 22 sierpnia 2014, 21:04:51 - *.adsl.inetia.pl
2 pkty w 4 meczach - idą po awans, do II ligi :D

Rafał - 22 sierpnia 2014, 21:04:53 - *.centertel.pl
Tak naprawdę Widzew ma tydzień żeby sprowadzić 5-6 piłkarzy, ci obecni nie mają umiejętności pierwszoligowych, oni w drugiej lidze mieli by problemy, druga sprawa to trener co za pomysł żeby go zatrudnić. Jak nikt nie wzmocni Widzewa i zostanie ten trener to może być spadek.

Prawsa - 22 sierpnia 2014, 21:19:40 - *.play-internet.pl
Czytalem komentarze tych chloposzkow widzewa w czasie meczu na ich stronie non stop wrzuty taczki won itd a teraz co? Brawo za walke hahaha dno i tyle

zdruzgotan - 22 sierpnia 2014, 21:21:09 - *.dynamic.chello.pl
Co za frajerstwo, z Arką w 86 minucie, z Widzewem w 95, z Sandecja też powinni przegrać w 93. Taktyczne przygotowanie do obrony jest po prostu zatrważające.

RTS - 22 sierpnia 2014, 21:23:18 - *.toya.net.pl
pytanie do amatorów z akademii piłkarskiej w którym roku była większa frekwencja ??? jedynie 4200 więc u was ze 30 lat

[popop[ - 22 sierpnia 2014, 21:34:29 - *.193.53.158
remis to porazka a jej autorem jest pan panie cecherz.O ile wiemy to pobiera pan wynagrodzenie w Tychach za prace.Od dzisiaj wiem ze ma pan pol etatu w Lodzi.Pana decyzje dot.zmian to karygodne.Zrobil pan prezent swoim ziomalom,wstyd.

Łodzianin* - 22 sierpnia 2014, 21:36:25 - *.dynamic.chello.pl
dzieci szczęścia i podstawiony przez boniusia sędzia, który czekał aż te cieniasy w końcu strzelą bramkę. Nie zmienia to faktu, że ta zbieranina kopaczy z KS Wstydzew spółka w upadłości jest na dobrej drodze do awansu do II ligi i tego wam szczerze życzę, zasługujecie na to za całokształt.

;lopi - 22 sierpnia 2014, 21:44:18 - *.193.53.158
mysle ze na mecze wyjazdowe powinni wyjezdzac tydzien przed meczem.Moze wtedy beda wyniki.

rebel - 22 sierpnia 2014, 21:50:19 - *.toya.net.pl
Byłem na meczu więc w odróżnieniu od większości widziałem na własne oczy co się działo. Tychy to mniej niż zero, nie grali nic. Jedyna metoda gry to szukanie Kowalczyka. Bez niego nie będa w stanie zbliżyć się do bramki przeciwnika. Przegrać z takim przeciwnikiem to był by wstyd nawet w obecnej sytuacji kadrowej Widzewa. Posiadanie piłki 80-20. Dużo biegania i podań w środku pola ale z przodu dramat. Cieżko stworzyć sytuację jak Tychy 9 zawodnikami bronią wyniku. Batrović głową z 5 metrów w bramkę nie może trafić a poźniej dostajemy bramkę na 0-1. Duży pozytyw to gra Kozłowskiego nie tylko za bramkę ale za dobrą grę w obonie, włączanie się do akcji i żelazne płuca. Oby tak dalej. Przedłużony czas gry długi ale to wina gości. Długie schodzenie z boiska, udawanie kontuzji, w końcówce bramkarz wybija piłkę przez chyba minutę za co dostaje żółtą. Sami są sobie winni że sędzia przedłużył o tyle.

Łodzianin* - 22 sierpnia 2014, 21:51:50 - *.dynamic.chello.pl
rts frajerze nie kompromituj się oszuście u was zawsze mnożą raz 3 tak samo było w ekstraklasie i to samo jest teraz, zawyżacie frekwencję wordynarny i chamski sposób, dlaczego nie macie kołowrotków ? i ciągle u was jest okrągła liczba. W TV wyraźnie widać ilu was ze wsi dojechało. Tak przy okazji a co to jest to tajemnicze AP ???????????????

MirekDBWA - 22 sierpnia 2014, 21:54:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@rebel
dzięki za obiektywny skrót z meczu

Łodzianin* - 22 sierpnia 2014, 22:02:52 - *.dynamic.chello.pl
rebel następny parchaty się napina i kompromituje, jak GKS taki słaby to dlaczego nie wygraliście 3:0 ??? tylko wielkim fuksem wyciągacie w mocno naciągniętym, doliczonym czasie gry. Jesteście po prostu słabi i najwyższa pora to sobie uzmysłowić a nie ciągle się napinać jaki to jest "wielki" wstydzew, spadliście z ekstraklasy, teraz też jesteście na czerwono a tu ciągle napinka i napinka to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne.

alty - 22 sierpnia 2014, 22:04:04 - *.opera-mini.net (*.67.124.121)
Właśnie wróciłem z meczu. A ty Rebel nie sciemniaj. Widzew praktycznie nie istniał. Tyski GKS nie schodził z ich połowy. Kowalczyk i Zganiacz klasa sama dla siebie. Pojedyncze zagrania Dudy i Rybskiego też mogły się podobać ale cóż. Tylak to nie trener na I ligę. Na dodatek widać było że jeśli nie ma sianka to nie ma granka. I jeśli Cacek nie zacznie płacić to Widzew skończy sezon grając juniorami

NK - 22 sierpnia 2014, 22:09:04 - *.dynamic.chello.pl
BRawo Widzew, jazda z tyskimi!

Jiří Čechy - 22 sierpnia 2014, 22:09:40 - *.opera-mini.net (*.24.4.123)
Widzev hanba, Tychy no trochu škoda zremizovat s takovým bahnem. GKS-ŁKS pozdro z Čech

Marco - 22 sierpnia 2014, 22:18:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TYLAK wrzesień blisko czas na szkolne boisko ...

vhh - 22 sierpnia 2014, 22:36:45 - *.opera-mini.net (*.238.67.146)
@jiri knedel
ty z bandy Staszka Levego z Ołomuńca?

Korona - 22 sierpnia 2014, 22:37:53 - *.centertel.pl
Kowalczyk i Zganiacz obaj grali w Koronie w czasach gdy Widzew na każdym kroku przegrywał z Koroną

bolek1975 - 22 sierpnia 2014, 22:46:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Widzew miał awansować. A po 4 kolejkach w strefie spadkowej z 2 -ma pkt. Podobnie jak Polonia Bytom po spadku. Derby z ŁKS tuż tuż.

rebel - 22 sierpnia 2014, 22:50:39 - *.toya.net.pl
@alty - chyba na innym meczu byliśmy bo całą drugą połowę Pdvirnyj i Nowak stali na połowie boiska a Tychy broniły się 9 zawodnikami. W pierwszej połowie zagościli ze 3 razy pod bramką i dalej "kontrolowali grę" jak to się mówi o bezsensownym wybijaniu piłki i grze na czas. Niestety ciągle tracimy pierwsi bramkę i dlatego wyniki są słabe. Niewiem co mogło Ci się podobać w grze Rybickiego i Dudy bo pierwszy był najsłabszy w Widzewie i tracił wszystkie piłki a drugi dwa razy głową nie trafił w dogodniej sytuacji. Zagraniem które mogło Ci się spodobać to to co zrobił Kozłowski z Wodeckim oj bolało i będzie boleć przez tydzień Fakt że Tylak jest słabym trenerem a prezes kłamcą.

monti - 22 sierpnia 2014, 23:16:16 - *.toya.net.pl
przebieg meczu nieważny,liczby nie kłamią,na 12 punktów do zdobycia,zdobyte 2.Oby tak dalej. Pozdrowienia dla Tyszan.

obserwator - 22 sierpnia 2014, 23:22:23 - *.itvmedia.pl
Widzew Panie Cacek jest na najlepszej drodze ale nie do awansu, a do 2 ligi.
@Łodzianin - wyniki ŁKS są w zakładce III liga łódzko-mazowiecka.

Bagii - 22 sierpnia 2014, 23:28:02 - *.225.176.9
@kahn,@pat,cały stadion widzewa to sektor dla gości z poza Łodzi. Wal śmiało , tam wszyscy są gośćmi .

fff - 22 sierpnia 2014, 23:30:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miodzio.
Podmiejscy wtopa.

Kibic - 22 sierpnia 2014, 23:31:01 - *.centertel.pl
Panie Cecherz to jest kabaret! Można przeklinać? To jest ku..a KABARET!

widzew - 22 sierpnia 2014, 23:40:55 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Brawo dka działaczy WIDZEWA jedynie za to, że nie zatrudnili
tego pseudo trenera jakim jest psn Cecherz! Z takimi zawodnikami tylko 3 punkty zdobyte oraz ten styl zespołu , a właściwie jego brak co nie znaczy , że Widzew na plus!Teraz dopiero się potwierdza, że to słabiutki trenerek który idealnie pasował do tych Stróż i do tego ich prezesika!

widzew - 22 sierpnia 2014, 23:43:10 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Widzew i Ruch dwaj bracia

GKS - 22 sierpnia 2014, 23:55:31 - *.158.217.85.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kiedy Rafał O. Dostanie order za zakontraktowanie T.Fornalik ,J.Żurek i teraz następny wynalazek P.Cecherz?
Prawda jest taka ,że miał być Stawowy ,ale nie jest bo pierwszy poleciałby Rafał .O

hubal - 23 sierpnia 2014, 0:22:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
spokojnie trener gra na remisy czyli oprócz kilku wdup mamy ze 18 pkt - brawo "Prezydium" na czele z uzurpatorem z wrocka !

tyszanin z - 23 sierpnia 2014, 1:02:19 - *.cdma.centertel.pl
uzurpator z wrocka? gdybys chlopcze pamietal tychy z poczatku lat 90, to bys go nazywal zbawieniem z wrocka. i zmien nick, bo nie zasluzyles swoja ignorancja na posiadanie takowego.

hubal - 23 sierpnia 2014, 1:19:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
o ile Mosz synka to godej do niego 'chłopcze"-Tys tyz pewnie raciok z krzinki po margarynie a mnie chcesz pouczać ... czymu takie biydoki jak Ruch Ch. czy Górnik Z. grajom tam kaj grajom znafco ?- bo tam som czyste Hanysy a niy takie pociuloki ja Ty ...

frytka - 23 sierpnia 2014, 3:22:38 - *.centertel.pl
Z kilka tysiaków było widzów na tym meczu?

ogórek - 23 sierpnia 2014, 7:44:26 - *.toya.net.pl
Tylak,Cacek i piep.....na spółka:wyp......
mamy dosyc kompromitacji,kasa sama nie przyjdzie,zacznij inwestować w sztab szkoleniowy Panie Imbecylu......jak ci nie idzie to zainwestuj w lige palanta,ping ponga badź hokeja na trawie....bez szacunku w Twoją strone Sylwestrze...FU.

grant - 23 sierpnia 2014, 7:57:47 - *.205.39.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bobry Głogów i Cacek Łódź chłopcy do bicia.!

alfonso - 23 sierpnia 2014, 8:26:36 - *.175.76.110.static.turktelekom.com.tr
Fitsew zajal wlasciwe miejsce na grzedzie

magister - 23 sierpnia 2014, 8:47:16 - *.play-internet.pl
Po co widzewowi stadion, na czwartą lub piątą ligę taki im wystarczy. Widzew znika z mapy Polski

paco - 23 sierpnia 2014, 9:43:15 - *.play-internet.pl
Widzew po 34 kolejce będzie cieszył się z awansu Frekwencja mimo piątku przyzwoita. Piękna wypowiedź po meczu wychowanka klubu i strzelca bramki zarazem. Marcin Kozłowski po meczu: ...."Spełniło się marzenie mojego życia. Strzeliłem bramkę na Widzewie i jeszcze na tę stronę pod zegarem, czyli dla najukochańszych kibiców na świecie. Zawsze grałem w Widzewie i chcę w nim grać do końca kariery.. ".... Widzewie kochamy Cię

Nitecki - 23 sierpnia 2014, 11:39:09 - *.147.228.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niestety,ale Widzew bedzie grał o utrzymanie w 1 lidze takie realia lepsze to niż los łks

sdf - 23 sierpnia 2014, 13:18:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ficef łuć znowu na dole tabeli.

KW. - 23 sierpnia 2014, 13:34:54 - *.adsl.inetia.pl
w Łodzi powinno DEKRETEM zakazać --uprawiania piłki nożnej ....

hubal - 23 sierpnia 2014, 14:50:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cecherz ty jednym napastnikiem tej ligi nie utrzymasz !!!

aro - 23 sierpnia 2014, 15:40:53 - *.leon.com.pl
Dla mnie najlepszy na boisku to był Zganiacz.Dużo odbiorów i strasznie dużo walczy i biega

GKS TYCHY - 23 sierpnia 2014, 15:59:09 - *.dynamic.chello.pl
szkoda w ostatnich minutach Drob musi odejsc on jest dyrektorem sportowym pozdr do ŁKS

Darek - 23 sierpnia 2014, 19:31:36 - *.centertel.pl
4200 ludzi na meczu w 700 tys. mieście. Wstyd to mało powiedziane. Odliczając fan cluby z całej Polski to pewnie z 2 tys. łodzian było ;)

lol - 23 sierpnia 2014, 22:35:58 - *.63.171.8
No musztarda wychodź z kryjówki dzieciaku twój wstydzew ci udowadnia, że szans na awans nie macie, tylko się nie popłacz

leszek - 24 sierpnia 2014, 11:40:18 - *.160.125.46
widzew powoli powoli idzie - nie powiem dokąd

... - 24 sierpnia 2014, 12:43:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki prezes - taki trener skład i wyniki. Cacek przylazł do tego klubu chyba po to, żeby go zniszczyć.

ehhhhh - 24 sierpnia 2014, 14:13:21 - *.dynamic.chello.pl
Fortuna kołem się toczy, jeszcze niedawno podmiejscy śmiali się, jak rodowici lecieli do IV ligi, a teraz sami zbierają baty i radośnie kroczą do II ligi, w której zapewne za rok spotkają się z ŁKSem ;)

... - 24 sierpnia 2014, 15:07:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najpierw daj-daje z pss-u muszą się do tej II ligi wdrapać...

Widzew10 - 25 sierpnia 2014, 10:07:34 - *.toya.net.pl
(wyjazd) porazka; (dom) remis: (wyjazd) porazka: (dom) remis i tak bedzie do konca niech Cacek wywali tego Tylaka,chcial przyjasc Cecherz cacek do niechcial wzial trenera co dzieci trenowal na SMSie:-P Magister po co lksowi trybuna na 3 lige za 100 baniek? Widzewowi stadion jest potrzebny,a czy spadnie jeszcze nie wiadomo nawet jak gralby w 3 lidze w co nie wierze stadion tez bylby potrzebny,moga stawiac trybunke klubowi ktory gra w 3 lidze to tak samo moga budowac stadion dla 1 ligowego Widzewa? nie wiem w czym masz problem!!!