22 sierpnia 2014, 21:40:31 - maciejko
Gol Dariusza Brzyskiego

Polski obrońca Dariusz Brzyski strzelił bramkę dla CS Grevenmacher w przegranym 2-4 (1-0) meczu 4. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z AS La Jeunesse d'Esch.

22 sierpnia 2014, 19:30 - Esch-sur-Alzette (Stade de la Frontière)
AS La Jeunesse d'Esch 4-2 CS Grevenmacher
Mirko Albanese 49, Sanel Ibrahimović 70, 79, Ken Corral García 89 - Gilles Feltes 38, Dariusz Brzyski 83

sędziował: Chris Reisch (Steinsel).
widzów: 1194.

Po czterech meczach CS Grevenmacher zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

CK - 22 sierpnia 2014, 21:42:21 - *.252.222.66