ziomek - 23 sierpnia 2014, 16:55:13 - *.dynamic.chello.pl

oley - 23 sierpnia 2014, 16:55:30 - *.silesialan.eu

faul - 23 sierpnia 2014, 16:57:04 - *.opera-mini.net (*.78.115.63)
Za to co zrobil ten typ pod koniec, 5 meczy dyskwalifikacji

theCure - 23 sierpnia 2014, 16:58:19 - *.adsl.inetia.pl
no i gitara basowa TYLKO ZAGŁĘBIE!!!!

farkas - 23 sierpnia 2014, 17:05:16 - *.range86-135.btcentralplus.com
brawo zaglebie, tak dalej jedziemy do 1szej ligi

ryba - 23 sierpnia 2014, 17:09:27 - *.siedlce.vectranet.pl
Wlasnie gdzie są napina że ze Stargardu pamiętam jak na poczatku sezonu po wygraniu pierwszych meczy juz widzielisisię w 1 lidze spojrzcie realnie walka o utrzymanie z calym szacunkiem dla pilkarzy

Edward - 23 sierpnia 2014, 17:19:04 - *.siedlce.vectranet.pl
Czy to nie Błękitni po dwóch meczach już byli w I lidze???

ZS - 23 sierpnia 2014, 17:21:24 - *.telico.pl
Brawo...

Bystry - 23 sierpnia 2014, 17:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibole z Sosnowca obecni w Stargardzie?

Janusz - 23 sierpnia 2014, 17:41:02 - *.adsl.inetia.pl
w sosnowcu ciągle bez zmian Tylko Cracovia!!!!

lewap - 23 sierpnia 2014, 17:48:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl (*.5.50.25)

dynia - 23 sierpnia 2014, 17:53:41 - *.centertel.pl
No no tylko cracovia z przedłużaczami ale przejazdem. Słaby lans janusz. Brawo Zagłębie! Na ciężkim terenie 3 punkty. Nie jest tak źle jak proroki na danym poziomie prorokowali.

varadi - 23 sierpnia 2014, 18:00:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo prawdziwe Zagłębie. Pozdro z Legnicy.

pawel - 23 sierpnia 2014, 18:04:18 - *.play-internet.pl
Gratulacje Zagłębie!!!!

ZSfan - 23 sierpnia 2014, 18:21:22 - *.dynamic.chello.pl
Jesteśmy zawsze tam , gdzie oni będą grać ......!!!

Trex - 23 sierpnia 2014, 18:22:38 - *.dynamic.chello.pl
No to na pewno pod Katowicami radość. Varadi też widzę obecny, wszystko zatem bez zmian.

zizu - 23 sierpnia 2014, 18:28:48 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo ważne 3 pkty. Brawo Zagłębie. Teraz u siebie zagrać odważnie z polotem jak w 1 meczu i potem pójdzie. Marnujecie się w tej 2 lidze....

Lemur - 23 sierpnia 2014, 18:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Stargardzie uboga grupa kibiców Zagłębia, ok. 30 osób. Weszli dopiero ok. drugiej połowy. Podobno miał jeszcze jechać autokar, ale nie dojechał do celu.
@faul - obaj trenerzy na konferencji przyznali, że w tej sytuacji nawet nie powinno być żółtej kartki, nie mówiąc już o czerwonej.

futbolista - 23 sierpnia 2014, 18:39:21 - *.bois.qwest.net
zizu,my sie nie marnujem w tej II lidze,my tylko taki pozium reprezentujem.a ty piszac o marnowaniu,masz ch mysli tylko nasza nazwe Zaglebie
Sosnowiec i ta nazwe chcialbys widziec nawet w Extralidze.ale sie mylisz,to nie nazwy maja grac w wyzszych ligach,tylko grajki na poziomie tych lig.my
reprezentujemy tylko sie na zaledwie II.

Ago - 23 sierpnia 2014, 19:24:35 - *.elblag.vectranet.pl
gratulacje

lolek - 23 sierpnia 2014, 19:34:12 - *.205.179.37
Piłka bywa okrutna ,lepsza druzyna przegrywa.W tamtym tygodniu pechowa przegrana w Kluczborku po przypadkowych bramkach i karnych , a teraz tutaj pech ,ktorego limit pewnie sie juz wyczerpał.Nastepne mecze juz wygrane bo Błekit ma druzyne lepsza od 90% grajacych w tej lidze.

pozdro - 23 sierpnia 2014, 20:41:08 - *.sinusnet.pl
Przegrana niezasłużona, głupia bramka na otwarcie drugiej połowy, ale akcje ciągle były przez Błękitnych tworzone. Nie wiem czemu nie było na ławce Inczewskiego(kartki, kontuzja) bo myślę, że on byłby w stanie coś ukłuć. Kibice z Sosnowca stawili się dopiero w drugiej połowie, ale nie prowadzili dopingu. Po meczu było jednak słychać głośne okrzyki. Jak kolega wyżej - limit pecha wykorzystany, w środę z Kotwicą wygrywamy! :D

grwg - 23 sierpnia 2014, 20:44:54 - *.szczecin.mm.pl
Co Błękit lepszy ! Sosnowiec słabo...
pozdro

zpy - 23 sierpnia 2014, 22:24:34 - *.static.espol.com.pl
poskromieni przemykali opłotkami pojedynczo przez Pyrzyce. nie było jak was trafić na powrocie jeszcze bo pojedynczo puszczali. eskorta jak

@lemur - 23 sierpnia 2014, 23:11:48 - *.204.66.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zgadzam się w 100%! Po tym faulu zawodnik gospodarzy powinien dostać puchar fair play i sowitą premię!

barwnik - 23 sierpnia 2014, 23:37:37 - *.167.28.9
duzo barw ZS bedzie zaprezentowane na meczu Pogoni z Legia w Szczecinie. Beda wywieszone w sektorze 12, aby byly bardziej widoczne obrocone beda do gory kolami.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Zyczliwi przyjaciele

mks<klb - 24 sierpnia 2014, 9:06:47 - *.adsl.inetia.pl
lolek... w Kluczborku Stargard nie istniał i o jakich ty przypadkowych bramkach piszesz...możecie się tylko cieszyć, że nie było z 10-0.

wolań - 24 sierpnia 2014, 12:35:28 - *.dynamic.chello.pl
No szybkie zakupy barwnik były czy tylko propaganda została? Jak Sosnowiec słabo to Szczecin żenująco. Trex przegrana w Suwałkach, spora niespodzianka.