lizak - 24 sierpnia 2014, 14:23:27 - *.chojnet.pl
niesamowity fart GKS. Flota miała więcej z gry w przekroju całego meczu.

tomslask - 24 sierpnia 2014, 14:23:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

niederost - 24 sierpnia 2014, 14:25:36 - *.host.wavenet.at

KruchY - 24 sierpnia 2014, 14:26:50 - *.31.228.78
extremalnie dobry wynik :-P

Będzin S - 24 sierpnia 2014, 14:30:16 - *.kg.net.pl
I bardzo dobrze! Będzińska GieKSa żyje!!!

alzek - 24 sierpnia 2014, 14:38:15 - *.dynamic.chello.pl
Zwycięstwo cieszy, ale nie wiem, czy nie lepsza byłaby porażka i zmiana trenera, bo nie da się patrzeć na grę GieKSy!!!

szedziu - 24 sierpnia 2014, 14:42:03 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Mecz wyrównany. Początek optycznie dla Gieksy później Flota ruszyła. Dwie niewykorzystane 200 proc. sytuacje Floty zemściły się. Gieksa pod koniec przycisnęła i po 5 rzucie rożnym padł fartowny gol. Trudno walczymy dalej. FLOTA !!!

kodens79 - 24 sierpnia 2014, 14:42:27 - *.static.ip.netia.com.pl
...Słaba ta nasza GieKSa,jakoś nie widzę tego dalej.

mks - 24 sierpnia 2014, 14:43:05 - *.petrus.pl
Z nami(Chojniczanką) też jest szansa ,że strzelicie po 80 min ,bo my lubimy tracić gole w końcówkach.Jak do 80 min bedzie 0-0 to albo wy wygracie albo wynik się utrzyma Biegac ,walcyzc i si stara a jak nie to wyp****alać

Dubaj - 24 sierpnia 2014, 14:52:29 - *.57.225.45 (*.195.108.70)
Bardzo dobrze GieKSa!

lizak - 24 sierpnia 2014, 14:52:50 - *.chojnet.pl
oglądałem 3 mecze GKS w tv z Widzewem, Miedzią i teraz z Flotą. Chojniczanka nie jest bez szans. nie mamy szczęścia póki co, ale piłkarsko wcale nie jesteśmy gorsi. Jeśli Chojniczanka nie przywiezie przynajmniej punktu z Katowic to zrobi się bardzo nerwowo u nas. już jest gęsta atmosfera. trzeba powalczyć. nie ma się czego obawiać.

Dubaj - 24 sierpnia 2014, 14:56:19 - *.57.225.45 (*.195.108.70)
Do boju GKS! Glowa do gory i walczymy do konca!!!

fart - 24 sierpnia 2014, 14:58:41 - *.dynamic.chello.pl
kolejne 3 punkty zdobyte w 90. minucie
ale na takim farcie nie da się grać wiecznie
Flota słabiutka a mecz wyrównany

ws - 24 sierpnia 2014, 15:15:21 - *.izacom.pl
Kafar robi świetną robotę w Świnoujściu Jeszce trochę i skończy jak w Grudziądzu

Adrian - 24 sierpnia 2014, 15:17:05 - *.160.125.46
ale to przykre stracić w 90 minucie i w dodatku po golu samobójczym - wyrazy współczucia

lizak - 24 sierpnia 2014, 15:19:48 - *.chojnet.pl
nie wiem co chcesz od Kafarskiego. widać, ze Flota jest poukładana, każdy wie co ma grać. Trener ma jakiś pomysł na grę. Gdybyś zobaczył Chojniczankę, to byś doszedł do wniosku, że trwa jeszcze okres przygotowawczy. rotacje w składzie co mecz, żonglowanie młodzieżowcami. Trener dopiero wypracowuje koncepcje w trakcie sezonu.

FCD - 24 sierpnia 2014, 15:25:20 - *.free.aero2.net.pl
trener Moskal rotuje skladem ,ale widac pomalu, ze zaczyna to efekty przynosic. Generalnie, to mamy grac tak coby sie utrzymac pewnie. Bo z tym squadem, to nawet Pellegrini nic by nie zdzialal, powiedzmy sobie szczerze. Kazek Moskal GKS !!!

Judasz - 24 sierpnia 2014, 15:38:26 - *.toya.net.pl
extra! Gieksa duzo lepsze zawody niz flota i zasluzone 3 pkt!!!

sze - 24 sierpnia 2014, 16:19:42 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Zadłużone 3 pkt. ? Judasz nie oglądałeś meczu.

Biełastock - 24 sierpnia 2014, 16:57:50 - *.dynamic.chello.pl
o Stasiak. Nie wiedziałem, że gra we Flocie, myślałem że skończył już z kopaniem piłki

gringo - 24 sierpnia 2014, 17:38:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Flota i GKS spadek pewne info

KruchY - 24 sierpnia 2014, 20:14:03 - *.31.228.78
@gringo nie ouj jyz tej teqili ! szkodzi ci na łeb !

JohnyKSG - 24 sierpnia 2014, 20:15:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Gieksa! Gratki z Zabrza!

lol - 24 sierpnia 2014, 20:31:27 - *.centertel.pl
To nie Stasiak strzelił gola tylko Bodziony

polo - 24 sierpnia 2014, 20:48:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A mnie podobała się umiejętność gry piłką w wykonaniu gości.Było dużo podań w obrębie własnego zespołu bez straty piłki.Tego nie widzi się nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

jooo - 24 sierpnia 2014, 22:12:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jako kibic GKSy od zawsze,nie widza tego,pilkarze tak się zmieniają w klubie ze nie wiem kto jest kto z nazwiska.Gra miernota,duzo szczęścia dziś.Wiecej ambicji i walki,graja na boiskach ktore wygladaja na 6 lige.I tak się walesamy od kilku dobrych lat w tej 1 lidze.Nuuuuuda ale ino GKSa

^^^ - 25 sierpnia 2014, 0:06:10 - *.bielskobiala.vectranet.pl
to te Katowice co gwizdały na POLSKI hymn w meczu z Jastrzębiem... wygrały mecz ???

1976 - 25 sierpnia 2014, 1:00:49 - *.opera-mini.net (*.254.145.130)
Judasz teraz to zachowałeś sie jak prawdziwy judasz myslisz co innego i co innego piszesz chłopie toż to zwykła żenada była w wykonaniu jednych jak i drugich i wynik powinien brzmiec po zero tak jaki był poziom tego kopania na dwa metry piłkarzyki nie mogli dograc dokładnej piłki wszystko z przypadku o bramce nie wspominając. Kaminski taki szczupak w Legnicy zrobił jak głową sobie do bramki przymierzył że owacje na stojąco dostał a dzis dostaje jedna dobrą centre w całym meczu na 5 metr i wali kozła to nie możliwe żeby choćby w bramke nie trafic a ty piszesz o jakis zasługach

polo - 25 sierpnia 2014, 7:40:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem judaszem. Być może ty masz rację.Oglądałem tylko II połowę w Orange Sport i to z przerwą na obiad.W tych fragmentach, które ja widziałem Katowice potrafiły rozegrać piłkę od tyłu , przez pomoc.Póżniej faktycznie przed polem karnym brak kreacji.W jednej z akcji przygotowując atak wykanali conajmniej kilkanaście podań. Nie widzę tego w naszej reprezentacji , a także w meczach w ekstraklasie, dlatego też zwróciłem na to uwagę.

Oiuytre - 25 sierpnia 2014, 9:13:11 - *.193.53.158
Flota może podziękować sėdziemu.Za opóźnianie gry w doliczonym czasie.Gratulacje dla piłkarzy obu drużyn za dobre widowisko.