żółte kartki: Łanucha, Mikołajczak, Czarny - Więcek, Sulkowski.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

źródło: własne / Ekstraklasa.net / Echo Dnia

TSA - 27 sierpnia 2014, 18:57:28 - *.adsl.inetia.pl

maxi - 27 sierpnia 2014, 18:58:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

artur - 27 sierpnia 2014, 18:59:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile siarki na wyjeździe??
znając życie zero wyjazdowe!!

koro - 27 sierpnia 2014, 19:04:56 - *.bialystok.vectranet.pl
artur debilu, mecz był w Tarnobrzegu. W Stalowej mecze odbywają się bez kibiców gości, więc rzeczywiście byłoby zero.

mlynarek - 27 sierpnia 2014, 19:06:08 - *.free.aero2.net.pl
Napinka, czas start !

tomala8024 - 27 sierpnia 2014, 19:11:34 - *.26.90.92.rev.sfr.net
Dobry wynik Siarki jak na wyjazd ! Ile Siarki w Stalówce ?! Frajerzy znowu pewni siebie a tu liptonik w 89 min.! Brawo Stalówko !!!

MietekOżóg - 27 sierpnia 2014, 19:11:35 - *.skybroadband.com
sprawiedliwie dla dwóch moich ulubionych ekip!

Stal1938 - 27 sierpnia 2014, 19:22:21 - *.tvkdiana.pl
prosze Pigan w pierwszym składzie na taki mecz!brawo,niech chłopak łapie doswiadczenie.i pomyślec że wybrał biedna Stalówke niz milionerów zza miedzy.wielkie dzieki za walkę do końca!Padłeś,powstań,Stalówka!!!

tedi - 27 sierpnia 2014, 19:24:18 - *.pppoe.covernet.pl
jak widac pieniądze nie grają

rav - 27 sierpnia 2014, 19:26:28 - *.interblock.pl
@Stal1938, nie wpadaj w przesadę z tymi "milionerami" :D

kibic - 27 sierpnia 2014, 19:35:30 - *.pppoe.covernet.pl
Brawo Stal! Pokazaliście stalowe serce grą do końca. Ave Stalówka !!

matrix - 27 sierpnia 2014, 20:24:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda straconych punktów mam tu na myśli Siarkę. Po raz kolejny uważam, że Siarka gra słabo i zmiana trenera powinna nastapić już dzisiaj. Zespół jest bezbarwny i nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowych. Tułacz jak na warunki II ligi ma wszystko jednak nie potrafi tego wykorzystać. Brawo kibice Siarki za fenomenalny doping !

as - 27 sierpnia 2014, 20:51:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pieniądze jak widać nie grają brawa dla stalówki a frajerzy roku bez zmian

kam - 27 sierpnia 2014, 21:49:58 - *.interblock.pl
Nawet sędzina pomagał i nie pomógł hehe.

kam - 27 sierpnia 2014, 21:53:21 - *.interblock.pl
@ maxi Parobczyk zagrał na wyjezdzie

Znawca - 27 sierpnia 2014, 21:55:43 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Tułacz masz honor zrezygnuj takiej słabej Siarki nie widziałem dawno porażka

gregor - 27 sierpnia 2014, 22:13:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
sędzina pomagał? ciekawy jestem komu - ręka obrońcy Stali w polu karnym w 55 minucie (ewidentny karny)i wolny z kapelusza po którym Stal wyrównała.
Bez napiny - nie jestem z Tbg ale byłem na meczu, poza tym przynajmniej jeszcze 3 - 4 żółte kartki powinny być dla zawodników Stali, ale w sumie wynik sprawiedliwy, w 1 połowie lepsza Siarka, a w 2 lepsza Stal. Pozdrawiam normalnych

piaar - 27 sierpnia 2014, 22:19:26 - *.opera-mini.net (*.40.60.22)
Siarka niestety nie jest zgrana. Oddawanie pilki za darmo widoczne juz bylo na wczesniejszych meczach-tak bylo i dzis.Jak Siarka prowadzila 1-0 mialem nadzieje ze to taki mecz w ktorym zespol przelamie niemoc. Mecz slaby pilkarsko. Szkoda ze Siarka nie utrzymala wyniku ale remis wg mnie sprawiedliwy. PS.'stalowki' 236 osoby w Tbg

ras - 27 sierpnia 2014, 22:36:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty znawca masz krótką pamięć.. co tu siara robi? bo powinna grać o utrzymanie z Jastkowicami! Gramy swoimi a wy?? Jedyny Stępień co Stal FKS go wychowała, ale jeszcze rok i będzie haha, nie frajerzy roku, ale frajerzy pięciu dekad. zaczynamy odliczanie i papa.

kam - 27 sierpnia 2014, 23:12:20 - *.interblock.pl
@ gregor w 55 min nie było ręki na 1000% akurat mam wzrok dobry i dzięki za pozd.

połów - 28 sierpnia 2014, 0:04:24 - *.static.chello.pl
Siarka sklepie Górnika w następne kolejce.
Awans!!!!

Siara - 28 sierpnia 2014, 11:33:44 - *.centertel.pl
co się stało z grą tej drużyny to jakieś nieporozumienie.Tułacz się pogubil i jak najszybciej trzeba go wymienić na kogoś z pomysłem

bones - 28 sierpnia 2014, 13:48:49 - *.centertel.pl
zastanawiam się jak to możliwe że mecz oglądało 3290 osób jak nowa trybuna liczy 2676 i była zapełniona 3/4 a na starej była tylko Stalowa w 270osób.... ten mecz oglądało max 2500 osób !

Znawca - 28 sierpnia 2014, 15:06:52 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Stalowej nie było 270 dostali tyle biletów przed meczem oddali bo kupili za dużo było ich około 200 osób tylko

@bones - 28 sierpnia 2014, 16:14:58 - *.centertel.pl
było tyle ile było i nie ważne czy to się komu w mielcu widzi czy nie.

:) - 28 sierpnia 2014, 16:22:00 - *.opera-mini.net (*.217.67.80, 212.2.96.15)
Było 240 osób ze Stalowej.I tak najlepsze było jak Siarka zaczeła skandować: wszyscy wstają i śpiewają a tam oprócz ich młynu nikt nie wstał.

Siaruniek - 28 sierpnia 2014, 16:26:08 - *.59.165.88
Straszne ... jak stalówka wstała to nikt nie widział bo jakoś im się nie urosło

anty_smród - 28 sierpnia 2014, 16:44:02 - *.interblock.pl
Czyli dalej w siarkopolu bez zmian !!!
siarka = fujarka

Edek - 28 sierpnia 2014, 18:06:52 - *.fellwock.tor-exit.calyxinstitute.org
Las, klawiatura, napinko trwaj takaś piękna A tyle było płaczu, ze 270 to za mało a tu trzeba do 240 nawet zawyżać, a że pikole nie wstaja? ich problem ale przynajmniej jest komu nie wstawać a nie jak na toi toi ludzi cospomiędzy Concordią a Puławami nie obrażając a i to nie bez tłoków :D

heheeh - 28 sierpnia 2014, 19:08:12 - *.interblock.pl
...napisal leszcz przez tora. Wy nie znaczycie nic ani w lesie ani poza nim.

:) - 28 sierpnia 2014, 20:22:34 - *.opera-mini.net (*.22.68.127, 212.2.96.15)
240 czy tam nawet 230 bo zapisy trwały tylko jeden dzień.

o. - 28 sierpnia 2014, 20:54:26 - *.centertel.pl
3 dni a że tak czy siak wejdziecie było wiadomo od tygodnia co najmniej.

mach - 30 sierpnia 2014, 17:59:18 - *.dynamic.chello.pl
jeśli trener Stali cieszy się z remisu a trener Siarki traktuje to jako porażkę to widać kto jakie ma miejsce w szeregu...