Sylwia - 27 sierpnia 2014, 19:31:36 - *.sta.tvknaszapraca.pl

lol - 27 sierpnia 2014, 19:32:53 - *.46.181.234
Kluczbork jest na 1 miejscu Sylwia. Udajesz Glupia albo co?

ziom - 27 sierpnia 2014, 19:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kris - 27 sierpnia 2014, 19:38:04 - *.opole.hypnet.pl

kasztan - 27 sierpnia 2014, 19:40:41 - *.Netcominternet.pl
sylwia jak śledzisz piłkę do pośledź też gdzie poszczególne drużyny w Polsce się mieszczą a później się wypowiadaj. boli was to że MKS KLUCZBORK rządzi w 2 lidze. miłego dnia napinacze

kasztan - 27 sierpnia 2014, 19:41:57 - *.Netcominternet.pl

lach - 27 sierpnia 2014, 19:44:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na razie baty tam zebrały 3 ekipy. W tym jeżeli ktoś mówi o batach w kontekście fartownego 1:0 w 90 minucie to nie mam więcej pytań.

mks - 27 sierpnia 2014, 19:44:53 - *.adsl.inetia.pl
Beniaminek? Człowieku to dopiero 5 kolejka już się nie unoście. Dwa mecze przegrane i już zacznie się nerwówka. w KLB nikt nie stawia na awans jako cel - będzie to będzie. Wracając do meczu. Mecz typowo na remis 0-0. Żadna ze stron nie chciała się odkryć, aby nie narazić się na niepotrzebną stratę bramki. Od początku spotkania MKS w defensywie, a Raków bardzo pewny siebie. Przewaga Rakowa w 1 połowie w posiadaniu piłki, ładniej konstruowali akcje ale nic z tego nie wynikało, kończyło się wszystko przed polem karnym. MKS grał głównie z kontry po której mogła paść bramka (strzał oddany w słupek). Druga odsłona to początek lepszej gry MKS-u, z kolei Raków w defensywie, potem mecz się wyrównał. MKS trochę niedokładności, Raków też. Po czerwonej kartce, MKS zwietrzył szansę i zaczął atakować. Bramka? Po prostu można mówić w tym wypadku o szczęściu, nieporozumienie bramkarza chyba z jednym z obrońców padł gol przypadkowo, ale słowa uznania dla Nowackiego, że się umiał tam znaleźć. Raków ładniej piłką ale NIESKUTECZNIE!

Kris - 27 sierpnia 2014, 19:49:45 - *.opole.hypnet.pl
lach-mks liczy się to co w sieci wszystko inne jest nieważne czy dotarło to do was?

alty - 27 sierpnia 2014, 19:55:11 - *.opera-mini.net (*.67.124.121)
A gdzie bracia Świerk? Tacy gracze sa przyszłością Rakowa a trener trzyma ich w rezerwach.

lach - 27 sierpnia 2014, 19:55:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ok. Gratulacje na wygraną. Nikt wam zwycięstwa nie odmawia. Ale nie uważajcie pojęć jakich nie rozumiecie. Bo po pierwsze, Błękitni po pierwszych dwóch kolejkach widzieli się już w 1. lidze i gdzie teraz są? Po drugie nie piszcie o jakichś batach jakbyście lali w każdym meczu wszystkich po 3:0/4:0 (bo to w słowniku piłkarskim sa baty) bo patrząc na dzisiejszy mecz, raczej to prawda nie jest.

rks - 27 sierpnia 2014, 20:00:41 - *.opera-mini.net (*.158.217.53)
jakie baty?? !?, bramka w ostatnich sekundach i z przewaga jednego zawodnika

rks-lach - 27 sierpnia 2014, 20:05:42 - *.adsl.inetia.pl
nie przejmujcie się, napinaczy ciąg dalszy. kto był ten wie, na farcie bo na farcie, ale jednak w sieci to fakt, lecz nie ma się czym podniecać 5 kolejka dopiero a nie 25.

bogdan-klu - 27 sierpnia 2014, 20:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wszyscy w Klb. wpadaja w hura-optymizm, bo do końca sezonu jeszcze baaaaardzo daleko. Na razie chłopaki graja na wygrane i im sie to udaje. Podziękowania dla trenera Konwińskiego, że w ciągu całej swojej pracy w MKS-ie umiał wszystko poukładać. Podziekowania dla kibiców z Rakowa, zachowywali sie kulturalnie i po sportowemu. Faktycznie bramke czestochowianie stracili przez przypadek, ale w sporcie szczęście też jest ważna sprawą. Jedyna rzecz to zawodnik Rakowa z numerem 11 na koszulce, Pawlusiński o ile sie nie mylę. Kawałek cwaniaczka, co już zauważyłem w tunelu przed rozpoczęciem meczu, ale w drużynie też taki musi być. Najlepszego dla Rakowa, mecze między naszymi drużynami zawsze należały do tych ciężki. Pozdrawiam z Kluczborka. Bogdan

kibic - 27 sierpnia 2014, 20:30:50 - *.255.232.236
kolejna wiocha pcha sie do 1 ligi

OdraOKS - 27 sierpnia 2014, 20:32:20 - *.opole.hypnet.pl
W 1 lidze już byliśmy nam to niepotrzebne pobawimy się z drewniakami, i po odpuszczamy... pozdrawiam metropolie!

witam - 27 sierpnia 2014, 20:32:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Relacja kibicowska :
Rakowa dzisiaj w Kluczborku około 200 osób,w 2 połowie ok. 60 minuty przyjeżdża ich zgoda Chemik Kędzierzyn w sile ok. 20 osób. Doping momentami dobry, mają 6 flag - Bolek,Srodmiescie,Swieci Grzesznicy,PWD, Red Boys.
Mała uwaga, wasza spina po sytuacji gdy pikole z Klb zaczęli skandować do waszego grajka 'wypier...', była niepotrzebna.
Z Naszej strony młyn ok. 70 osób, jak na obecną sytuację jest to dobra liczba tym bardziej, że to środek tygodnia.
Frekwencja ok. 1200 + 200 gości.
Mecz : Najmniejszy wymiar kary, a do tych co tak jadą że mamy farta: Wiecie czemu ? Bo my mamy te 5-6 sytuacji ze ktos na pilke na 15 m od bramki i wali, a Raków dzisiaj nie miał pomyslu na rozegranie czegos szybko, wiec sorki...
PDK

Kris - 27 sierpnia 2014, 20:40:02 - *.opole.hypnet.pl
Kibic boli,że wiocha idzie na mistrza?Ma boleć!!!

Opolszczyz - 27 sierpnia 2014, 21:00:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra Opole niech najpierw spłaci długi ;D a po za Tym Odra musi zwiększyć budżet do 6 mln zł bo z 3 nie dała rady :D może z 6-oma utrzyma się? w 3 lidze :D Stolicą Opolszczyzny powinien być Kluczbork a nie patałachy z Opola :D Jesteście Kpiną :P Wiocha Opole

LEO - 27 sierpnia 2014, 21:01:26 - *.dynamic.caiway.nl
Chemik Kędzierzyn z Opolszczyzny przyjeżdża do Kluczborka wspierać Raków Częstochowa to jakieś kpiny po co wyście przyjeżdżali lepiej gdy byście zostali w Kędzierzynie tak to tylko ośmieszyliście się Pozdrawiam Chemika haha

LEO - 27 sierpnia 2014, 21:02:40 - *.dynamic.caiway.nl
Brawo MKS tak dalej chłopaki wracamy do 1 LIGI !!!!!!!!!to jest ten MKS z Kluczborka!!!!!

Wowa - 27 sierpnia 2014, 21:36:10 - *.adsl.inetia.pl
MOIM ZDANIEM: typowy mecz na remis = debilne zachowanie zawodnika Rakowa Nr 10 i czerwona (powinna być bezpośrednio bez żółtej) - i przypadkowa bramka dla MKS-u i 3 punkty. Szacunek dla Rakowa za grę i kibolkę, ale MKS też grał w piłkę, a mimo że Raków miał więcej z gry to sytuacji więcej miał Kluczbork. Raków i Kluczbork czołówka ligi ! Mecz godny MECZU NA SZCZYCIE !

weteran - 27 sierpnia 2014, 21:54:10 - *.dynamic.mm.pl
Jak można stracić tak frajersko bramkę w ostatniej minucie. To jest jakieś fatum trzeci raz Raków przegrywa w Kluczborku w doliczonym czasie gry.

mks<klb - 27 sierpnia 2014, 22:18:02 - *.adsl.inetia.pl
Mecz faktycznie na remis... dla "zwykłych" kibiców słaby bo bez większych sytuacji....ale piłkarsko takie "szaszki"...czerwień troszkę zmieniła obraz meczu....bramka ....przypadek....kibice Racowi super bez spinek (co to za transparent wywiesiliście odnośnie 28.08.46..jakś INKA i ktoś jeszcze????) pozdrawiam

profit - 27 sierpnia 2014, 23:09:56 - *.dynamic.chello.pl
Bogdan klu a po czym sadzisz ze Pawlusinski to cwaniaczek!Ja chlopaka znam osobiscie i to super zawodnik a jeszcze lepszy czlowiek!!!Darek Nieciecza pozdrawia

bogdan-klu - 28 sierpnia 2014, 0:07:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Profit - Pawlusiński to może zawodnik jest dobry, ale jego zachowanie w tunelu przed meczem w stosunku do sedziego bocznego, było w moim odczuciu cwianiakowate. Kolego nie byłeś w tunelu, nie widziałeś, a ja byłem i taki wysuwam wniosek. Pozdrawiam z Klb.

stal - 28 sierpnia 2014, 6:29:29 - *.adsl.inetia.pl
brawo maly

wielki.szu - 28 sierpnia 2014, 7:48:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluczbork nie odpuści awansu!!!

Dudi - 28 sierpnia 2014, 9:12:03 - *.252.8.130.internetia.net.pl
do witam młyn MKS-u ok 70 0sób chłopie zmień okulary tam było może 20 osób w tym same dzieci i dziewczyny nie ośmieszaj się.

maro - 28 sierpnia 2014, 16:58:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do witam.Najmniejszy wymiar kary ,smieszne ,a byles na meczu ?Mecz ogolnie byl wyrownany ,wiec nie rob spiny, Rakow tez mial swoje sytuacje .pozdro dla kumatych

varadi - 28 sierpnia 2014, 17:56:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Marcin Nowacki graty z Legnicy pamiętamy i życzymy powodzenia w MKS- e.