żółte kartki: Wojcieszyński, Jacek, Białkowski, Jaworśkyj - Biernat, Lepiarz, Uwakwe, Zakrzewski, Sobieszczyk, Nowak.

kurdefaja - 27 sierpnia 2014, 18:59:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faaaaaaken ! Szkoda sympatycznej Puszczy Dziadzio jak zwykle w formie. Aboubakar tez. Frajersko stracone 3 punkty

kuba - 27 sierpnia 2014, 19:02:19 - *.free.aero2.net.pl

BF - 27 sierpnia 2014, 19:14:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaczyna to fajnie wyglądać. Gratulację dla drużyny.
Mam nadzieję że Kwaśniak się znowu nie przyczepi do Okocimskiego.

krakus - 27 sierpnia 2014, 19:20:27 - *.centertel.pl
Mecz do jednej bramki Puszcza strzeliła przypadkowa bramkę po błędzie bramkarza i ustawiła autobus w polu karnym. Miażdżąca przewaga Okocimskiego w drugiej polowie udokumentowana 2 bramkami. Jaknajbardziej zasluzona wygrana Piwoszy.

Lol - 27 sierpnia 2014, 19:22:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z przebiegu meczu Okocimski lepszy o klasę. Zasłużona wygrana zespołu z Brzeska

obserwator - 27 sierpnia 2014, 19:26:00 - *.mannet.pl
To nie dało się utrzymać prowadzenia.Stracić 2 bramki w końcówce meczu.Szkoda 3 punktów.

max10 znak - 27 sierpnia 2014, 20:04:09 - *.usr.onet.pl
Brawo Piwosze! Teraz arcyważne spotkanie ze Stalą Mielec! Musi być zwycięstwo Panowie..

okocimski - 27 sierpnia 2014, 20:41:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bójcie sie chamy do I ligi wracamy !!!

Maź - 27 sierpnia 2014, 21:09:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przewaga Okocimskiego bez wątpienia. Najgorszy mecz PUszczy w tym sezonie. Ciekawi mnie za co sędzia podyktował rzut karny ???

kibic - 27 sierpnia 2014, 21:51:09 - *.mannet.pl
Strzeliliśmy bramkę i cofnęliśmy się do obrony ,bo taka mieliśmy taktykę.Piszą na stronie internetowej Puszczy.I cały prawie mecz się bronić.Cos tu panowie z ekstraklasy jest nie tak.Trzeba gonić cały mecz.
I trzeba strzelać drugą bramkę,a nie czekać od początku meczu na gwizdek koncowy.

Obiektywny - 27 sierpnia 2014, 22:06:27 - *.inet.rev.km-net.pl
Mecz do jednej bramki!!! Okocimski zdeklasował dzisiaj Puszczę, 1 strzał Puszczy i jedna bramka, obiektywnie gdyby skończyło sie 5-1 dla Okocimskiego to nikt do nikogo nie powinien mieć pretensji...

hala - 28 sierpnia 2014, 1:23:37 - *.116.209.96.brzesko209.tnp.pl
@Maź - piłkarz z Brzeska był ewidentnie faulowany w polu karnym !

...j - 28 sierpnia 2014, 5:45:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już w I połowie był ewidentny rzut karny dla OKS którrego sędzia nie podyktował. Puszcza zdeklasowana zagoniona na śmierć przez Okocimski. Przy lepszej skuteczności gdyby skonczyło się 5:1 lub 6:1 to Puszcza nie miałaby żadnych argumentów do podważenia tego wyniku.

News - 28 sierpnia 2014, 8:20:46 - *.mmpnet215.tnp.pl
Oglądając mecz Puszczy z Okocimskim kibice zastanawiali się jak drużyna z Niepołomic była w stanie zdobyć tyle punktów. Tak koszmarnie grającego zespołu nie widziano od dawna w Brzesku.Nie wiem co się stało z Puszczą ale powinni przegrać ten mecz co najmniej 5:1 . Mało brakło a ten koszmarny zespół wygrałby 1:0.
Różnica dwóch klas na korzyść Okocimskiego.

Maź - 28 sierpnia 2014, 9:09:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do hala
Karnego nie było !!!

osa - 28 sierpnia 2014, 11:26:24 - *.centertel.pl
200 widzow hahahaha
Co za wsytd dla kogo oni grają... Wiecej kibicow z Brzeska na 90 minut niż na stadionie. Ośmieszacie się