27 sierpnia 2014, 22:34:48 - maciejko
Klub Sebastiana Boenischa w LM

TSV Bayer 04 Leverkusen, w którym występuje Sebastian Boenisch, awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Klub Polaka wygrał w rewanżowym meczu ostatniej rundy eliminacji z FC København 4-0 (3-0). W I meczu Bayer wygrał 3-2. Boenisch rozegrał cały mecz w drużynie gospodarzy.

27 sierpnia 2014, 20:45 - Leverkusen (BayArena)
TSV Bayer 04 Leverkusen 4-0 FC København
Son Heung-Min 2, Hakan Çalhanoğlu 7, Stefan Kießling 31 (k), 66

żółte kartki: Danny Amankwaa, Steve De Ridder (København).

sędziował: Mark Clattenburg (Anglia).
widzów: 23 321.

Faken - 27 sierpnia 2014, 22:36:02 - *.adsl.inetia.pl
Wawrzyniak i Cionek lepsi, wiadomo

Lesniuak - 27 sierpnia 2014, 22:41:37 - *.092.212.pools.vodafone-ip.de
Wawrzyniak slaby ale przynajmniej Polak a nie Ci co ich rodzime federacje nie chcialy.

r6 - 27 sierpnia 2014, 22:45:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolę naszego Wawrzyniaka niż farbowanego lisa.

ja - 27 sierpnia 2014, 22:46:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skoncz, Boenisch juz sie "pokazal" w kadrze. Choc akurat z Wawrzyniakiem i Cionkiem masz racje

Lobo - 27 sierpnia 2014, 22:53:10 - *.191.162.17
Wawrzyniak to do warzywniaka niech idzie a nie repry

Don - 27 sierpnia 2014, 22:57:27 - *.adsl.inetia.pl
Panie 'selekcjonerze' - czekamy!

Elektryk - 27 sierpnia 2014, 22:59:39 - *.toya.net.pl (*.7.178.197)
Bayer 04 Leverkusen to uznana marka i kawał historii światowego futbolu, to nie jest "klub Boenischa", to Boenisch jest drugorzędnym piłkarzykiem tego zasłużonego klubu.

jaro - 27 sierpnia 2014, 23:07:55 - *.google.com (*.61.136.203)
Ludzie bierzcie po pół tego co bierzcie. Wawrzyniak lepszy od Boenisha. Normalnie padłbym ze śmiechu. Przekonacie się już z Giblartarem

Małpion - 27 sierpnia 2014, 23:36:51 - *.126.79.78
Leverkusen przynosi wstyd i hańbe niemieckiej piłce w lidze mistrzów.

Małpion - 27 sierpnia 2014, 23:41:32 - *.126.79.78
Ze wszystkich niemieckich klubów grających w lidze mistrzów to leverkusen najbardziej się ośmiesza i kompromituje(pamiętne 1-13 w dwumeczu z barceloną,i 1-9 ze słabiutkim united z ery moyesa)

ewq - 27 sierpnia 2014, 23:48:28 - *.dynamic.chello.pl
do kadry

Małpion - 28 sierpnia 2014, 0:00:12 - *.126.79.78
I jeszcze ten farbowany lis boenisch(za słaby nawet na kadrę C niemiec) który ma czelnośc za garść srebrników reprezentować szlachetne białe czerwone barwy,jest jednym z filarów super słabej i amatorskiej obrony szwabów,sklecionej na prędcem,która jest regularnie masakrowana przez napastników przeciwnika

Mati - 28 sierpnia 2014, 0:11:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Seria zwodów Wawrzyniaka - Boenisch wymięka.

ulopolo - 28 sierpnia 2014, 7:53:13 - *.dsl.optinet.hr
Boenisch pokazał klasę w meczu z San Marino :D pewnie mu już w Serravalle pomnik postawili :D

Dzarek - 28 sierpnia 2014, 8:57:28 - *.220.74.4
ja pierdziele, typowo polskie podejście.
Był w kadrze to pomyje na niego wylewaliście, nie ma go to powołać. Polakowi nigdy nie dogodzisz.

Mądry - 28 sierpnia 2014, 10:39:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:Dzarek
Dlatego proponuję kibicować tym co zostali powołani.