Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 33. Tomasz Jarzębowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski (77, 14. Bartosz Biel), 18. Daniel Michałowski, 17. Kamil Lauryn, 21. Sebastian Radzio (87, 20. Marcin Tarnowski), 11. Karol Mackiewicz - 13. Darvydas Šernas (62, 15. Kamil Adamek).

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 25. Bartosz Jaroch, 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek (89, 8. Łukasz Suchocki), 14. Dariusz Kłus, 10. Denis Popovič, 18. Adam Cieśliński, 19. Maciej Rogalski (72, 11. Marcin Smoliński) - 21. Arkadiusz Aleksander (57, 7. Robert Szczot).

żółte kartki: Bartkowski - Kaczmarek, Piter-Bučko.

daniel - 31 sierpnia 2014, 21:41:01 - *.48.144.38
coś niedobrego dzieje się z Wigrami, jakby chlopakom brakowalo tchu, jakby byli nieco przemęczeni

lucjanos - 31 sierpnia 2014, 21:41:24 - *.adsl.inetia.pl
Brawooooo Olimpeczka !

marcin - 31 sierpnia 2014, 21:43:18 - *.245.105.199
po wygranej nad zagłebiem odbiło dla wigier teraz schodzą na ziemie druga liga czeka beznadziejny mecz szkoda kibiców co szli na marne prosto ze stadionu

majki - 31 sierpnia 2014, 21:48:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wigry mają kryzys. Cóż, sezon jest długi, każdy punkt będzie na wagę złota! Pozdro Wigry z Białego!

Nilson - 31 sierpnia 2014, 22:02:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A tak Kibice z Suwalk Pisali zle o Chrobrym ,zycze Utrzymania Wam i Nam w lidze.

z bieguna - 31 sierpnia 2014, 22:03:34 - *.suwalki.vectranet.pl
aż tak źle nie było ..równie dobrze Wigry mogły wygrać,Olimpia miała szczęście i wygrali. Na meczu ok.2500,kibiców Olimpii ok.60

wigrzak - 31 sierpnia 2014, 22:12:18 - *.suwalki.vectranet.pl
Ehh, sytuacji bramkowych niby Wigry miały więcej, ale cóż z tego skoro nie potrafiły ich wykorzystać. Ogólnie Olimpia zagrała lepiej, mądrzej. Koleiny zespół który gra podaniami, a nasi holują piłkę przez pół boiska. Nic dziwnego że później nie mają sił.

marekb - 31 sierpnia 2014, 22:15:21 - *.suwalki.vectranet.pl
Kaczmarek jest słabym trenerkiem tak jak pisali kibice Stomilu powinni go zmienić puki czas i jeszcze radzio za darmo do Rominty Gołdap bez prawa powrotu

Aras - 31 sierpnia 2014, 22:19:58 - *.polsystem.net.pl
brawo dla Olimpi widać było że zespół jest ograny w 1 lidze z przebiegu meczu myślę że powinien być podział punktów WIGRY SKS!!!!

kibic - 31 sierpnia 2014, 22:23:08 - *.31.119.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jak się ma takich napstników jak serniczek to oho...ho

Wysa - 31 sierpnia 2014, 22:28:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chciałbym sie zapytac gdzie Olimpia ma napastników? Zdrowego Kolaczyka(6bramek w 6 meczach) zamienili na ciągle chorego(kolanka) Aleksandra?Brawo

hiro - 31 sierpnia 2014, 22:42:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia wyłączył wynik w drugiej połowie zawodnik Wigier wychodził sam na sam z bramkarzem faulowany na 18 m i co tyłko żółta kartka !

ben - 31 sierpnia 2014, 23:56:16 - *.ntlworld.ie
tylko Karankiewicz gra ,reszta drewniana na maxa...

wigry - 1 września 2014, 0:34:33 - *.emouse.pl
źle Wigrom zrobiła ta wygrana z Zagłębiem, a myślałem, że będzie odwrotnie... dzisiaj jakieś sytuacje były, ale prawda jest taka, że potrzebny jest powrót Aleksa do środka pola i powrót tej zadziorności jaka była przez cały mecz z Zagłębiem, a dzisiaj tylko momentami

STOMIL - 1 września 2014, 2:03:46 - *.cdma.centertel.pl
Zbysik remisik pikuje w dół według schematu jaki był w Stomilu.. idealny trener na 2lige, za słaby na pierwszą.

sk - 1 września 2014, 9:09:37 - *.suwalki.vectranet.pl
Wynik był do przewidzenia, widać to było po ostatnich szczęśliwych wynikach, teraz już będzie tylko gorzej. Ten Sernas przestał cały mecz, wszedł Adamek i zaczął walczyć. Więcej takich Sarnasów a już w połowie ligi będzie wiadomo, że spadek murowany. Ja nie wiem co to było, te zabawy z piłką. Jakaś hiszpańska tiki-taka? Michałowski zamiast rozgrywać i ciągnąć grę, to wszystkie akcje spowalniał i piłki słał do tyłu. Widać, że chłopak nie nadaje się na grę w I lidzie, nie ma na nią pomysłu i umiejętności. Mentalnie pewnego progu już nie przeskoczy. Piach - jednym słowem można nazwać grę tej drużyny. Piach i to bez pomysłu na grę.

Wladek - 1 września 2014, 11:35:42 - *.81.159.161
Wigry bierzcie się do roboty bo w przyszłym sezonie będziecie grać po wichurach typu elbląg.

OE - 1 września 2014, 14:44:49 - *.adsl.inetia.pl
Władziu,na która masz jutro do szkoły?

kibic - 1 września 2014, 16:03:16 - *.adsl.inetia.pl
A gdzie był prawy obrońca przy straconej bramce

kiki - 1 września 2014, 16:05:30 - *.adsl.inetia.pl
Cały czas widać brak odpowiednich środkowych pomocników,Michałowski już w II lidze w pewnych meczach nie dawał rady a I liga to już naprawdę za wysokie progi dla niego

zygfryd - 1 września 2014, 17:02:42 - *.gdansk.vectranet.pl
do znających sprawę- czy Wigry wzmocniły się po awansie? Zakupiono jakiś dobrcy zawodników, czy skład opiera się o II ligę?

wizawi - 1 września 2014, 19:27:10 - *.opera-mini.net (*.158.216.28)
Wigeirki nic się nie stało nic się nie stało...z Nami też było 1-0 w II lidze hehe-jeszcze się odkujecie. SKS & ZKS;-)