1 września 2014, 19:52:19 - bartekwr9
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił gola dla AÉL-u Limassol w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 2. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przeciwko AS Ethnikós Áchnas. Polski napastnik rozegrał całe spotkanie, zaliczając swoje pierwsze trafienie w tym sezonie.

1 września 2014, 18:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
AÉL Limassol 2-2 AS Ethnikós Áchnas
Cadú 11, Łukasz Gikiewicz 58 - Eduardo Pincelli 22 (k), Gora Tall 89

żółte kartki: Marco Tagbajumi - Bouna Coundoul, Éverton Bezerra.

sędziował: Vassílis Dimitríou.

W 11. minucie Cadú (AÉL) nie wykorzystał rzutu karnego (Bouna Coundoul obronił).

AÉL Limassol po tym spotkaniu zajmuje pierwszą pozycję w tabeli z czterema punktami na koncie.

Oputa - 1 września 2014, 20:07:03 - *.com
Ale z totenhamem i zenitem w rewanżu nic nie trafił,i absolutnie nie pomógł ani trochę drużynie,chociaż na tyle żeby wyjść z twarzą z tych dwumeczów

Oputa - 1 września 2014, 20:10:07 - *.com
Mógł się chociaż postarać strzelić bramke w rewanżowym meczu w londynie i piotrogrodzie,żeby wynik nie był taki wysoki i łysy(żeby nie przegrać do zera,do jaja),a nie zrobił w tym kierunku zupełnie nic,tylko myślami był już na panienkach i wypłacie

Shawn_Kemp - 1 września 2014, 20:12:53 - *.toya.net.pl
Idź się lecz gościu wyżej, zobacz gdzie Ty siedzisz a gdzie on on ma to gdzieś co teraz piszesz na niego, zarabia więcej € niż Ty ;)

wks - 1 września 2014, 20:34:05 - *.17-2.cable.virginm.net
czemu ty nie strzelasz bramek w londynie!! tylko glks gnojowka!!

jer - 1 września 2014, 22:50:02 - *.eltronik.net.pl
Psy szczekają, Giki jedzie dalej. Brawo Łukasz

@Shawn_Kem - 1 września 2014, 22:53:25 - *.adsl.inetia.pl
Idź się lecz gościu, on ma to gdzieś co teraz piszesz na niego, zarabia więcej € niż Ty

@jer - 1 września 2014, 23:03:14 - *.opera-mini.net (*.205.225.195)