[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


6 września 2014, 18:53:02 - euzi
II liga: Wisła Puławy 1-1 Siarka

6 września 2014, 17:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Konrad Nowak 8 (k) - Daniel Koczon 21

Wisła: 33. Michał Leszczyński - 2. Chris Edwards, 13. Michał Budzyński, 22. Norbert Jędrzejczyk, 25. Konrad Szczotka - 24. Rafał Lisiecki (78 Tomasz Sedlewski), 20. Arkadiusz Maksymiuk, 23. Maciej Machalski, 11. Konrad Nowak, 8. Dawid Pożak - 14. Szymon Martuś.

Siarka: 1. Artur Melon - 10. Konrad Stępień, 25. Mirosław Baran, 24. Łukasz Nadolski, 19. Bartosz Sulkowski - 8. Daniel Koczon, 6. Robert Tunkiewicz (80, 7. Tamaz Czargeiszwili), 9. Marcin Stefanik, 20. Jakub Więcek (84, 17. Rafał Parobczyk), 14. Robert Chwastek - 15. Michał Paluch.

żółte kartki: Nowak, Jędrzejczyk, Machalski, Maksymiuk - Stępień, Sulkowski, Więcek.

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 400.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

kiki - 6 września 2014, 18:54:32 - 89-69-11-51.dynamic.chello.pl
ile kibicow Siarki w Pulawach?

bart - 6 września 2014, 18:56:05 - 2-231-200-95.ip208.fastwebnet.it
no widać że Wisła się na nas zmobilizowała, szkoda, mogły być 3pkt, ale dobry i ten punkt, chyba i tak pozostaniemy w pierwszej czwórce.

CrossRhode - 6 września 2014, 18:56:24 - bdv181.neoplus.adsl.tpnet.pl
No niestety ewidentna strata 2 oczek przez Siarkę na terenie drużyny z samego dna tabeli wypadało by wygrać mimo iż mecz na wyjeździe , z Górnikiem Wałbrzych się udało , choć i tak jak na brak Figo , Frankiewicza oraz Truszkowskiego wynik do zaakceptowania , w sumie nie ma wyboru trzeba się z tym rezultatem pogodzić :D ale szkoda jednak bo to dwa stracone bardziej niż jeden zyskany skoro mamy walczyć o awans

janusztbg - 6 września 2014, 18:56:34 - afld192.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kiki
Milion.

REKLAMA

kiki - 6 września 2014, 18:58:35 - 89-69-11-51.dynamic.chello.pl
Januszku znakomite poczucie humoru.

do kiki - 6 września 2014, 19:03:12 - h226081.net.pulawy.pl
Z relacji live wynika, że 50 kibiców Siarki było w Puławach.

kibic - 6 września 2014, 19:06:33 - h-176-98-121-72.pppoe.covernet.pl
Wy chcecie walczyć o awans tracąc punkty z ostatnią drużyna..Zabawne!Brawo Wisła.

ksS - 6 września 2014, 19:09:08 - 178-159-168-4.tsm.tarnobrzeg.pl
Poczekaj do końca sezonu i 'baw' się wtedy w najlepsze bo jeszcze może być tak, że ta Wisła będzie wyżej w tabeli niż ta twoja... no właśnie nawet wstydzisz się przyznać komu kibicujesz.

cyzio - 6 września 2014, 19:10:50 - cjv71.neoplus.adsl.tpnet.pl
wisła na koniec sezonu nie będzie ostania!

ewq - 6 września 2014, 19:11:51 - 87-206-122-100.dynamic.chello.pl
Siarka dalej bezradna

M.I. - 6 września 2014, 19:14:42 - host-89-167-46-151.nplay.net.pl
Byli Motorowcy bramki strzelają

kibic - 6 września 2014, 19:20:59 - h-176-98-121-72.pppoe.covernet.pl
Nigdy się nie wstydziłem i nie będę się wstydził.. Tylko STAL!!

Wiselka - 6 września 2014, 19:27:41 - h237148.net.pulawy.pl
Kibice Siarki przyjechali jednym autokarem ok. godz. 17.10 po ok. 25-30 min. nie wiem dlaczego wsiedli do autokaru i odjechali. Karny dla Wisły po faulu bramkarza. Gol dla Siarki po zagubionej obronie Wisły, którzy po raz kolejny na wiele pozwalali. Po straconym golu Siarka przycisnęła i wiadomo było, że bramkę strzelą. Potem jednak jednym jak i drugim wyglądało, że ten wynik im pasuje. Sędzie też taki zagubiony.

jugo - 6 września 2014, 19:28:19 - 78.11.38.19
@kiki, w Puławach ie przyjmuja kibiców gości tak wiec kibic.ów Siarki 0

REKLAMA

ooo - 6 września 2014, 19:33:02 - public-gprs516354.centertel.pl
sąsiadki z sw już mącą ;-)

19(S)57 - 6 września 2014, 19:36:22 - user-188-33-229-236.play-internet.pl
Dojugo sam jestes zero w PuLawach autokar i auta to ze nie zostali wpuszczeni na stadion to juz inna kwestia

paw - 6 września 2014, 22:03:39 - host-87-116-250-122.mielec.mm.pl
wkoncu sie na wyjazd ruszyli brawo! szacunek !:D

Siarka - 6 września 2014, 22:57:07 - 212.160.110.246
do paw... i odzywa się kibic Stali Mielec co ich 10 lat nie było na kibicowskiej mapie Polski
Wy tu macie najmniej do gadania bo do Nas wam jeszcze bardzo dużo brakuje.

@siarka - 6 września 2014, 23:26:38 - n11-06-02.opera-mini.net (87.206.114.78)
opowiedz mi na ilu wyjazdach byliscie w tamtym sezonie

maro - 6 września 2014, 23:38:18 - 120.16.90.92.rev.sfr.net
Siarka była raz w Rzeszowie w liczbie ponad 600,narobili specjalnie rabanu by dostać zakaz na wyjazdy i mieli spokój na całą runde! Inaczej by jeździli jak zawsze-czyli nigdzie. Ale za to jak wygrywają to ma necie mają najwięcej do powiedzenia,a jak mają remis lub porażke to cisza jak makiem...

kazior(L) - 6 września 2014, 23:54:14 - dynamic-78-8-70-80.ssp.dialog.net.pl
Brawo Wisła. Górnik pozostanie na dnie do końca.

@maro - 7 września 2014, 3:18:24 - public-gprs516898.centertel.pl
tobie się coś bardzo mocno dzieje ;-)

hhhhh - 7 września 2014, 12:14:17 - 159-205-225-83.adsl.inetia.pl
Obiektywnie, Kibicowsko Siarce Tarnobrzeg bliżej jest do Wisły Puławy , aniżeli do Stali St. Wola. Chyba ,że poprzez internet

niej - 7 września 2014, 15:00:27 - public-gprs516886.centertel.pl
gdyby tak było to stalowa nie wtykalaby nosa co kolejkę do tematów siarkowych.

niej - 7 września 2014, 15:01:54 - public-gprs516886.centertel.pl
gdyby tak było to stalowa internetowa ;-)nie wtykalaby nosa co kolejkę do tematów siarkowych z taką pasją.

dr. pet - 7 września 2014, 16:08:55 - minotaur.net.pulawy.pl
Pierwszy sezon Wisły w II lidze i ostatnie miejsce po pierwszej rundzie. Pamiętacie? Na zakończenie sezonu Wisła zajęła ósme miejsce, przeskakując pół tabeli! Ostrożnie z tymi opiniami!

dr. pet - 7 września 2014, 16:10:34 - minotaur.net.pulawy.pl
Pierwszy sezon Wisły w II lidze i ostatnie miejsce po pierwszej rundzie. Pamiętacie? Na zakończenie sezonu Wisła zajęła ósme miejsce, przeskakując pół tabeli! Ostrożnie z tymi opiniami!

harry nils - 7 września 2014, 16:17:39 - user-46-113-141-102.play-internet.pl
czyżby Jadze znudziło się jeżdżenie po wioskach i podawanie się za Siarę?

ak - 7 września 2014, 18:33:23 - 178-159-168-4.tsm.tarnobrzeg.pl
... bo Tłokom z pewnością znudziło się wypełnianie toi toiki

REKLAMA

smród100% - 7 września 2014, 20:32:14 - undef-f-6.interblock.pl
A w siarkopolu jak zwykle kapusta !!! i smród na całe podkarpacie ...heheheheeheh

gender38 - 8 września 2014, 13:25:25 - public-gprs514631.centertel.pl
to ja już wolę ten smród od tych zachowań, z których wy w tej stalowej wszyscy slyniecie w obrębie jednej płci hah.

maro - 8 września 2014, 19:36:16 - 187.16.90.92.rev.sfr.net
@gender38 a czy przypadkiem to nie u was kibic kibica zapiołna spaniu podczas transmisji meczu LM ?!

ksS - 8 września 2014, 20:38:05 - 178-159-168-4.tsm.tarnobrzeg.pl
To wasz sędzia i działacz 'dokuczał' małym dzieciom, tak licytować się można w nieskończoność, co nie zmienia faktu, że od dawna już nikt was nie kojarzy z 'miastem rowerów' a jedynie z 'tą częścią' sympatycznego pojazdu poniżej :P Nie muszę też przypominać u kogo trąci wysypiskiem śmieci położonym niemal w centrum tej aglomeracji

anty_smród - 8 września 2014, 20:39:15 - pppoe-dynamic-c-235.interblock.pl
siarkopol to może się równać jedynie do Malawy lub do Sandomierza i Dębicy .... A o dorównywaniu STALÓWCE to możecie pomarzyć !!!

maro - 8 września 2014, 21:22:39 - 187.16.90.92.rev.sfr.net
@ksS A wy z czym się kojarzycie? Palmy na wisłostradzie,z zalewu-nie mylić z jeziorem bo to wymysł Włodarza który sam niewie czego chce !???

ksS - 9 września 2014, 8:00:01 - 178-159-168-4.tsm.tarnobrzeg.pl
Skoro jezioro jest wymysłem włodarza, to palmy są jego tym bardziej-proszę nie traktować tych oczywistych oczywistości wybiórczo. Każdy się z czymś kojarzy ale zauważ, ze to wy zawsze w internecie zaczynacie tego typu zaczepki, przypadek? Nie sądzę a już na pewno komedia w wykonaniu kogoś, do kogo podobno tak dużo nam brakuje

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: