7 września 2014, 4:35:38 - maciejko
Tomasz Zahorski nie wykorzystał rzutu karnego

Polski napastnik Tomasz Zahorski nie wykorzystał rzutu karnego dla San Antonio Scorpions w wygranym 3-0 (1-0) meczu amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) z FC Edmonton. Strzał Polaka w 66. minucie obronił bramkarz gości. Zahorski grał 86 minut - zmienił go Trevin Caesar.

7 września 2014, 2:30 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio Scorpions 3-0 FC Edmonton
Rafael Castillo 37, Billy Forbes 82, Trevin Caesar 90

żółte kartki: Stephen DeRoux, Julius James, Tomasz Zahorski - Alberto Navarro.
czerwone kartki: Edson Edward (65. minuta, Edmonton, za faul taktyczny), Cristian Raudales (70. minuta, Edmonton, za brutalny faul).

sędziował: Sorin Stoica.
widzów: 5594.

W 66. minucie Tomasz Zahorski (San Antonio) nie wykorzystał rzutu karnego (Lance Parker obronił).

W 79. minucie na boisko w drużynie gości wszedł były gracz Jagiellonii Białystok Neil Hlavaty.

San Antonio jest liderem tabeli z dorobkiem 39 punktów w 19 meczach oraz liderem tabeli rundy jesiennej. W finałach ligi (Soccer Bowl 2014) zagrają zwycięzcy rundy wiosennej (Minnesota United) i jesiennej oraz dwa najlepsze zespoły z tabeli łącznej sezonu regularnego.

Kearnage - 7 września 2014, 7:48:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tomasz Zahorski najlepszy napastnik Polski!

zbychksp - 7 września 2014, 7:49:46 - *.compute-1.amazonaws.com (*.255.61.43)
Tomek wracaj do Górnika!

bolek1975 - 7 września 2014, 8:09:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
USA z Kanadą w lidze ? Dość skomplikowane też mają te finały.

zlocistyR - 7 września 2014, 8:48:44 - *.092.209.pools.vodafone-ip.de
Ciekawa informacja...

ck18 - 7 września 2014, 8:59:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tomku jeśli to czytasz, jesteśmy z Tobą!

ali - 7 września 2014, 8:59:58 - *.dynamic.chello.pl
Tomek nie wracaj do Górnika!

@bolek1975 - 7 września 2014, 9:37:34 - *.unknown.vectranet.pl
w MLS grają 3 kluby z Kanady

Kryspin - 7 września 2014, 9:52:54 - *.static.chello.pl
Do: bolek1975
Każda liga Północnoamerykańska działa w ten sposób. Zarówno w MLS jak i NASL grają kluby z Kanady.

CB - 7 września 2014, 9:55:47 - *.dynamic.chello.pl
Kanadyjskie kluby grają w NHL (Kanadyjczycy byli założycielami ligi) czy w NBA, więc nic dziwnego, że i w soccerze.

stomil4all - 7 września 2014, 15:16:11 - *.olsztyn.mm.pl
Tomek wracaj do Olsztyna!!! Górnik to teraz degrengolada, Jesteś z Olsztyna więc wracaj do STOMILU!!!

pasiasty - 7 września 2014, 15:41:30 - *.static.chello.pl
Jego zmiennik zagrał parę ostatnich minut a i tak zdążył strzelić gola. Zahorski chyba prędko z ławki nie wstanie.

kris6411 - 7 września 2014, 18:41:55 - *.dynamic.chello.pl