8 września 2014, 20:20:24 - FilipBaron
eMME: Ondrej Duda wystąpił w reprezentacji Słowacji

Pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda wystąpił w reprezentacji Słowacji w wygranym 1-0 (0-0) meczu eliminacyjnym młodzieżowych mistrzostw Europy z Holandią. 19-letni zawodnik przebywał na boisku do 84. minuty, w której zmienił go Michal Škvarka. Piłkarz stołecznego klubu został ukarany także żółtą kartką.

8 września 2014, 18:30 - Tilburg (Koning Willem II Stadion)
Holandia 0-1 Słowacja
Adam Zreľák 72

żółte kartki: Jorrit Hendrix - Ondrej Duda, Michal Škvarka.

sędziował: Javier Estrada Fernández (Hiszpania).

Dzięki tej wygranej Słowacy zapewnili sobie zwycięstwo w grupie trzeciej przed Holandią i jednocześnie udział w barażach o awans do finałów MME.

dino - 8 września 2014, 20:22:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę że Holandia ma niezła serię. Najpierw porażka u siebie z Gruzja a dziś ze Słowacją, co sprawia że kończą w grupie na drugim miejscu.

norbert - 8 września 2014, 20:23:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl