9 września 2014, 20:50:24 - koofel
U-19: Polska 1-2 Włochy

Reprezentacja Polski U-19 (rocznik 1996) przegrała 1-2 (0-1) z Włochami w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Nowym Sączu.

9 września 2014, 19:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Polska 1-2 Włochy
Oskar Zawada 55 - Vittorio Parigini 32, Davide Calabria 90

Polska: 1. Maksymilian Stryjek - 5. Damian Ciechanowski, 20. Jan Bednarek, 19. Paweł Bochniewicz, 2. Kamil Dankowski - 6. Adam Ryczkowski (82, 9. Paweł Łysiak), 8. Chris Jastrzembski, 18. Bartosz Kapustka (72, 14. Mateusz Wieteska), 4. Grzegorz Tomasiewicz (61, 7. Mateusz Grzybek), 17. Jakub Łukowski (61, 11. Adam Buksa) - 10. Oskar Zawada (82, 16. Robert Bartczak).

Włochy: 1. Lorenzo Montipo - 2. Michele Troiani (66, 18. Simone Bastoni), 3. Alessio Lo Porto (46, 24. Federico Bonazzoli), 4. Giacomo Sciacca (72, 17. Sebastiano Luperto), 5. Arturo Calabresi, 6. Alessandro Mastalli (66, 14. Davide Calabria), 7. Edoardo Oneto (82, 13. Armando Anastasio), 8. Rolando Mandragora (72, 19. Alessandro Murgia), 9. Alberto Cerri (46, 16. Andrea Gemignani), 10. Lorenzo Pellegrini, 11. Vittorio Parigini.

żółte kartki: Bartosz Kapustka, Oskar Zawada, Chris Jastrzembski, Mateusz Wieteska - Lorenzo Pellegrini, Arturo Calabresi.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1000.

cebulak - 9 września 2014, 21:02:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Frajerstwo się szerzy. Następne asy straciły gola w 90 minucie meczu!

NS - 9 września 2014, 21:14:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz Dankowskiego (łysy z 2) będa z niego ludzie. Dobry mecz Polaków w 2 połowie. Dodam jeszcze co tutaj nie zostało napisane że Polska strzeliła gola na 2-1. Najpierw słupek dobitka ze spalonego. Pozdrawiam z Nowego Sacza.

NS - 9 września 2014, 21:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aha i duży błąd Stryjka na 1-0. Chciał wyjść jak Neuer z Bayernu a zachował się jak Bucek z Katowic w ostatnich dwoch meczach.

tukan - 9 września 2014, 21:29:38 - *.static.espol.com.pl
To tak samo jak błąd Szumskiego z Grekami Piłka leciała na piąty metr, a on zamiast wyjśc do dośrodkowania to stał na linii jak słup

Kibic - 9 września 2014, 21:41:57 - *.217.146.194.generacja.pl
dankowski jeszzcze nie jest przygotowany na ekstraklase by walczyc ze starszymi i silniejszymi zawodnikami. Takich jak on jest wielu. Duzo przed nim nauki i pokory , kibic z Nowego Sączą.

NS - 9 września 2014, 21:44:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jak prawie wszyscy moze oprocz Zawady(1 liga,dół Ekstraklasy) i Formeli,który gra w Lechu(kontuzja)

NS - 9 września 2014, 21:45:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeden bramkarz wychodzi za daleko drugi za mało

lin - 9 września 2014, 21:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dankowsk...To on zawalił miedzy innymi przy 1 bramce

bsaklsdfkl - 9 września 2014, 22:06:16 - *.217.146.194.generacja.pl
dobra drużyna , mogą powalczyć o awans trzymam kciuki.

kiki - 9 września 2014, 22:26:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
przy 1bramce zawalil ciechanowski bramka padla z prawej strony

kratka - 10 września 2014, 3:38:19 - *.gizycko.mm.pl
stadion ojca augustynka ? nieszczęścia nosi...

DENIS - 10 września 2014, 14:14:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I Znowu Klapa

dxt - 10 września 2014, 14:30:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a mógłby ktoś kto był na meczu, napisać trochę więcej jak to wyglądało, kto się wyróżniał a kto słaby ?
będę wdzięczny

NS - 10 września 2014, 15:11:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hmm jestem raz na meczu u 19 wiec tak idealnie ci tego nie sprecyzuje. Pierwsza połowa lekka przewaga Włochow. Gol po błedzie bramkarza ktory wyszedl na 18. Prawa strona obrony chyba tez miala jakis udzial w tym golu.(nazwisk nie znam) . Potem Polska zaatakowała i strzeliła gola. Atakowała strzelila w słupek ,dobitka gol ale sędzia liniowy podniosł chorągiewke. Ostatnie 10 minut jakby druzyny pogodzily sie z remisem . Jedna akcja Włochów na lewym skrzydle podanie do środka na 15 metr strzal i gol i koniec meczu.

NS - 10 września 2014, 15:17:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na meczu było 1000 osób gdyby był młyn i kilkadziesiąt osób więcej na C to by było tyle osób ile na meczach Sandecji. Byli zawodnicy Sandecji ( nowy zawodnik murzyn siedział z Niane i Traore) i trener. Jak zwykle przed meczm hymn światła na fulla . Nikt jakoś się specjalnie wyrózniał może łysy lewy obrońca dobra asysta i wślizg przerywający rajd szybkiego Włocha . Już więcej nie wymyśle

NS - 10 września 2014, 15:28:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jednak dałem radę. Bramki ze spotkania.