13 września 2014, 17:55:28 - maciejko
Debiut Marcina Burkhardta w Czerno More Warna

Polski pomocnik Marcin Burkhardt zadebiutował w barwach Czerno More Warna w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu ósmej kolejki bułgarskiej ekstraklasy z CSKA Sofia. 30-letni Polak wszedł na boisko w 46. minucie za Todora Pałankowa.

13 września 2014, 16:00 - Warna (Stadion Ticza)
Czerno More Warna 1-1 CSKA Sofia
Żiwko Petkow 85 - Juan Felipe 32

żółte kartki: Michaił Wenkow - Toni Silva, Walentin Ilijew, Platini, Edenilson.

sędziował: Nikoła Popow (Sofia).

W zespole gości cały mecz rozegrał były gracz Zagłębia Lubin - Aleksandyr Tunczew.

Czerno More po ośmiu meczach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

lca - 13 września 2014, 18:10:27 - *.dynamic.vectranet.pl
Drewno ..drewno i jeszcze raz żadziak !!

Boka - 13 września 2014, 18:24:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawy kierunek. Czolowka ligi lepsza od naszej, Ludogorec mocniejszy od Legii (potrafili wyeliminowac Steaue), no i nie sadze, zeby Lech tez kogos z Bulgarii przeszedl. Dol ligi koszmarny. Wiem, bo ogladam czasem mecze tej ligi na streamach. Poziom jakiejs 3 ligi polskiej. Sama organizacja slaba. Samo Cherno More to sredniak.

janek - 13 września 2014, 18:37:30 - *.dynamic.chello.pl