13 września 2014, 20:19:15 - piter
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla Dynama Kijów w zremisowanym 2-2 (0-1) meczu 6. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Zorią Ługańsk. 23-letni napastnik zszedł z boiska w 80. minucie, kiedy zmienił go Artem Kraweć. To jego premierowe trafienie dla drużyny z Kijowa.

13 września 2014, 18:30 - Zaporoże (Sławutycz-Arena)
Zoria Ługańsk 2-2 Dynamo Kijów
Dmytro Chomczenowśkyj 24, Željko Ljubenović 90 - Łukasz Teodorczyk 59, Artem Kraweć 88

żółte kartki: Maksym Małyszew, Hryhorij Jarmasz - Danilo Silva, Younès Belhanda.

sędziował: Anatolij Abduła (Charków).

Dynamo zajmuje po tym meczu trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

poziom - 13 września 2014, 20:21:53 - *.zuromin.vectranet.pl
a taki drewniany miał być, a wszędzie od razu strzela
GRATULACJE

lfufueudhf - 13 września 2014, 20:24:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo, a tymczasem 2 gole Milika w meczu ajaxu

Kongo - 13 września 2014, 20:31:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nieźle, chociaż żeby grać w podstawowym składzie w meczach o "większą" stawkę i z silniejszym rywalem to będzie musiał tych bramek nastrzelać badzo dużo ..

Barots - 13 września 2014, 20:34:16 - *.dynamic.chello.pl
Snajpery w formie na Niemcy
Lewandowski Milik Teodorczyk Sobiech powinni zostać powołani na Niemcy
Chociaż jak skrupulatnie podał Tygdonik Kibica, aktualny ranking napastników trenera Nawałki wygląda następująco
1.Milik
2.Lewandowski
3.Zachara
4.Acquafresca
5.Piątkowski

Stinger - 13 września 2014, 20:35:49 - *.opera-mini.net (*.2.117.82)
Dobry początek. Najpierw asysta a dzisiaj gol. Liczę na Teodorczyka że pokaże że on może być gwiazdą w tej lidze.

do poziom - 13 września 2014, 20:36:59 - *.173.12.173.tesatnet.pl
poziom. Każdemu komu uda się wyjechać z Polski do dobrej ligi i dobrego klubu a do tego za dobre pieniądze od razu jest określany przez internetowych ekspertów "drewnem". Teodorczyk trochę bramek dla Dynama strzeli i za jakiś czas trafi do dobrego zachodniego klubu.

poziom - 13 września 2014, 20:41:51 - *.zuromin.vectranet.pl
na to liczę

ceglla - 13 września 2014, 21:43:35 - *.9-2.cable.virginm.net
W klubach strzelaja a w reprezentacj dno smutne ale taka prawda

inwrbn - 13 września 2014, 22:01:34 - *.inowroclaw.mm.pl
W reprezentacji maja obok siebie przecietnych kopaczy a nie piłkarzy ktorzy pomoga im strzelic gole wiec zawsze w swoich klubach bedac grać lepiej

DENIS - 13 września 2014, 23:15:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

kkk - 14 września 2014, 0:43:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ługansk - Kijów 2:2 . No prosze. Ciekawe czy to nie ostatnitaki pojedynek niestety w ukrainskiej lidze...

mody - 14 września 2014, 19:35:34 - *.Red-79-159-185.staticIP.rima-tde.net
Bravo

Lenin - 14 września 2014, 23:05:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trzymam kciuki za Kijów - strzelajcie celnie , walczcie z przeciwnikiem jak równy z równym i wygrajcie

zibi - 15 września 2014, 14:57:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teo.. Teo... Teo... jesteśmy z Tobą... na dobr i na złe... Żuro...