13 września 2014, 20:22:21 - jedrasf
Dwa gole Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył dwa gole dla AFC Ajax w wygranym 2-1 (2-0) spotkaniu 5. kolejki holenderskiej ekstraklasy z Heraclesem Almelo. Polski napastnik rozegrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką. Były to jego premierowe trafienia w lidze holenderskiej.

13 września 2014, 18:30 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 2-1 Heracles Almelo
Arkadiusz Milik 3, 45 - Wout Weghorst 86

żółte kartki: Arkadiusz Milik, Lerin Duarte (AFC Ajax).

sędziował: Richard Liesveld.
widzów: 47 408.

W drużynie gości cały mecz na ławce rezerwowych spędził były obrońca Wisły Kraków Dragan Paljić.

Drużyna Polaka po tym spotkaniu zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

qwerty - 13 września 2014, 20:26:46 - *.mtm-info.pl
no fajnie ;-) brawo i oby w ślady Lewego czyli powtarzalnie co tydzien brama.

Kongo - 13 września 2014, 20:30:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Składu jeszcze nie zaklepał ale te 2 bramki napewno pozwolą mu na więcej występów, powoli do celu.

Lazio - 13 września 2014, 20:30:50 - *.icpnet.pl
Brawo!!! ma człowiek talent, rozwinie się i będziemy mieli pociechę

bukmacher - 13 września 2014, 20:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może zaczną bardziej w Holandii .. Polaków szanować...bo jest z tym nie za dobrze.

Stinger - 13 września 2014, 20:33:21 - *.opera-mini.net (*.2.117.82)
No wreszcie jakiś plus po stronie Milika. Może zagości w pierwszej jedenastce na dłużej. Oby strzelał jak najwięcej.

... - 13 września 2014, 20:48:04 - *.158.222.110
Może wreszcie zaskoczy i skończy się ten zjazd po równi pochyłej.

rio - 13 września 2014, 21:08:14 - *.subscribers.sferia.net
bo gibraltar był ważniejszy od olimpiady , gratulacje dla pzpn

:) - 13 września 2014, 21:08:36 - *.ostroleka.vectranet.pl
Ładne bramki, ala Lewy Bedą z niego ludzie...

hjkl - 13 września 2014, 21:23:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech gra razem z Lewandowskim w ataku , ale obok siebie.

dekel#12 - 13 września 2014, 21:58:51 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arek Pozdro z Zabrza.

poswojemu - 13 września 2014, 22:08:51 - *.175.68.226
To tak żeby dopiec tym, którzy po 4 kolejkach mówili, że Milik się skończył, a tu dwie bardzo solidne brameczki w dobrym tempie zdobyte.

DENIS - 13 września 2014, 23:18:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No Brawo Arek teraz już powinno iść gładko

Rear13 - 13 września 2014, 23:46:59 - *.11.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Dwie bramki, ale Ajax ledwo 2:1 z takimi cieniasami, więc oprócz statystyki nie ma się czym podniecać.

do :) - 14 września 2014, 2:24:49 - *.adsl.inetia.pl
czyli "z pięciu pod nogi na pustą"?

alderamin - 14 września 2014, 4:34:08 - *.cdma.centertel.pl
@czyli "z pięciu pod nogi na pustą"?
w czasach internetu zadawnaie takich pytan swiadczy niesamowice kiepsko o tobie. podejrzewam, ze jestes glupiutki.

judasz - 14 września 2014, 7:51:51 - *.opera-mini.net (*.13.106.83)
"bo wazniejszy byl gibraltar od olimpiady"!

sphinx - 14 września 2014, 19:19:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I pomysleć, że to on mógł być w tej sytuacji na pusta bramkę zamiast Kacpra "dwie lewe nogi" Przybyłko. No ale ważniejszy byl przeciez sparing z Gibraltarem...

klondike - 15 września 2014, 19:41:10 - *.247.245.15
Jesli wystapi w skladzie wyjsciowym Ajaxu przeciw PSG - to mozna uznac, ze jest podstawowym zawodnikiem w klubie ?! ..