14 września 2014, 19:20:21 - jedrasf
Gol Artura Sobiecha

Artur Sobiech zdobył bramkę dla Hannoveru 96 w meczu 3. kolejki niemieckiej Bundesligi. Drużyna Polaka pokonała 2-0 (2-0) Hamburger SV, a Sobiech grał do 71. minuty, kiedy zmienił go Kenan Karaman. Był to jego pierwszy gol w obecnych rozgrywkach.

14 września 2014, 17:30 - Hanower (HDI-Arena)
Hannover 96 2-0 Hamburger SV
Leon Andreasen 13, Artur Sobiech 24

żółte kartki: Leon Andreasen, Leonardo Bittencourt, Marcelo - Lewis Holtby, Dennis Diekmeier, Petr Jiráček.

sędziował: Markus Schmidt (Wirtembergia).
widzów: 49 000.

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał były obrońca Wisły Kraków Marcelo, a w drużynie gości od 46. minuty zagrał były napastnik Lecha Poznań Artjoms Rudņevs, który zmienił Juliana Greena.

Hannover 96 po trzech kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli Bundesligi z siedmioma punktami na koncie.

dino - 14 września 2014, 19:21:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezły weekend dla polskich kopaczy.

DENIS - 14 września 2014, 19:23:58 - *.ip208.fastwebnet.it
Brawo Artur

obiektyw - 14 września 2014, 19:25:09 - *.centertel.pl
...bardziej niezłego przez pol roku nie odczujesz. Nie niezły a kapitalny!

menatwork - 14 września 2014, 19:25:27 - *.icpnet.pl
Lewy (Bayern), Sobiech (Hannover), Milik (Ajax), Teodorczyk (Dynamo).
Na papierze całkiem całkiem

@@@ - 14 września 2014, 19:28:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z NIemcami gramy 4-2-4
Potwierdzone info!

radoczek - 14 września 2014, 19:29:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Fakt kapitalny weekend naszych piłkarzy.... Jeszcze dziś Gikiewicz strzelił.....

ja - 14 września 2014, 19:31:47 - *.microchip.net.pl
..Mierzejewski, Salamon, Parzyszek, Fojut, Wojciechowski, Zahorski, Lewy asysta

bezel - 14 września 2014, 19:34:57 - *.lubin.vectranet.pl
Fajnie ,Bravo Artur

Stinger - 14 września 2014, 19:52:21 - *.opera-mini.net (*.40.162.56)
Brawo za gola. Teraz trzeba pójść za ciosem. Swoją drogą niezły weekend naszych napastników. Milik dwa gole a Sobiech z Teodorczykiem po golu. I pomyśleć że tym razem z tej czwórki to Lewy był najsłabszy który zdobył "tylko" asyste. Na następne mecze ta czwórka do kadry. Nie ma bata i nie chodzi tylko o to że strzelili teraz gole tylko że lepszych nie ma.

sdas - 14 września 2014, 19:53:47 - *.204.188.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewus w tym sezonie strzeli 12 goli pewne info!!!
A dla repry jeszcze raz Giblatarem i tyle go widzieli!

... - 14 września 2014, 20:14:23 - *.158.222.16
Strzelał z metra i tylko dostawiał nogę - a i tak miał jeszcze masę szczęścia - bo pomógł mu bamkarz.
Tak że w sumie taki polski gol...

emperator - 14 września 2014, 20:17:51 - *.dip0.t-ipconnect.de
@... taka jest rola Napastnika byc w odpowiednim momencie w odpowiednim miejscu niejeden kopacz z Ekstraklasy by to spudlowal

... - 14 września 2014, 21:01:43 - *.158.222.16
No właśnie w tym sęk, że nie wiadomo, czy i on by tego z metra nie posłał obok bramki - gdyby nie bramkarz...

DENIS - 14 września 2014, 22:38:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl