14 września 2014, 19:52:29 - jedrasf
Bramka Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił bramkę dla AÉL-u Limassol w wygranym 4-0 (2-0) meczu 3. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Dóxa Katokopiás. Polski napastnik rozegrał cały mecz. To jego drugie trafienie w sezonie.

14 września 2014, 18:00 - Éngomi (Makário Stádio)
Dóxa Katokopiás 0-4 AÉL Limassol
Danielzinho 1, Cadú 12, Łukasz Gikiewicz 49, Diego Barcellos 59

żółte kartki: Carlos Marques, Livingstone Adjin - Diallo Guidilèye.

sędziował: Charálabos Skapoúllis.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał były zawodnik GKS-u Bełchatów Raúl González.

Po trzech kolejkach AÉL jest liderem tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

Lędzic - 14 września 2014, 19:59:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik, Teodorczyk, Lewandowski, Sobiech, Gikiewicz. Z RFN gramy 3-2-5.

lvl - 14 września 2014, 20:03:44 - *.adsl.inetia.pl
@Lędzic - no i Parzyszek, a Mierzej z drugiej linii będzie ładował..!

Stinger - 14 września 2014, 20:08:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i kolejny napastnik strzela gola. Niezły weekend ale czy Polacy będą w stanie to powtórzyć za tydzień?

bokset - 14 września 2014, 20:47:06 - *.centertel.pl
Nie zapominajcie o pieknej bramce Tomka Zahorskiego w USA .Niewiem jak dla was ale dla mnie to jeden z najwiekszych niespelnionych polskich talentow w historii mial papiery na wielke granie

@bokset - 14 września 2014, 21:03:32 - *.chelmnet.pl
Gdyby strzelił z Chorwacją na EURO, jestem pewien, że jego kariera potoczyłaby się zupełnie inaczej.

Yemiol - 14 września 2014, 21:20:02 - *.nette.pl
do bokset-masz rację co do Zahorskiego.Pamiętam jak grał w Łęcznej.Gostek miał talent i jakoś tego nie wykorzystał,a szkoda.Obecnie taki talent ma Zwoliński z Pogoni,oby nie zmarnował tego on sam.

j - 14 września 2014, 21:36:45 - *.eltronik.net.pl