20 września 2014, 17:47:39 - maciejko
Gol Pawła Wojciechowskiego

Polski napastnik Paweł Wojciechowski strzelił bramkę dla Szachtiora Soligorsk w wygranym 2-0 (0-0) meczu 24. kolejki białoruskiej ekstraklasy z Naftanem Nowopołock. To drugi gol Polaka w sezonie, Wojciechowski zagrał cały mecz.

20 września 2014, 16:00 - Soligorsk (Stadion Stroitiel)
Szachtior Soligorsk 2-0 Naftan Nowopołock
Paweł Wojciechowski 82, Illa Haluza 84

żółte kartki: Jewgienij Jelezarienko, Walerij Żukowskij.

sędziował: Dienis Szczerbakow (Mińsk).

Szachtior zamuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów.

Kongo - 20 września 2014, 17:49:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Liga słaba to strzela taki Wojciechowski.

qax - 20 września 2014, 18:19:30 - *.77.124.57
Taka slaba liga, ze BATE jest ciagle w LM lub LE...

Kongo - 20 września 2014, 18:29:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Hahhah wiedziałem że to ktoś napisze, jeszcze nawet nie mając pojęcia o realiach ich awansu

do qax - 20 września 2014, 18:30:02 - *.adsl.inetia.pl
Tak, tylko weź sobie zobacz kto jest "sponsorem" tej drużyny. Ten klub magiczną ręką jest kierowany przez Łukaszenke.

@Kongo - 20 września 2014, 18:35:40 - *.adsl.inetia.pl
opowiedz nam o tych "realiach awansu", oświecony gimbie! no ale taki gimb chociażby Cracovii w intertoto nie pamięta...

bastifanta - 20 września 2014, 18:38:16 - *.speed.planet.nl
Intertoto? weź nie rozsmieszaj - nikt tego nie traktował poważnie, spójrz na wyniki w pucharach Bate i ich rywali po drodze, a w ub roku Szachtar Karaganda ich puknął i było pozamiatane

@do qax - 20 września 2014, 18:38:59 - *.opera-mini.net (*.253.151.233)
Łukaszenka to jakiś ich trener? To faktycznie dobry, skoro udaje mu się w Europie ugrać to, czego wszystkim polskim drużynom razem się najcześciej nie udaje!

@bastifant - 20 września 2014, 18:45:14 - *.adsl.inetia.pl
nikt nie traktował, ale jakoś każdy się wtedy rozpisywał o kompromitacji...

Kongo - 20 września 2014, 18:57:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Kongo - Używaj swojego nicku i gimbem to jesteś tutaj jedynie Ty jak nie podbusem..

Kuba - 20 września 2014, 19:52:18 - *.133.255.33
BATE 4 razy w grupie LM. Nikogo w Europie nie interesuje w jaki sposób czy po farcie czy nie. Polska od 18 lat 0 razy w grupie. Tyle na temat.
BATE w grupach zdobyło 11 punktów i teraz wystarczy im 1 a i tak będą potęgą. Średnio zdobywać 3 punkty to jest sukces dla małej biednej Białorusi. Kongo nie ma 18stu lat i nie wie co to zdobyć coś w biedzie. On od dzieciństwa dostawał wszystko co chciał i teraz się udziela na forach.

arc - 20 września 2014, 20:29:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Po treningach w takim klubie jak sc Heerenveen spodziewałem się więcej. Szkoda, że narazie gra w słabym klubie.
Mam nadzieję że jeszcze będzie miał swoje 5 minut i parę fajnych sezonów.

arc - 21 września 2014, 9:50:26 - *.174.8.169
Szachtior jest słaby. Nie róbmy nie wiadomo co z zespołów które przejdą 1, 2 rundy w pucharach. To że poziom polskiej ligi jest tragiczny nie znaczy że Szachtior czy Zulte to dobre drużyny.
A poziom Zawiszy widać w lidze : 1 wygrana, 8 porażek. Liga polska i białoruska są na podobnym słabym poziomie i 11 punktów BATE czy 4 dobre mecze Wisły, Legii czy Lecha tego nie zmienią.
Przez Heerenveen przewinęło się paru dobrych napastników w młodym wieku: Georgios Samaras, Jan Klaas Huntelaar, Afonso Alves, Luciano Narsingh.