I liga: Chrobry 0-3 Stomil

21 września 2014, 12:30 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 0-3 Stomil Olsztyn
Piotr Darmochwał 53 (k), 61, Wołodymyr Kowal 89

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 3. Michał Michalec, 24. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec - 8. Karol Danielak (71, 10. Rafał Figiel), 7. Mateusz Hałambiec, 25. Damian Ałdaś (55, 9. Damian Piotrowski), 2. Łukasz Szczepaniak, 23. Dominik Kościelniak (81, 26. Jakub Chrzanowski) - 17. Damian Sędziak.

Stomil: 82. Piotr Skiba - 22. Roman Maczułenko (73, 24. Karol Żwir), 16. Dawid Szymonowicz, 87. Arkadiusz Czarnecki, 9. Tomasz Wełna - 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 95. Arkadiusz Mroczkowski, 11. Wołodymyr Kowal (90, 5. Yasuhiro Katō), 10. Piotr Darmochwał - 77. Paweł Łukasik (82, 12. Michał Trzeciakiewicz).

żółta kartka: Piotrowski.

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 1400.

100mil - 21 września 2014, 14:24:37 - *.play-internet.pl
Pierwsza połowa dno w wykonaniu Stomilu. Chrobry w pierwszej połowie dużo lepszy aczkolwiek d*py nie urywało. Druga połowa dla Stomilu karny ewidentny wykonanie słabego w pierwszej połowie Darmochwała pewne. Chwilę później ten sam zawodnik uderza w słupek. Następnie po dobrym rajdzie strzelec pierwszej bramki wykończył kontrę co wydawało się gwoździem do trumny.
Chrobry mniej więcej w 80 minucie po katastrofalnym błędzie Skiby strzela bramkę której nie uznał sędzia. Bramka strzelona prawidłowo więc pewnie będzie pożywką dla trolli. Pod koniec regulaminowego czasu 3 bramkę dla Stomilu strzela Ukrainiec Koval. Stomil ogołocony przez kontuzję po średnio ciekawym meczu zdobywa 3 pkt. Tydzień wcześniej po bardzo dobrym meczu z Miedzią nie potrafił u siebie wywalczyć nawet jednego. Także nie liczy się styl tylko skuteczność ;-)

Gołębski - 21 września 2014, 14:26:31 - *.dynamic.chello.pl
W 80 minucie skrzywdzony Chrobry i ci co oglądali, jak ja, wyłączyli transmisje. Dno.

eddy - 21 września 2014, 14:27:09 - *.ssp.dialog.net.pl
ladnie się woza za moje podatki ktore oddaje miastu

mister - 21 września 2014, 14:27:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
@100mil. Sam jesteś trollem. Ledwo wrzucone info, a jest od Ciebie cały opis meczu, pewnie szykowany przez całe 90 minut.Mam nadzieje, że nie popuściłeś w gacie, jak czekałeś, żeby sędzia gwizdnął koniec meczu. Co do jednego się zgadzam - gol dla Chrobrego prawidłowy, sędzia wypaczył wynik

hiehie - 21 września 2014, 14:28:33 - *.dynamic.chello.pl
Kibice Chrobrego coś szybko opuszczają stadion. Na długo przed ostatnim gwizdkiem. ;)

... - 21 września 2014, 14:28:40 - *.205.109.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ignoranckie gamonie w czerni odebrały Chrobremu szanse na punkt.

Adam - 21 września 2014, 14:28:49 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Stomil! Bez 5 podstawowych piłkarzy wygrywa na wyjeździe! Brawo! Troli z Iławy i Elbląga będzie zapewne d*pa.

Rico - 21 września 2014, 14:29:24 - *.play-internet.pl
Ciężko wygrać mecz jak sędzia jest 12 zawodnikiem gości. To jest skandal tak wydrukować mecz. Dwa karne nie podyktowane dla Chrobrego, oraz nie uznana słusznie zdobyta bramka. To zabija duch sportu, bo jaki jest sens grać i trenować?

kibic - 21 września 2014, 14:29:44 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ewidentne dwa karne dla Chrobrego i nie uznana prawidłowo zdobyta bramka sedzia dno totalne

@mister - 21 września 2014, 14:29:52 - *.play-internet.pl
żal ci dzieciaku pupkę ściska...

Pseudonim - 21 września 2014, 14:30:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Stomil! Często Was było słychać. Do zobaczenia 8 listopada :]

Łukasz - 21 września 2014, 14:30:50 - *.online.tj.cn (*.43.224.114)
Kto ustala tych sedziow? Dawno takich matolow nie widzialem. Chrobry procz prawidlowej bramki powinien miec przeciez karnego w pierwszej i 2 w drugiej polowie. Stomil tego nie kupil, tylko sedziowe sa chu**wi. Jak sie nazywa ten boczny, ktory nie uznal bramki? Z wygladu debil, ale zeby az tak?

Adam - 21 września 2014, 14:30:59 - *.adsl.inetia.pl
mister
Jakie wypaczył wynik? Chyba, że dla was liczą każdą bramkę razy 3.

Wladek - 21 września 2014, 14:31:58 - *.81.159.171
Brawo Stomil!!! Wpełni zasłużone wysokie zwycięstwo.
Ps.Zaraz pewnie rumiane chłopaki z wichurki elbląg będa pomstować na sędziego.buahahsha

Stomil - 21 września 2014, 14:32:14 - *.cdma.centertel.pl
Haha dajcie nam przeciwnika! (Tydzien temu przypadek z Miedzia, ze po dobrej grze przegrali).. W okrojonym skladzie 3-0. Za tydzien golimy Termalike u siebie. Bojcie sie chamy! Tylko Stomil.

mister - 21 września 2014, 14:34:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
@mister - 21 września 2014, 14:29:52 "żal ci dzieciaku pupkę ściska...". Ja jestem rocznik 1973, więc trochę szacunku dial dziadków gimbusie. Poza obrażaniem coś więcej potrafisz?

Bartlomiej - 21 września 2014, 14:34:57 - *.olsztyn.vectranet.pl
Bojcie sie chamy do extraklasy wracamy!!

@mister - 21 września 2014, 14:36:24 - *.play-internet.pl
chyba 2003 .... odbijam pałęczkę na twój komentarz hipokryto, a teraz wracaj do książek bo szkoła jutro.

wp@wp.pl - 21 września 2014, 14:36:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Stomil! Pytanie, czy Łukasik oddał jakiś strzał w tym meczu na bramkę i jak grał Maczułenko? Dwa najsłabsze ogniwa.

zw - 21 września 2014, 14:38:07 - *.179.232.20
Ilu kibiców Chrobrego u siebie? Więcej niż na wyjeździe w Lubinie?

Kibic - 21 września 2014, 14:38:13 - *.elblag.vectranet.pl
OKS Zielony Stolik Olsztyn się rozbrykał no no..

alexis - 21 września 2014, 14:39:30 - *.dynamic.chello.pl
@mister '73 rocznik i taki głupi? Błędy sędziów ewidentne, ale to, że CHrobry w drugiej połowie nie istniał też. Nie wiadomo jakby się mecz potoczył po uznaniu karnych czy też bramki, ale 3:0 to jest fakt i w sposób prawidłowy zdobyte gole. Wyjdź na dwór, ochłoń troszeczkę i dopiero zacznij komentować

@Kibic - 21 września 2014, 14:39:37 - *.play-internet.pl
no no rozbrykał 2 lata wam brakuje do nas jeszcze przypominam nieśmiało hehe

wp@wp.pl - 21 września 2014, 14:40:49 - *.olsztyn.vectranet.pl
Hej, Hej OKS!

oln - 21 września 2014, 14:41:31 - *.play-internet.pl
Skiba na ławkę!!! Kolejny mecz z rzędu karygodne błędy...

@alexis - 21 września 2014, 14:41:45 - *.play-internet.pl
mister nie może wyjść na dwór bo mecz oglądał więc teraz musi do książek wracać oby bidula miał balkon chociaż tylko niech chłopak nie skacze to tylko mecz!!!

@wp.... - 21 września 2014, 14:43:16 - *.play-internet.pl
jak dla mnie najsłabszy wełna....

Lechia Gd. - 21 września 2014, 14:43:32 - *.254.249.134
Mam pytanie do ludzi z Olsztyna.
Czemy zawsze pod artykulami o meczach Stomilu najwiecej jest komentarzy z Elblaga ?

Rico - 21 września 2014, 14:44:08 - *.play-internet.pl
@Bartlomiej -lepiej zapytaj, co to k... jest ta ruina co nazywana jest stadionem w Olsztynie ;-) Jakim cudem dostaliśmy licencje mając takie coś

@Lechia - 21 września 2014, 14:44:54 - *.play-internet.pl
takie ich kompleksy podobno dzieci w Elblągu bawią się nawet w miasto...

@Lechia Gd - 21 września 2014, 14:45:31 - *.olsztyn.mm.pl
bo o ich klubie nikt nic nie wspomina..

kibic - 21 września 2014, 14:46:35 - *.dip0.t-ipconnect.de
za tydzień baty od termy

kolo - 21 września 2014, 14:48:34 - *.cdma.centertel.pl
do Lechia Gd...
dlatego ze Olimpia Elblag graj w III lidze. a Stomil w I lidze wiec oni nam tego wlasnie zazdroszcza takze rozumiesz drogi kolego

Arek - 21 września 2014, 14:48:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
Sędzia dał ciała ale mylił się w obie strony, kartek to chyba zapomniał ze sobą zabrać. Bramka prawidłowa nie uznana dla Chrobrego. Ale tak naprawdę to Chrobry w II połowie zagrał jeszcze słabiej niż Stomil w pierwszej. Reasumując grając u siebie taką padlinę powinni się cieszyć że znowu 6nie dostali

marek6850 - 21 września 2014, 14:49:22 - *.77.124.61
Dalej sprawdza sie teza ze Mamrot jeszcze nie wygral z duzynami ktore sa juz ograne w 1 lidze pupilki nie daja rady znow Boguslawski zrobil karnego teraz 3 ciezkie mecze z Olimpia Dolkanem i Katowicami i czerwona latarnia ligi

bobi - 21 września 2014, 14:54:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i doczekałem się !!! Jakiś d.e.k.i.e.l musiał nawiązać do sprawy utrzymania się Stomilu w I lidze w poprzednim sezonie. Niech do do was w końcu dotrze, że drużyna z Olsztyna nawet palcem nie kiwnęła, aby w tej lidze pozostać: głównymi aktorami byli: Klub piłkarski Kolejarz Stróże, który nie uzyskał licencji na grę w tej klasie rozgrywkowej,co więcej - nie zrobił nic, aby tą licencję uzyskać. Plotka głosi, że włodarze klubu już wcześniej założyli sobie, że klub nie wystartuje w kolejnym sezonie, więc liczyli na sprzedaż licencji innemu klubowi. Drugi z aktorów to PZPN,który - wobec rezygnacji Stróży - podjął decyzję zgodną z regulaminem rozgrywek i utrzymał w lidze drużynę,która zajęła najwyższe miejsce z drużyn spadających do II ligi. Niech ktoś mi wskaże, w którym momencie Stomil "kręcił lody" lub zagrał w inny sposób.

majk - 21 września 2014, 15:03:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z sędziowaniem jak gra Stomil to faktycznie cos nie tak, mecz z ZL nie uznana prawidłowo strzelona bramka dla Lubina zmiana decyzji o karnym, kartkowanie itd.hmm
śmierdzi

Adam - 21 września 2014, 15:04:07 - *.adsl.inetia.pl
bobi
Daruj sobie. Tak zwani "hejterzy" i trole i tak będą pisać kolejne debilne komentarze. Ale to dobrze bo to oznacza, że bolą ich wyniki Stomilu. Poziom "hejtu" rośnie zawsze wprost proporcjonalnie do dobrych wyników uzyskiwanych przez nielubiany zespół. Dlatego ich szczekanie mnie osobiście bawi.
Hau hau...a Stomil w górę tabeli ;)

Olsztyn - 21 września 2014, 15:06:17 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo STOMIL!!! ZERO Płocka w Olsztynie!!!

Płock - 21 września 2014, 15:07:48 - *.c156.petrotel.pl
Tafiło się jak ślepej kurze ziarno. Liga mistrzów w Olsztynie czeka gdzie w kablówce hahahahaha.

Arek - 21 września 2014, 15:08:55 - *.olsztyn.vectranet.pl
Z ZL to sędzia prawidło nie dał karnego. Bramkarz pierwszy wybija piłkę, potem wpada na niego napastnik i gdzie tu pomyłka arbitra?

Adam - 21 września 2014, 15:10:45 - *.adsl.inetia.pl
Płock
Więcej literek "h" i "a". Dalej wierzę w ciebie. Napisz jeszcze coś "mądrego". Poprzednim komentarzem nie zaimponujesz kolegom ze szkoły.

Majjo - 21 września 2014, 15:11:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Pytanko takie,a teraz to radni i pan prezes nie chcieli przyjść do młyna?i z całym szacunkiem do tych ludzi ale gdzie ten liczny KKN,nie przybyli na wyposażoną we wszystkie udogodnienia,nawet dla przyjezdnych głogowską Maracane?Płaczki i daj daje.Najpierw dyrektor B. w młynie wyzywa drużynę należącą do KGHM a teraz jedzie żebrać do prezesa KGHM-u o jałmużną,jak pejsatci hipokryci.

May - 21 września 2014, 15:13:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry Klapa z taka Gra ! Spadek Pewny ! !

porto - 21 września 2014, 15:20:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil się napina zobaczymy za tydzień jak pole kukurydzy was pojedzie. Darmochwał może co najwyżej buty Drozdowiczowi wiązać buhaha ;-D

Rico - 21 września 2014, 15:21:47 - *.play-internet.pl
@majjo - a czy nie jest hipokryzją wyzwanie kibiców Chrobrego na meczu, którzy w większości to hutnicy i górnicy i tym samym pracują pośrednio pracują na twój klub, a nie na swój?

rafalski - 21 września 2014, 15:22:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda za tydzien Chrobry jedzie po punkty albo już mysli o PP A Stomil odda mecz Termalice Bruk-Bet !!!

zks - 21 września 2014, 15:23:55 - *.centertel.pl
oponiarze pchaja sie do ekstraklasy no cyrk totalny . z ta infrastruktura to gora 2 liga powinna byc stadion rodem z prl . co widac po wynikach oponiarze lepiej graja na wyjezdzie powod rowniejsze lepsze plyty boisk.

Majjo - 21 września 2014, 15:28:39 - *.ssp.dialog.net.pl
@Rico no to faktycznie porównanie,a górnicy i hutnicy pracują dla siebie kolego bo nigdzie indziej tak dobrze nie zarobią.Dyrektor,prezes,radni to nie są zwykili kibice pomyśl troszkę!

@zks - 21 września 2014, 15:29:12 - *.olsztyn.vectranet.pl
Z małej litery się piszesz bo masz mały rozumek Puchatku

abc - 21 września 2014, 15:30:44 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Chrobry spadek, pewne info !!!

stomil4all - 21 września 2014, 15:32:30 - *.opera-mini.net (*.190.148.164)
wicelider wicelider OKS! :-)

munio - 21 września 2014, 15:42:33 - *.skorpio.net.pl
Brawo STOMIL!!! Pozdro ze Śląska!!!

Rico - 21 września 2014, 15:43:16 - *.play-internet.pl
@majjo - Dyrektor czy Prezes to właśnie powinien być prawdziwym kibicem, a nie przypadkowym figurantem na stołku. Właśnie w tym jest problem Zagłębia, że nie macie w zarządzie ludzi którzy na prawdę kochają wasz klub. A u nas właśnie dzięki nim, dzięki przywiązanie kibicowskim do klubu, nasz klub nie przestał istnieć, a do tego się odradza. A jak jest u was, to doskonale wiesz.. I tak na prawdę kibic Chrobrego nie życzy wam źle, bo przecież na co dzień razem pracujemy, ale fajnie jak by firma w której pracujemy zrozumiała że wielu jej pracowników kibicuje też Chrobremu

coolas - 21 września 2014, 15:55:20 - *.master.pl

obiektywny - 21 września 2014, 16:03:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Sędzia chyba jeden z gorszych jaki zagościł w Głogowie.Totalna kompromitacja!!

CHG - 21 września 2014, 16:07:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Komuny sie zachciało. KGHM postawił na lubiniaków i nie ma co żebrać ! Żenujące jest już wołanie pracowników naszego klubu o pieniądze z Lubina

oksss - 21 września 2014, 16:11:19 - *.olsztyn.mm.pl
Wiceliderem nasz Stomil kochany:-)

rafalski - 21 września 2014, 16:17:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil posiada piłkarzy którzy są lepsi piłkarsko niż większość piłkarzy Termaliki I jeszcze do tego dobry znajomy trenera z Warszawy grzeje łaę! Jak u Rzepki przez jakiś czas był typowym Jokerem.Dlatego Stomil dla mnie jest faworytem spotkania.

OlsztyN - 21 września 2014, 16:22:22 - *.opera-mini.net (*.190.148.164)
zapowiada się bardzo ciekawy mecz Stomil - Termalika wicelider z liderem :-) oby Stomil z nimi wygrał.

mister - 21 września 2014, 16:27:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
@mister - 21 września 2014, 14:36:24. Oj dzieci dzieci, nauczyłeś się trudnego słowa - "hipokryta" - i już uważasz się za dorosłego. Ksiązki to Ty możesz za mną nosić dzieciaku, zresztą tak samo, jak ten "alexis" (w Dynastii Alexis była kobietą, ale to takie luźne skojarzenie - wy gimbusy i tak tego serialu nie pamiętacie)

May - 21 września 2014, 16:42:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sedzia w dzisiejszym meczu ,nie Uznal bramki dla Chrobrego . Zenada

WróżMaciej - 21 września 2014, 16:47:16 - *.chelmnet.pl
Cieszy zwycięstwo i powiększanie przewagi nad strefą spadkową. Nie ma co się spinać i oczekiwać nie wiadomo czego, tak jak już kiedyś pisałem powoli do przodu: w tym sezonie środek tabeli, następny jakieś wzmocnienia, i może za parę lat jak sytuacja ze stadionem się zacznie rozwijać powalczyć o awans? Nie oszukujmy się Panowie, za tydzień Termalica przyjedzie jak po swoje, to jest jeszcze ten okres kiedy oni grają, jaja zaczną się w drugiej rundzie pod koniec sezonu.

Wladek - 21 września 2014, 17:40:48 - *.81.159.161
Stomil świetny mecz!!! Wspaniałe wysokie zwycięstwo
A rumianym chłopakom z elbląga przypominam że ligi powiatowe są w zakładkach po lewej stronie:-)

d - 21 września 2014, 18:11:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Stomil świetny mecz nie rozśmieszaj mnie naj słabsza ekipa jaka była u nas.

d - 21 września 2014, 18:15:22 - *.ssp.dialog.net.pl

Freddy - 21 września 2014, 18:20:41 - *.gdynia.mm.pl
Stomil po zeszłym sezonie kiedy spadli z ligi nie chcą drugi raz liczyć na utrzymanie przy zielonym stoliku, tylko wolą przy zielonym stoliku 3 punkty zdobywać?
Nie uznany gol, i dwa karne dla Chrobrego.Wcześniej w Lubinie też mocno problematyczny mecz.I takie kluby są w tej 1 lidze

stomil4all - 21 września 2014, 18:33:36 - *.olsztyn.mm.pl
Freddy zajmij się swoją Areczką bo wy zaraz spadniecie. Stomil idzie na awans i to Was tak boli śledzie?? A może to pisze G. Lech albo M. Warcholak co wrócilibyście teraz do kochanego ciepłego Stomilku a tutaj figa z makiem;)) drżyjcie o swój los, trzeba było zostać w pięknym Olsztynie i grać dla WICELIDERA z.... Olsztyna . TYLKO STOMIL OKS!

Rico - 21 września 2014, 18:33:50 - *.play-internet.pl
Ciekaw jestem jaką notę dostali sędziowie od obserwatora. Zapewne najlepszą. Ja rozumiem że pomylić się może każdy, ale tak poważnie trzy razy to nie przypadek i nie pomyłka, a celowe drukowanie. Mógł jeszcze dać Swirkowi czerwoną kartkę, a nie tylko żółtą gdy protestował przy tej nie uznanej bramce

Lazio - 21 września 2014, 18:34:14 - *.icpnet.pl
Bednarek sędzia kretyn...nie widzieć bramki dla Chrobrego??? cała Polska widziała kmiocie! do okręgówki sędziować albo daj sobie spokój

ja - 21 września 2014, 18:34:52 - *.215.142.208
Oglądałem ten mecz na orange sport. I prawda jest taka, że mecz był wyrównany. Stomil strzelił bramki po kontrach. Grał raczej średnio. I z akcji pozycyjnych bardzo słabiutko. Co do sędziowania to w meczu były ewidentne dwa karne dla Chrobrego. Sędzia nie wiem dlaczego tego nie podyktował, nawet komentatorzy w studiu się dziwili. Poza tym prawidłowo zdobyta bramka przez Chrobrego została nieuznana. Sędziowanie porażka i wypaczenie wyniku w tym wypadku!

gv,bnhjbnj - 21 września 2014, 18:38:26 - *.subscribers.sferia.net
tez mi cos przegrac
z najsłabsza druzyna w lidze

Janoosik - 21 września 2014, 18:59:07 - *.master.pl
Bo polscy sędziowie to k... sprzedawczykowie... sędzia totalnie wypaczył wynik meczu ale fakt że gdyby Chrobry miał lepiej nastawione celowniki to i ten cham by nie pomógł Stomilowi...
Sędziowie, jak to przeczytacie... dajcie sobie spokój z sędziowaniem...

Alexis - 21 września 2014, 19:03:00 - *.play-internet.pl
@mister, bo jestem kobietą. Nie wiem, masz z tym jakis problem? Albo z dziećmi z gimnazjum? Pod tę kategorie sie nie wpisuje, ale widze, ze dla Ciebie to najgorsza obelga czas sie pogodzić z tym, ze 3 punkty tym razem nie dla Was i tyle. Trochę klasy człowieku, chociażby ze względu na wiek. Stomil w pierwszej połowie dno, ale w drugiej chrobry jeszcze gorszy i błędy sędziowskie chociaz istotne, nie zmieniają faktu, ze stomil patrząc przez pryzmat całego meczu był lepsza drużyna. Pozdrawiam ciepło i życzę trochę wiecej luzu

Warmiak - 21 września 2014, 19:43:38 - *.olsztyn.vectranet.pl
@d
może i najsłabsza drużyna co u was była ale 3-0 zostaliście zdemolowani. Zadaj sobie pytanie jak Stomil jest najsłabszy i was tak prasuje to co będzie jak przyjedzie kandydat do awansu

max77 - 21 września 2014, 19:52:17 - *.7.77.96
Po wyjeździe do Lubina w Głogowie wszystko wróciło do normy. 1500 na trybunach 50 na wyjeździe.

erwin - 21 września 2014, 19:56:01 - *.play-internet.pl
pierwszy dobry strzal stomilu dopiero z podarowanego przez sedziego karnego.parodia ze oni tu wygrali.

uve - 21 września 2014, 20:23:56 - *.centertel.pl
Stomil Ponad Wszystko.

Napa - 21 września 2014, 21:21:52 - *.dynamic.mm.pl
Widział 1 połowe, drugiej nie mógł bo musiał do Miśka na 2 zmiane iść. Ale radochy mi dało patrzenie na ekstraklase.net w telefonie. SPW! Tylko STOMIL.

May - 22 września 2014, 0:00:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brak Jest Napastnika w Chrobrym !!

on - 22 września 2014, 8:48:37 - *.centertel.pl
Mecz w 1 polowie najlepszy jaki widzialem w glogowie w wykonaniu Chrobrego. Szkoda tylko sytuacji skutecznosci brakowalo ale widac ze chlopacy spokojnie dadza rade w walce o srodkowa czesc tabeli . Widzialem skroty z meczu i 2 karne ewidentne w tym 1 karny byl na 1-0. Czyli to ustawilo spotkanie .Panowie glowa do gory bo jest dobrze tylko skutecznosc poprawic i bedzie super.

mister - 22 września 2014, 8:59:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Alexis. Tak na szybko, bo jest poniedziałek i czas zacząć robotę. Ad. 1 może i jesteś, w majtki Ci nie patrzyłem. Ad. 2 - Stomil nie był lepszą drużyną, był skuteczniejszą i dlatego wygrał mecz. Dlatego takie, a nie inne decyzje sędziego wzbudzają mój niesmak. A co do Chrobrego - jestem ze Szczecina, tak naprawde to mnie waliło, kto wygra

May - 22 września 2014, 10:37:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale Stadion w Glogowie jest naprawde Ladny kiedy w Olsztynie sie taki Doczekamy ? !

beret - 22 września 2014, 14:42:33 - *.tktelekom.pl
&dir=21.09.14:%20Chrobry-Stomil%20Olsztyn%200:3%20

IKS - 23 września 2014, 10:00:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl