21 września 2014, 21:50:34 - bartek_58
Wygrana Lokeren w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy KSC Lokeren Oost-Vlaanderen wygrał 3-2 (1-1) w meczu 8. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League z KV Mechelen. Belgowie rewanżowy mecz z Legią rozegrają 27 listopada.

21 września 2014, 20:00 - Lokeren (Daknamstadion)
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 3-2 KV Mechelen
Besart Abdurahimi 31, 50, Koen Persoons 82 - Tim Matthys 35, Sheldon Bateau 55

Lokeren: 1. Boubacar Barry - 13. Giórgos Galítsios, 5. Mijat Marić, 2. Alexander Scholz, 3. Denis Odoi - 18. Besart Abdurahimi (75, 14. Jordan Remacle), 8. Koen Persoons, 7. Killian Overmeire, 20. Hans Vanaken, 29. Nill De Pauw (90, 28. Evariste Ngolok) - 19. Júnior Dutra (27, 9. Mbaye Leye).

żółte kartki: Denis Odoi, Giórgos Galítsios, Boubacar Barry - Alessandro Cordaro, Joachim Van Damme.

sędziował: Jonathan Lardot.

W drużynie Mechelen całe spotkanie rozegrał były zawodnik Cracovii Miloš Kosanović. Lokeren po tym meczu zajmuje trzecie miejsce w lidze z dorobkiem 14 punktów.

Kongo - 21 września 2014, 21:54:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Napewno u siebie będzie o wiele ciężej z nimi wygrać.
Jeśli Legia zagra tak jak w pierwszym meczu to na zwycięstwo nie ma co liczyć.

Torcida - 21 września 2014, 23:59:27 - *.net.brewet.pl
Jesteśmy Mistrzami Świata

Lenin - 22 września 2014, 0:02:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli Lokeren zagra u siebie tak jak w Warszawie o zwycięstwo na pewno nie będzie trudno

dupciA9051 - 22 września 2014, 9:35:47 - *.adsl.inetia.pl
Legia - Kisła 3-0 hehehe LEGIA Zawsze Klubem Nad Wisłą!

DENIS - 22 września 2014, 18:48:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl