24 września 2014, 22:00:13 - koofel
Dwa gole Kamila Bilińskiego w Pucharze Rumunii

Napastnik Dinama Bukareszt Kamil Biliński strzelił dwie bramki w wygranym po dogrywce 5-2 (0-0, 2-2, 4-2) meczu 1/16 finału Pucharu Rumunii z drugoligową Fortuną Poiana Câmpina. Polak rozegrał całe spotkanie.

24 września 2014, 19:30 - Poiana Câmpina
Fortuna Poiana Câmpina 2-5 pd. Dinamo Bukareszt
Ionuț Cioinac 51, Valentin Munteanu 71 - Dorin Rotariu 62, 63, 111, Kamil Biliński 91, 96

żółte kartki: Alexandru Aldea, Bogdan Chipirliu - Marius Alexe, Miranda, Collins Fai.

stretch gu - 24 września 2014, 22:03:11 - *.244.137.104.mielec137.tnp.pl
Nawałka Twoja kolej

awers - 24 września 2014, 22:07:53 - *.voxility.net
właśnie widać po tegorocznych pucharach jaka ta rumuńska piłka jest 'potężna'.właściwie tylko steaua coś tam gra,reszta gra totalny piach,a ten cały dynamo bukareszt to się nawet w tej hiper potężnej lidze rumuńskiej do pucharów nie załapał,a oni mówią że bilińskiego powinni wystawić w meczu z najpotężniejszą drużyną globu czyli szkopami

Qbert - 24 września 2014, 22:11:22 - *.play-internet.pl
Kamil gratulacje,praca twoja nie idzie na marne.

pat - 24 września 2014, 23:00:57 - *.cpe.net.cable.rogers.com