25 września 2014, 20:53:10 - Monki
U-17: Luksemburg 2-4 Polska

Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) wygrała 4-2 (2-0) w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim z Luksemburgiem.

25 września 2014, 19:00 - Consdorf
Luksemburg 2-4 Polska
Bramki dla Polski: Hubert Adamczyk (dwie), Patryk Czarnowski, Kamil Wojtkowski

Polska: Bartłomiej Żynel (41 Maciej Dąbrowski) - Jan Andrzejewski (41 Paweł Kaczmarczyk), Mateusz Hołownia (75 Mateusz Maliszewski), Ernest Dzięcioł, Adam Chrzanowski (75 Adrian Małachowski), Dominik Prusaczyk, Kamil Jóźwiak (72 Patryk Koncewicz), Marcin Listkowski (61 Patryk Czarnowski), Hubert Adamczyk, Kamil Wojtkowski, Miłosz Szczepański (41 Mateusz Spychała).

Grano 2x40 minut.

źródło: własne / PZPN

Kongo - 25 września 2014, 21:02:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Za niedługo z Luksemburgiem się będziemy męczyć, porzekajmy jeszcze 12/15 lat

kareta48 - 25 września 2014, 21:12:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patryk Czarnowski ?? Siatkówkę na piłkę nożną zamienił ?? Szkoda, bo dobrym środkowym był.

@Kongo - 25 września 2014, 21:16:05 - *.static.ip.netia.com.pl
Przecież młodzieżówka parę lat temu przegrała 1-0 :D

Mondry - 25 września 2014, 21:26:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z 15 lat temu pierwsza reprezentacja wygrała w eliminacjach 3:2, i co z tego?

Z - 25 września 2014, 22:30:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ktoś posiada linki z meczu? skrót? bramki chociaż Adamczyka ? zrobił już postępy w Anglii ??

Kwazy - 25 września 2014, 22:43:45 - *.opera-mini.net (*.254.209.14)
U-17 to chyba rocznik '97, a nie '98.

jareksmare - 25 września 2014, 23:44:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kongo
Za 12-15 (bo raczej nie chodzilo ci o 12/15 lat, czyli jakieś 9-10 miesięcy) to będziemy grać na równi z anglikami czy francja

@kwazy - 25 września 2014, 23:45:00 - *.dynamic.mm.pl
Ty wiesz co znaczy U-17 czy nie bardzo ? UNDER, czyli PONIŻEJ lat 17, czyli chłopcy z rocznika 98 którzy mają teraz po 16 lat

Polak - 26 września 2014, 1:23:44 - *.eltronik.net.pl
Do kongo !!! Kretynie ciesz sie ze wygrali, a nie tylko szukasz negatywów zeby sobie ponarzekać !!! Mentalnośc twoja jest zalosna. Jak widzisz poziom wyrównał sie na calym swiecie !!!

nieexpert - 26 września 2014, 10:30:54 - *.adsl.inetia.pl
Mnie zastanawia tok myślenia niektórych ludzi. Oni myślą, że w tym Luxemburgu żyją podludzie z dwoma powykrzywianymi nogami w prawo i lewo z porażeniem mózgowym. Tam żyją tacy sami ludzie jak my i w drodze ewolucji oni też mają prawo znaleźć 11stu chłopaków, którzy będą potrafili grać w piłkę. Naprawdę kraj pochodzenia nie decyduje o umiejętnościach zapamiętajcie to tłuki.

adam - 26 września 2014, 12:16:58 - *.adsl.inetia.pl
Dobry wynik . Luksemburg w piłce młodzieżowej to nie takie ogórki , opór zawsze stawiają to nie Malta czy San Marino . Może z Adamczyka wyrośnie piłkarz , bo na rozegraniu posucha .

kicker - 26 września 2014, 18:48:28 - *.dynamic.chello.pl
Już od orlika powoływania to jedna wielka korupcja...I każdy trener to wie!!!

Ustaritz - 26 września 2014, 20:20:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Redakcjo, nie ma żadnego info o składzie Luksemburga?

RaV - 26 września 2014, 22:00:31 - *.175.66.206
@@Kongo - To był mecz... jakby grali z 10 minut dłużej to Luksemburg wygrałby z nami 4:3