Al. Unii 2 - 28 września 2014, 14:07:45 - *.play-internet.pl
Jak wislacki wasza flaga Szlachta Mazowsza? Za tydzien gracie w czerwonej części miasta, wiec do nas po kawalki waszej flagi mozecie wstąpić My sie wami juz zaopiekujemy

zeber - 28 września 2014, 14:10:23 - *.class96.petrotel.pl
Jak się nie ma napastników to tak się kończy aby się tylko utrzymać w tej przeciętnej lidze.

Marinho - 28 września 2014, 14:11:35 - *.olsztyn.vectranet.pl
Z Arką w plecy, a cały czas napinka o ekstraklasie??? Chyba jeszcze nie tym razem, co???

max - 28 września 2014, 14:13:22 - *.client.duna.pl
zero napastników zamiast zostawić Dziedzica to zostawili drewno krzywickiego i jakiegoś iliewa żenada

makos57 - 28 września 2014, 14:15:18 - *.rzeszow.mm.pl
ZATRZYMAĆ NITKA JAKO PIERWSZEGO. Sikora nie był zły to Niciński też sobie poradzi.

tolek - 28 września 2014, 14:17:35 - *.gdansk.vectranet.pl
ARKOWIEC
Przestań juz pleść głupoty. co prawda to Wejherowo nie Trójmiasto ale z Gryfem zawsze macie do tyłu.Myślisz ze z Suwałkami wygracie?

Arkowiec - 28 września 2014, 14:19:25 - *.gdynia.mm.pl
Walczymy o awans teraz seria zwyciestw!!

Maciek - 28 września 2014, 14:19:58 - *.plock.mm.pl
Gdańsk-Gdynia 0:1
Więcej ludzi przyszło na stadion = porażka. Jak widać, jednak nie ma takiej biedy w klubie, skoro nie ma znaczenia frekwencja na meczach.
Tak nawiasem mówiąc, w klubie przed meczem zaciąg gdański coś mówił, żeby dać wygrać gościom, bo tak słabo w tabeli stoją, no i się spełniło.

znawca - 28 września 2014, 14:23:07 - *.50.231.198
W Trójmieście nic nie znaczycie!!! TLG

fan Wisła - 28 września 2014, 14:24:31 - *.053.c88.petrotel.pl
Szrot z Gdańska tego nie pociągnie !!
Tragedia !! Brawo Prezesi !!Ludzie bez pojęcia !!

znawca2 - 28 września 2014, 14:30:12 - *.tvoksywie.com.pl
ty znaczysz wiele przed kompem

her - 28 września 2014, 14:31:38 - *.centertel.pl
Brawo !!! Oby tak dalej super trenejro, arka albo remisuje albo ja leja ale oczywiscie na wisle sie przelamuje hehe jakie to smutne, ile gimbazy w mlynie? Dzisiaj czy prowadzący doping standardowo bez jakich kolwiek barw? Zapewne tak. Szrot z gdańska po ukladach nie daje rady brawo aby do przodu !! Hehe

wujek - 28 września 2014, 14:40:59 - *.centertel.pl
Wszyscy leja arkę ale wisla daje punkty jak zawsze, kiedy w tym klubie zacznie byc normalnie, kiedy. Zaraz kumaci srednia wieku do 23 lat bez barw zaczną swoje wypociny wypisywać.

bis - 28 września 2014, 14:42:23 - *.158.217.115.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Arka . Pozdro z W-cha. Bądżcie natchnieniem dla grajków z GW. w walce o utrzymanie.

arkowiec - 28 września 2014, 14:42:57 - *.adsl.inetia.pl
W Trójmieście tylko Areczka idzie na awans hehehehhee.

mati - 28 września 2014, 14:54:53 - *.023.c78.petrotel.pl
SEKUL wracaj-kolejna bramka dla Stalowki

max - 28 września 2014, 14:57:05 - *.9.127.49
Slabo oj bardzo slabo.

@wujek - 28 września 2014, 14:59:23 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
hahaha wujek zobacz z kim grali. Ich wszystkie wyniki oscylowaly w granicach remisu wiec swoja marna prowokacje zostaw dla siebie

kibic_po_p - 28 września 2014, 15:09:48 - *.dynamic.mm.pl
Słoneczko świeci, wyśmienita pogoda na mecz, ludzi troche więcej na stadione i co? A no i g...no. A dlaczego? A dlatego że piłkarzom Wisły ktoś powiedział że w niedziele to biegać nie przystoi chyba. Co to było bo na pewno nie pełne zaangażowanie a za to chyba się wam płaci nieprawdaż. Przez 90 minut ani jednego strzału zagrażającego bramce gości. Do tego jak zwykle głupia bramka w końcówce. Kiedy Wisła przestanie być Janosikiem tej ligi bo Arka nie grała nic a z trzema punktami wraca. Żenada, dno i 100 metrów mułu. I jak tu ludzie mają przychodzić na stadion skoro swoją postawą zespół ich odpycha. Może ktoś napisze że robie we własne gniazdo ale mam dość takiego podejścia. Tego się nie da oglądać. Cisną mi się gorsze słowa na usta ale sobie daruje. Mam dość pseudopiłki na dziś.

Olsztyn - 28 września 2014, 15:10:37 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Orlen-Petra-Petro(ch)emia-Wisła-Czyjeszczeinaczej!
Wszyscy klepią Gdynię tylko wy nie!Liga Mistrzów dla Płocka- w telewizji heheheheheheheheheheheehheeheh

zdziwiony - 28 września 2014, 15:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic_po Jest ładna pogoda, więc kibice przychodzą na stadion!Gra się tak jak przeciwnik pozwala nastawiony by bramki nie stracić!Wszystkich meczy ku twojej rozpaczy Wisła nie wygra, bo niby dlaczego miała rozjechać Arkę 5:0!Dyspozycja dnia, lekceważące podejście do rywala i czasami jest klops to jest piłka!Szacun dla kibiców Wisły z Płocka, wszyscy w okolicy za Legią są wasalami lub FC, a oni swoje na dobre i na złe pozdrawiam!

zeber - 28 września 2014, 15:22:45 - *.class96.petrotel.pl
Stomil sprzedawczyki sprzed kilku lat plock pamieta . Nigdy nie wybaczy a ta nasza kibicowska brać juz nie ma z kim trzymac szkoda gadac oni tego niepamietaja. A szkoda !

dzl - 28 września 2014, 15:44:38 - *.inmarsatinfinity.com
Ty Olsztyn przyfarciło wam trochę i tyle w temacie.Pamiętaj miejsce w tabeli jest ważne na koniec sezonu.Tak ,że popuść rajstopy. AGH

stomil4all - 28 września 2014, 16:01:55 - *.opera-mini.net (*.30.129.102)
Olsztyn i Płock mają sztame i wy internetowi napinacze tego nie zmienicie. Psy szczekają a karawana jedzie dalej . AVE STOMIL OKS!

kibic_po_p - 28 września 2014, 16:10:01 - *.dynamic.mm.pl
@zdziwiony. Nie wymagam od nich zwycięstw po 5:0 w każdym meczu. Mogli i przegrać zostawiając serce na boisku, a nie prezentować to co dziś zobaczyłem. Grać tak jak przeciwnik pozwala to zrozumiałe ale żeby zmusić przeciwnika do błędu trzeba biegać bo w chodzonego to raczej nikt nie wygra zwłaszcza nie oddając jednego celnego strzału w światło bramki ( rzutu wolnego z pierwszej połowy nie licze bo zagrożenia nie było). Dyspozycja dnia powiadasz- popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie dzisiaj akurat powinni być w dobrej dyspozycji bo się pogubiłem chyba. Arka bramki raczej nie murowała sama z resztą też zbytnio sie nie wysilając bo widziałem ją lepiej grającą a przegrywającą mecze. Na Wisłe wystarczył minimalizm skrajny. A może ja inny mecz oglądałem????

zks - 28 września 2014, 16:43:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spójrzcie, gdzie jest Miedź, która butnie zapowiadała awans. Przede wszystkim brakuje nam większej pewności w obronie i szczęścia pod bramką. Za tydzień znowu ostatnia drużyna, tym razem Widzew, oby przynajmniej zremisować, bo Widzew broni całym zespołem 90 minut, podobnie jak Tychy.

hahahaha - 28 września 2014, 17:07:01 - *.unknown.vectranet.pl
brawo Arka pokazaliście tym ogórkom z pod warszawy i napinaczom internetowym gdzie ich miejsce .Płock spadek do 2 ligi tam ich miejsce .Pewne info !!!

kibic_po_p - 28 września 2014, 17:15:08 - *.dynamic.mm.pl
@hahahaha. Na twoim miejscu bym taki wesoły nie był bo gdyby na miejscu Wisły była dziś jakakolwiek inna drużyna to twoja Areczka punkty widziałaby tylko na obrazku. A tak dzięki pseudokopaninie fartowne 3 punkty jadą do Gdyni ale z huraoptymizmem to bym sie jednak wstrzymał.

zdziwiony - 28 września 2014, 17:18:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic_po_p Masz dużo racji, ale piłka nożna to gra błędów!Mecz na remis Wisła przegrała obie drużny grały piach, bo to 1 liga!Pierwsza połowa to walka o środek boiska, więcej powinna mieć z gry w meczu Wisła, ale cóż to tylko piłka nożna, ale możesz iść na ręczną humor sobie poprawisz!Pozdrawiam

kibic_po_p - 28 września 2014, 17:29:08 - *.dynamic.mm.pl
@zdziwiony.Słusznie prawisz ale piłka nożna to z definicji taka gra zespołowa gdzie za jedną piłką biega 22 gości , a na Łukasiewicza dziś ciężko było dopatrzeć się choćby biegającej połowy z nich. Narzekam bo wiem na co stać ten zespół i wkurza mnie jak przechodzi cały obok meczu. Zaczyna mi to śmierdzieć jakimiś chorymi układami a tego nie lubie bo to jest robienie w jajo kibica który przychodzi na stadion oglądać zawody sportowe a nie ustawiony teatrzyk.

zdziwiony - 28 września 2014, 18:06:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibic_po_p chyba jeszcze za wcześnie na kupczenie!Powtarzam wygląd i postawa drużyny jest zależny od przeciwnika na boisku!

olo - 28 września 2014, 18:12:44 - *.class103.petrotel.pl
Mam pytanko do pana trenera.Czy Sekulski nie śni się panu po nocach?

z miasta - 28 września 2014, 18:35:56 - *.201.c76.petrotel.pl
nie sni sie Sekulski bo to przecietny trener tak jak i przecietne prezesiki zatrudnione przez kolesi z PO ...

Johnny - 28 września 2014, 18:36:24 - *.158.216.4.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzę, że Jacek z Maćkiem zbojkotowali, kolejny portal po forum Wisły , a i przydupasom argumenty sie skończyły. No nic ... W derbach Pomorza rozegranych w Płocku Lechia II ( albo III ) Płock - Arka Gdynia 0-1 i to są niezaprzeczalne fakty. A że lechici średnio czują sie na murawie w Płocku to udowodnili po raz kolejny. I pytanie - czy ktoś z klubu Wisła " orgamy innym młodych bo znamy sie na piłce " Płock przeprosi za Łukasza Sekulskiego ? Nr. macie to dzwońcie. Pozdrawiam.

Rybaczki - 28 września 2014, 18:46:26 - *.play-internet.pl
Jacek Płacze,że Miasto za mało daje kasy / 7 mln /,że mało kibiców na trybunach,że wiatr wieje nie z tej strony ale Zarząd t0 palce lizać.Kasy mało ale jak może być więcej jeżeli utrzymuje się takie wynalazki jak beznaziejny Bułgar czy niejaki Kostrzewa a odaje się za darmo Sekulskiego,którrgo już obserwują Kluby Ekstraklasy.Panie Nowakowski niech Pan otworzy oczy,ponieważ ten Zarząd chce Pana utopić.

zks - 28 września 2014, 18:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przeciez psioczyliscie, ze Sekulski to pilkarz slabszy niz polowa naszych w rezerwach, poza tym nie docenialiscie, ze to wychowanek, plakaliscie, ze chleje vode i buntowaliscie na niego zarzad i trenera, a teraz placzecie? To sami go przeproscie, za to, ze go szkalowaliscie i blagajcie zeby wracal.

hehe - 28 września 2014, 19:57:57 - *.9.127.49
7 baniek Malo a co ma powiedzieć flota ktora miala sie rozpasc

elo. - 28 września 2014, 19:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
beznadziejny Bułgar? no jak on jest beznadziejny to albo masz coś z czachą albo byliśmy na innym meczu. A Ząbek monopole w Stalowej rozbija, płaczą za nim wszyscy sprzedawcy wódy w Płocku.
A tak na marginesie to z waszej lechii zagrał dziś Kostrzewa (niezłe spotkanie, patrząc na przebieg całego meczu) i Kacprzycki - jak zawsze jeden z lepszych na boisku.
Więc śmiem twierdzić, że powyższe płaczące pajace wcale na meczu nie były tylko plują żółcią na 90minut :D

jarr - 28 września 2014, 23:03:13 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Areczka. A Niciński niech trenerem na stałe zostanie.

olo - 29 września 2014, 9:27:44 - *.class103.petrotel.pl
do zks. Być może psioczyliśmy ale tak naprawdę to Sekulski nie dostał poważnej szansy od trenera,grał ochłapy przez to nawet dobrze zorientowany kibic nie traktował go poważnie w przeciwieństwie do trenera,który miał wystarczająco dużo czasu aby go poznać.Jest to dowód na to,że Kaczmarek to g...o nie fachowiec i jego czas w Płocku nieubłaganie się kończy!!!!!!

elo. - 29 września 2014, 11:33:04 - *.c149.petrotel.pl
do olo. Kolego, zobacz sobie ile minut rozegrał w poprzednim sezonie Sekulski, a ile Krzywicki. Potem zerknij ile bramek strzelili. Nie można mówić, że Ząbek nie dostawał szansy. Co do obecnej dyspozycji Krzywickiego to pozostawie to bez komentarza. Czas dać szansę młodemu Szczepańskiemu, niech się ogrywa.

fan wisla - 29 września 2014, 12:54:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I prosze płacz ze nie ma napastnika a Sekulowi nie dawali szans zeby sie rozegral!! Wszyscy wychowankowie Płocka robia robote! Tak robia robote dla innych klubów a w plocku byli odpaleni pozdro!

fan Wisła - 29 września 2014, 14:03:45 - *.013.c82.petrotel.pl
Nie oszukujmy się, ale w tym sezonie będziemy bronić się przed spadkiem!! Na nic więcej nie możemy liczyć!!Poprostu, mamy słaby zespół!!Nie poszło to w dobrym kierunku: -odszedł Burhardt, który był jedynym ,prawdziwym rozgrywającym, zawodnikiem kreatywnym.Był dużym wzmocnieniem!
-a aktualne wzmocnienia: KOSTRZEWA, RUSZKUL, ZYSKA
-TO PRZESŁABI GRACZE!P.Trenerze! Prezesi! Gdzie rozum?? Został w szatni?????

P - 29 września 2014, 14:15:30 - *.198.c90.petrotel.pl
Jeśli piszesz że Sekulski nie dostawał szans w zeszłym sezonie to oznacza, że nie chodziłeś na mecze.

1947 - 29 września 2014, 16:27:53 - *.c149.petrotel.pl
Sezon 13/14.
Sekulski: 696 minut rozegranych (w 19 spotkaniach)
Bramki: 0
Asysty: 2
Krzywicki: 2226 minut rozegranych (w 32 spotkaniach)
Bramki: 10
Asysty: 1
Kto tu wypisuje, że Sekul nie dostawał szans? Dostał wielokrotnie. Wykorzystał je? Liczby nie kłamią. Źródło transfermarkt.

Johnny - 29 września 2014, 18:36:27 - *.158.218.14.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
35 min / mecz to faktycznie szans jak...uj. Odwaliliscie numer i tyle i trzeba sie puknąc w dwie conajmniej czesci ciala w piers i glowy. Sformuuje pytanie inaczej w czym od Sekulskiego lepsi są np. Ruszkul, Zyska, Kostrzewa ( sic!!! ) czy choćby wspomniany Ilijew ( źródło 90 minut - 1 bramka/ 602 minuty ) skoro ktos tu sie na statystyki powoływał ??? Nie negujac umiejętności Bułgara i nie o niego tu chodzi - Sekul - 12 meczów / 9 goli / 999 minut. Trenerski nos coacha czy sportowa ocena zarządu?? Odpowiedzi daje boisko. Tyle w temacie i nie obrażać sie tylko wyciągnąć wnioski.

P - 30 września 2014, 16:05:45 - *.029.c81.petrotel.pl
Johny - ale w drugiej lidze to i Grudzień by grał pewnie w pierwszym składzie. O ile pamiętam ten zagrał dużo mniej niż Sekulski w zeszłym sezonie, a dwie bramki strzelił na koniec. Pewnie, że przy gorszej dyspozycji choćby Krzywego by się przydał, ale nie róbcie z niego boga bo grał w Płocku tyle lat i u żadnego trenera się nie przebił do pierwszej jedenastki.

ziom - 1 października 2014, 10:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ilu was było,arkowcy ilu was było w naszym pięknym mieście na meczu?????????