28 września 2014, 19:50:38 - piter
Z dużej chmury mały deszcz

W 188. derbach Krakowa Cracovia wygrała na własnym boisku z Wisłą Kraków 1-0 (0-0). Jedyną bramkę meczu zdobył w 90. minucie Miroslav Čovilo.

Pierwszą groźną sytuację w meczu stworzyła Wisła. Z 30 metrów silnie strzelił Maciej Sadlok. Krzysztof Pilarz wypiąstkował piłkę przed siebie, jednak nie zdołał do niej dojść żaden z graczy gości. Niedługo potem na indywidualną akcję zdecydował się Boubacar Dialiba, po czym zagrał na prawo do Marcina Budzińskiego. Podanie Senegalczyka w ostatniej chwili przeciął Sadlok. Po drugiej stronie boiska Sadlok podał do Pawła Brożka. Napastnik Wisły zbiegł do środka i uderzył na bramkę rywali. Futbolówkę pewnie złapał Pilarz. W 40. minucie Semir Štilić kopnął do Brożka, a ten zagrał natychmiast do Macieja Jankowskiego. Były gracz Ruchu próbował przelobować golkipera gospodarzy, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką. Tuż przed przerwą na uderzenie z dystansu zdecydował się Deniss Rakels, ale zrobił to niedokładnie i Michał Buchalik nie miał problemów z interwencją.

W 52. minucie Dariusz Dudka zagrał przytomnie do będącego na prawej flance Jankowskiego. Skrzydłowy Wisły wstrzelił piłkę na głowę Štilicia, który spudłował z kilkunastu metrów. Osiem minut później "Pasy" wykonywały stały fragment gry, po którym piłka trafiła do Damiana Dąbrowskiego. Pomocnik gospodarzy uderzył lewą nogą, a futbolówkę pewnie złapał Buchalik. Na kolejną okazję musieliśmy czekać aż do 77. minuty, kiedy to po zamieszaniu w polu karnym futbolówkę przejął Wilde-Donald Guerrier. Haitańczyk uderzył w światło bramki, ale trafił w plecy Brożka. W odpowiedzi bliski zdobycia gola był Dawid Nowak, lecz skuteczną interwencją popisał się Arkadiusz Głowacki, blokując strzał byłego zawodnika GKS-u Bełchatów. W 88. minucie Richárd Guzmics przerzucił piłkę na prawo do Mariusza Stępińskiego. Snajper "Białej Gwiazdy" zbiegł do środka i kopnął tuż obok prawego słupka. W doliczonym czasie gry gospodarze wykonywali stały fragment gry, po którym zdobyli zwycięską bramkę. Z narożnika boiska dośrodkowywał Mateusz Cetnarski. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Miroslav Čovilo i wpakował piłkę do siatki.

28 września 2014, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-0 Wisła Kraków
Miroslav Čovilo 90

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 25. Bartosz Rymaniak, 4. Mateusz Żytko, 6. Adam Marciniak - 26. Deleu, 5. Miroslav Čovilo, 67. Bartosz Kapustka (73, 10. Mateusz Cetnarski), 21. Sławomir Szeliga (54, 14. Damian Dąbrowski), 27. Marcin Budziński (68, 11. Dawid Nowak), 7. Boubacar Dialiba - 92. Deniss Rakels.

Wisła: 22. Michał Buchalik - 21. Łukasz Burliga, 6. Arkadiusz Głowacki, 26. Richárd Guzmics, 4. Maciej Sadlok - 7. Maciej Jankowski (69, 77. Wilde-Donald Guerrier), 5. Dariusz Dudka, 34. Alan Uryga, 18. Semir Štilić, 9. Rafał Boguski (79, 14. Mariusz Stępiński) - 23. Paweł Brożek.

Sędzia z Warszawy

Napoleon - 28 września 2014, 19:51:25 - *.30.157.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pozostaje życzyć Wiśle żeby w następnym sezonie nie znalazła się w Europejskich pucharach i uniknęła kompromitacji. Nie mówię już nawet o wąskiej kadrze, ale na tle grającej (z całym szacunkiem) momentami prymitywną piłkę Cracovii, Wisła wypadła bardzo, bardzo źle. Jeśli nie radzą sobie z atakiem pozycyjnym przeciwko słabym obrońcom Pasów, jeśli taki Rakels dosłownie przestawia Głowackiego, wygrywając niemalże każdy pojedynek główkowy, siłowy i szybkościowy, to aż strach pomyśleć co zrobi z Wisłą byle Litewski, Estoński i Azerski klub, równie przeciętny piłkarsko co Cracovia, ale wybiegany, ambitny i konsekwentny. Jankowski i Boguski, fatalny mecz, zero szukania gry, Stempiński w 10 minut wniósł więcej niż ta dwójka przez cały mecz. Lekki pressing Pasów i Wisła gubiła się przy prostych piłkach. Mimo fatalnej postawy Białej Gwiazdy, zgaduje że szukanie winy i tak będzie w osobie sędziego (który poza 1 błędem z ręką po której powinien być wolny dla Wisły sędziował bardzo dobrze, pozwalając na męską grę z obu stron), podobnie jak w meczu z Legią, który zdaniem Franza Wisła wygrałaby gdyby nie sędzia (to nic że przegrali 0-3, piłkarsko w 2 połowie będąc tłem dla rywala). Najlepsi na boisku Covilo i Guzmics, Ci którzy nie przygotywali się ze swoimi ekipami do sezonu

KSG - 28 września 2014, 19:52:31 - *.180.110.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszystko przez tego Guzmicsa który nie umiał wybić piłki do przodu a wybił na rzut rożny wszystko przez niego

starykibic - 28 września 2014, 19:53:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świetnie. Brawa dla Cracovii.

Leon - 28 września 2014, 19:53:28 - *.dyn.as47377.net
Raczkowski pilnowal zeby Wisla nie byla liderem po dzisiejszym meczu i mu sie udalo sedzia dno !!!ale nic z tym dziwnego skoro to Warszafiok

tobiasWKS - 28 września 2014, 19:53:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miejmy nadzieję, że w pucharach zagra Legia,Lech,Śląsk i Lechia.

od - 28 września 2014, 19:53:52 - *.173.12.173.tesatnet.pl
Skąd Wisła wzięła tego Węgra przecież ten gość to jest totalny wynalazek

Kaos - 28 września 2014, 19:54:18 - *.bb.online.no
Hej Hej Cracovia!!!! na Zawsze Pasy <3!

aw - 28 września 2014, 19:54:54 - *.retsat1.com.pl
Bramka wisiala w powietrzu, caly czas akcja za akcje. Naprawde czulem ze padnie gol po tym roznym. Cracovia rzadzi w Krakowie!

999 - 28 września 2014, 19:54:56 - *.unknown.vectranet.pl
Wisła powoli wraca na swoje miejsce.

kibic - 28 września 2014, 19:55:37 - *.19.73.lan.EkoNet.info
Niech Wisłą odpuści jeszcze trzy następne Puchary Polski to dzięki temu pewne mistrzostwo Polski. Smuda najwiekszym "fachowcem" w Polsce. Gratulujemy Wiśle trenera.

Marjech73 - 28 września 2014, 19:55:44 - *.wtvk.pl
Cracovia Pany !!! gratulacje z Poznania !

TAG - 28 września 2014, 19:56:04 - *.wejherowo.vectranet.pl
Brawo Pasy !!!!!!
Arka Gdynia bije brawo !!!!!
hej hej Cracovia

łał - 28 września 2014, 19:56:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jesteście niemożliwi :D sędzia pilnował wyniku... widać ewidentnie, że piłka przeszła, ale nie spiseg. To również wina sędziego, że Wisła oddała dwa strzały

barti - 28 września 2014, 19:56:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła żenada powinno być 3-0 dla Cracovii mecz bez polotu. Piłka przekroczyła linię na sto procent. Szkoda że nie było Challange.Wisła kryzys wzmocnienia by sięprzydały. Cracovia fuks.

Znawca - 28 września 2014, 20:00:52 - *.dynamic.chello.pl
C.K.miasto Kraków i TYLKO CRACOVOA.Polonia Warszawa,rodowity klub Stolicy pozdrawia i gratuluje zwycięstwa.

Typowa logika... Wisła przegrywa i znowu wina sędziego... Wy oglądaliście ten mecz? Cracovia nie zasłużyła sobie pewnie na wygraną, nie była lepsza, ale Wisła tym bardziej, grali bardzo, bardzo źle. Covilo mógł dostać czerwoną kartkę, chociaż jak dla mnie to byłby bezsens, ale Cracovia też została "skrzywdzona" spalonym Nowaka którego nie było. Nagroda + meczu ze strony C+ dla Głowackiego to żenada, co prawda dobrze radził sobie w 2 połowie z Nowakiem, ale w 1 Rakels wygrywał większość starć. Spodziewam się że Wisła będzie przegrywała kolejne mecze, bo widać że znowu trener Smuda źle przygotował kondycyjnie zespół, no chyba że Boguski, Jankowski i reszta sami z siebie unikali gry i zamiast szukać pozycji, stali w miejscu przez długie fragmenty meczu.

^Napoleon - 28 września 2014, 20:02:13 - *.106.191.81
Po pierwsze Stępiński a nie Stempiński, a po drugie suchy wynik 0:3 z Legią nic nie mówi w tym wypadku, bo oba gole padły w doliczonym czasie gry gdy Wisła musiała się otworzyć (przez błąd arbitra) i w tym cały sęk

? - 28 września 2014, 20:02:25 - *.unknown.vectranet.pl
brawo Cracovia a oczywiście pokemony z wisły już warują na necie że sędzia ich skrzywdził i bramki nie było hahahah znawcy internetowej relacji live.

dsw - 28 września 2014, 20:04:45 - *.play-internet.pl
BOŻE dziękuję ci że jestem PASIAKIEM.I jeszcze u buka postawiłem w 88 minucie na CRACOYIĘ -płacili 17zł

Zaglebie S - 28 września 2014, 20:05:54 - *.69.252.160
Choc z wami kosa, to gratulacje Pasiaki - tania wiselka, wstap do szeregu ! Tylko Zaglebieee Dabrowskie = ZAGŁĘBIEE SOSNOOWIEC!! Pozdr dla chlopakow z Legii, Olimpii Elblag i oczywiscie BKS Bielsko-Biala.

wichura - 28 września 2014, 20:06:00 - *.158.222.32
Grunt, że w Pucharze Polski sobie piłkarzyki odpoczęli...

pepe1 - 28 września 2014, 20:08:08 - *.centertel.pl
Na wstępie ! nie jestem kibicem tych drużyn.
Ale to co dało się słyszeć z trybun przy ulicy Kałuży daje podstawy do zamknięcia stadionu do czasu aż kibice??? nauczą się dopingu bez wulgarymów ! Sędzia z Warszawy to też nie zbyt szczęśliwe rozwiązanie gdy jeden z zespołów goni Legię ! Pozdrawiam kibiców !

co nie zmienia faktu że to nie Cracovia zagrała wybitny mecz, a Wisła była bardzo słaba, podobnie jak w meczu z Legią. Wolałbym żeby nasi piłkarze i trenerzy zaczynali od szukania winy w swoich poczynaniach, a nie obwiniania na każdym kroku sędziego.

- 28 września 2014, 20:10:04 - *.static.chello.pl
niespodzianki nie było...

yarema - 28 września 2014, 20:10:11 - *.hsd1.mi.comcast.net
Bramka prawidlowa.Mecz slabiutki szczegolnie ze strony Wisly a pisze to Wislak. Stilic, Brozek i inni praktycznie oprocz Glowy i mimo wszystko Guzmicsa (jeden blad nie przekresla jego dobrego spotkania) zawiedli. Szczegolnie Stilic, ktory gra piach. Zastanawia znowu fakt lzenia przez 90% meczu zakompleksionych kibucow Craxy druzyny gosci. Nie dosc,ze podle to jednoczesnie prostackie.

Maxi(L) - 28 września 2014, 20:10:26 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj zgodnie cała Warszawa gratuluje Cracovi I ta lepsza część, i czarne dziewczyny szwendające się gdzieś po wioskach ;)

Kaos - 28 września 2014, 20:11:42 - *.bb.online.no
@Zaglebie S-ja tam zawsze lubilem Zagłebie jako kibic Pasów i sie tego nie wstydzę.Wiekszosc ludzi z Sosnowca ktorych znam jest OK.Pozdrowienia

Fryzjer - 28 września 2014, 20:11:50 - *.adsl.inetia.pl
Pan Smuda fachowiec pełną gębą, na Euro mówił, do ostatniego meczu z Czechami, że wszystko idzie zgodnie z planem i widać nie nauczył się na błędach, po prostu nie lubi zmian
A pisałem kilka dni temu, że Wiślacy zawsze zganiaja winę na wszystkich dookoła, przegraliby w pucharach z estonczykami, to wina sędziego bo z Hagi i za Legią...
I cała kibicowska Polska o tym wie, że przeciez was zawsze krzywdzą i w kazdym przegranym/zremisowanym meczu to wina sędziego.. Żenada..

022L - 28 września 2014, 20:13:14 - *.play-internet.pl
Ten koleżka co skiksował na rożny ma u mnie piwo.
Kiepski mecz. Wulgarna, prymitywna publika

do boju - 28 września 2014, 20:16:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Publika? Jak każda. pokażcie mi lepszą.

Kk - 28 września 2014, 20:16:33 - *.opera-mini.net (*.13.106.92)

Zaglebie S - 28 września 2014, 20:25:05 - *.69.252.160
Kaos, jakby to powiedziec wlasnie kibice z miast, a nie blakajace sie przybledy kibicuja klubom z tradycjami. Tak mi sie widzi, ze Wy (Craxa) to glownie chlopaki z Krakowa i szacun dla Was, a wiselka to zbieranina z wiosek obok....i zaluzja Maxi(L) swiadczy o jednym- jest kibicem tej upokorzonej, nie tylko przez Cracovie, smiesznej wiselki. A gwoli jasnosci Zaglebie SOSNOWIEC, to nie tylko Sosnowiec, ale cale ZAGLEBIE DABROWSKIE - ca bystrzejsi wiedza co to znaczy. Jeszcze raz gratulacje dla zwyciezcow !

piterson - 28 września 2014, 20:33:01 - *.9.154.123
Wszystko już jasne. O mistrza walczy Legia ze Śląskiem. Reszta jest po prostu za słaba . Lechia zbiór pseudograjków , Lech z loserem Skorżą , Bełchatów nie da rady na dłuższą metę , Wisła w tydzień pokazała na co ją stać 3 porażki w najważniejszych meczach jesieni nawet bramki nie zdobyła.Nie jestem kibicem ani Legii ani Śląska ale już widać że będzie powtórka sezonu 2011/12.Legia czy się podoba czy nie ma mocną kadrę i jak chcę to naprawde gra dobrze. A Śląsk powtórka sprzed dwóch lat niesamowite szczęście , fuks na maxa i wygrywa u siebie o to już wystarczy w naszej lidze na walkę o mistrza plus dojdzie jeszcze Marco Paixao jak na naszą ligę prawdziwy kiler

FortArt - 28 września 2014, 20:33:19 - *.opera-mini.net (*.158.221.119)
Piękne derby, jedne z najlepszych zaraz po pewnym zwycięskim remisie.
Cracovia waleczna, Wisła była tłem, bez większego zagrożenia dla bramki Pasów. Piłki były błyskawicznie przechwytywane przez białoczerwonych. Świetnie młody Kapustka.
Cracovia rządzi w Krakowie

marcin - 28 września 2014, 20:33:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Franek Smuda aejaejao z Tobą wszystkie drużyny idą na samo dno. 100% skuteczności !!! Gratuluję Wiśle takiego treneiro , cała Polska się z Was śmieje :-) :-) :-)

buli - 28 września 2014, 20:34:59 - *.172.252.169
Moim zdaniem derby Łodzi są lepsze lepszy klimat

Scania - 28 września 2014, 20:36:04 - *.static.3s.pl
Słabiutki mecz, ale brawo dla Craxy, bramki solą futbolu.

KSC Miechó - 28 września 2014, 20:57:01 - *.net-bis.eu
W mieście tylko Cracovia

FKS - 28 września 2014, 21:01:21 - *.static.wdm.pl
Stali Mielec gratuluje Cracovii
ZAWSZE RAZEM !!!

darian - 28 września 2014, 21:15:19 - *.158.222.228
zagłębie sosnowiec to klub bez tradycji mają tylko zdobyte kilka pucharów krajowych jak kilka przypadkowych drużyn z pojedynczymi sukcesami. Nawet Szombierki są większym klubem bo choć przez chwile byli najlepsza drużyna w kraju. Mówicie że krakowia to sami ludzie z miasta to w takim razie kibice z Sosnowca kibicują Czarnym czy komuś tam jeszcze bo zagłębie analogicznie jak w Krakowie największy klub w mieście ma fanów z pobliskich wiosek i miasteczek. Prawdziwie wielkie drużyny to mistrzowie własnego kraju

Kibic Crac - 28 września 2014, 21:24:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie GTS odlicza do startu w kosmos 3 (z Legią), 2 (z Lechem), 1 (z Cracovią) strat

Dawid - 28 września 2014, 21:27:21 - *.230.230.230
Jeszcze musicie 3x derby wygrać aby rządzić w Krakowie bo co z tego ze wygraliscie z Wisłą jak ledwo tabela Was ujmuje tak nisko jesteście z resztą jak co roku.

PASY - 28 września 2014, 21:28:53 - *.centertel.pl
CRACOVIA PANY !!! - taki powinien być tytuł - a nie o jakimś tam deszczu. Towarzyszki takie pewne były a tu COVILO i zonk Pięknie smakuje ten triumf dla takich chwil warto żyć

Krakus - 28 września 2014, 21:31:23 - *.dynamic.chello.pl
W sumie nie jest źle bo po pierwsze: dobrze że nie było bezbramkowego remisu, bo każda z drużyn straciłaby 2 punkty. Po drugie Cracovia może poczuje się pewniej i zacznie wygrywać. Bo przecież chcemy w przyszłym sezonie żeby derby też były. Po trzecie dobrze że po sezonie dzielą punkty, bo przeciwnicy Wiśle daleko nie uciekną.

osam - 28 września 2014, 21:32:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krakow jest nasz!To miasto do nas należy!!!

chopek - 28 września 2014, 21:35:25 - *.dynamic.chello.pl
Gicior

crrr - 28 września 2014, 21:40:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cracovia znaczy KRAKOW!!! Zwyciestwo prawdziwego Krakowa

bu - 28 września 2014, 21:43:49 - *.pool.mediaWays.net
jeden celny strzał Wisły przez cały mecz-dno!!

A - 28 września 2014, 21:44:00 - *.dg-net.pl
Poziom byl tak zenujacy ze na sile z obowiazku kibica dotrwalem do konca . Placenie jakihkolwiek pieniedzy dla pilkarzy tych druzyn to czyjas fanaberia .

user - 28 września 2014, 21:45:03 - *.b-ras1.pgs.portlaoise.eircom.net
Cracovia Krakow pokonala Wisle Myslenice

waldi - 28 września 2014, 21:46:39 - *.160.125.44
ale Wisła dala wielkiej plamy - porażka z legia nie była przypadkowa - jeszcze w 90 minucie jeszcze z tak cienką cracovią

Zaglebie S - 28 września 2014, 21:54:25 - *.69.252.160
Ty Darian, Zaglebie Sosnowiec, to nie tylko pilka mezczyzn, ale hokej, siatkowka (Kaziki) i jak juz wspominales wczesniej pilka kobiet ( Czarne i MKS Dabrowa Gornicza) i mie tylko..- Ale zreszta, to nie forum Zaglebia.... :-) takze bywaj chlopie... I niech Craxa szybciutko wskoczy w druga polowke tabeli - takim klubom to sie nalezy!

SM 1939 - 28 września 2014, 22:03:09 - *.136.246.53
Brawo crx Gratulacje i pozdro od Mielca

Judasz - 28 września 2014, 22:09:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poziom żenujący, ale z Covilo Craxa trafiła w 10.

alf - 28 września 2014, 22:39:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła dno ! Zupełny brak ambicji ! Gumiś to jakoś tragedio ! A jednak cieniutko Crakovia wygrywa !!!!! Wisełko przebudź się !!!

ballono - 28 września 2014, 22:48:36 - *.ip.telfort.nl
czego dotyczy tytuł, bo nie rozumiem?? proszę o dokładne wyjasnienie Pana redaktora

gajos - 28 września 2014, 22:51:42 - *.internetia.net.pl
do hehe. Za Tydzień 0-0 z Jagą,a potem 1-0,2-0,3-0,4-0 itd..

parada78 - 28 września 2014, 22:57:54 - *.dynamic.chello.pl
Mielcarski czas pożegnać się z pracą w C+ Twoje stronnicze komentarze nie pomogły Tylko Pasy

tori - 28 września 2014, 23:19:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie !

kkkkk - 28 września 2014, 23:41:56 - *.dynamic.chello.pl
Do yarema: Skąd Ci się wzięło te "90% dopingu to lżenie przez zakompleksionych kibiców"? Istotnie, trochę krzyków (w tym brzydkich, co mi się nie podoba) na Wisłę było, ale naprawdę było tego mało... A co do zakompleksienia - czyżby bolał uroczy transparent "Czerwiński w zarządzie, Miętta prezesem, znowu litera "g" przed TS-em"? Kto tu ma kompleksy...

nyrol - 28 września 2014, 23:50:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry Doping Wisły Warta Old Skins Pozdro Biała Siła z Krakowa i Kurdwanów 100 % Wisełka!!! a szwadrony z gostynia co was tak mało w Stolycy Legia daje 2000 biletów a was ledwo 1200 pappa lech kibice sukcesu!!! Na Wildzie Bez Zmiany Warta 1912 Rodowici z Kosiny!!!!!!!!

keram5 - 28 września 2014, 23:51:00 - *.10.12.vie.surfer.at
Kopanina na poziomie 2 ligi ... dobrze ze Wisla nie wygrala tego spotkania, bo zawodnicy by jeszcze mysleli ze taki "poziom" wystarczy do wygrywania.
A Craxa? A nich sie cieszy, "styl" tak samo zenujacy, ale chociaz 3 punkty maja, wiec wypada pogratulowac. Oby ta porazka troche wstrzasnela druzyna, bo takiej kopaniny nie da sie ogladac ...

nyrol - 28 września 2014, 23:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Był Pan Płuco z Groblą z PO -Grobla Old Syf!!! Warta Rodowici Tylko PIS w Poznaniu Nadchodzimy!!!!!!!!!!!!!

nyrol - 28 września 2014, 23:55:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz 4 liga ale na Trybunach Super!!!

Buncol80 - 29 września 2014, 0:13:22 - *.unknown.vectranet.pl
Kibice Wisły stają się mistrzami w usprawiedliwianiu swojej słabej drużyny. Z Legią, sędzia, z Lechem rezerwowy skład, z Cracovią znów sędzia.
Normalnie wszyscy mają z was beke.
Trzy najważniejsze mecze i trzy porażki. Spodziewałem się że Wisła pogra rundę jesienną jak w zeszłym roku, a tu nawet jesien sie na dobre nie zaczeła a Wisła już na piłkarskim dnie.
A jeszcze dwa tygodnie temu walka a mistrza im się śniła.
Teraz bez pucharu Polski i zaraz poza pierwszą ósemką

Arek - 29 września 2014, 0:49:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pepe1 nie podoba się do teatru idź. Stadion to nie teatr. Gratulacje od kibica Legii.

Pasiak - 29 września 2014, 3:28:37 - *.153.101.58
nic dodać nic ująć w 2010 na jesieni Wisła wyrwała z pewnego remisu zwycięstwo jakiś muzułmanin pokonał Cabaja i Wisła wygrała. Tak to już jest w derbach może być 90 minut pasztetu ale liczy się w mieście ten kto wygrywa i nie ważne jak. To Cracovia do wiosny panuje i basta!!!

do hheheh - 29 września 2014, 7:55:47 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
jest progrez, z Jaga będzie 0-0. małymi kroczkami do celu....a z Legią w rewanżu wypada 18-0....hahahhaha

barti - 29 września 2014, 8:15:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie ta Wisła gdzie grali niej:
Kew Jaliens-Chavez-Junior Dias,Melikson,Andy Rios,Cwentan Genkow,Iliev,Pablo Alvares,Tomas Jirsak,Jovanović,Pareiko. Gdzie są ci ludzie wszyscy krytykowali ze ta Wisła to sami obcokrajowcy alew lidze gralito nic ze polegli z Levadia

lolek - 29 września 2014, 9:02:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepiej dla Wisły byłoby aby Cupiał sprzedał klub komuś innemu .Bo taka sytuacja doprawdzi klub na manowce.Bez żadnych wzmocnień ,krótka ławka i brak wartosciowych zmienników w dzisiejszej piłce na dłuższą metę to porażka.

katon - 29 września 2014, 9:26:55 - *.play-internet.pl
Smuda to taki Ferdynant Kiepski polskiej piłki.

krk - 29 września 2014, 10:19:26 - *.238.spine.pl
to wisła nie wygrała derbów ?? ojejku

niebieski - 29 września 2014, 10:20:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda wiselki...crcovia wygrala a to tylko wypadek przy pracy pozdro wisla

ekspertksl - 29 września 2014, 11:53:44 - *.182.36.9
Cracovia po Zawiszy i Koronie to pierwszy kandydat do "awansu" do 1 ligi, nie można ciągle grać obierki i liczyć na farta, Podoliński poleci(oby razem z nim Cracovia nie zleciała) i to tylko kwestia czasu.

ciekawy - 29 września 2014, 11:54:13 - *.net-system.pl
,,Z dużej chmury mały deszcz"???
To chyba wiślak ustawiał ten tytuł. Cracovia Pany!!
Wstyd cokolwiek napisać po porażce :D
Było świetnie! Cała Polska widziała, że Cracovia ma się dobrze! A wisła? Jeszcze pare porażek i sezonowcy zaczną jeździć gdzieś indziej.

cc - 29 września 2014, 12:47:20 - *.174.217.195
Smutny autokar musiał wczoraj wracać do Myślenic

gosc - 29 września 2014, 12:54:51 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Cracovii od GKS Tychy

dlnoślązak - 29 września 2014, 12:58:23 - *.8.206.231
HAHAHhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
ahahahahahahahah Brawo Pasy ! Pozdro z Wrocławia !

19lolek08 - 29 września 2014, 13:02:42 - *.toya.net.pl
Brawo Pasy pozdrowienia z Białej Łodzi anty Wisła

laptus - 29 września 2014, 13:23:30 - *.lubin.vectranet.pl
Kolejni kretyni piszą że sędzia z Warszawy.

SopotAG - 29 września 2014, 13:45:15 - *.static.ip.netia.com.pl
BRAWO PASY. Gratki od Areczki. Dobry weekend dla Triady. TAG

dobranasza - 29 września 2014, 13:52:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda tylko tej sytuacji kiedy sędzia zagwizdał niesłusznie Nowakowi spalonego bo był w sytuacji sam na sam.

krk - 29 września 2014, 16:05:39 - *.238.spine.pl
Dla tych co uparcie twierdzą, że gola nie było ...

omo - 29 września 2014, 17:23:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszy się Kraków, a płaczą wioski-
Cracovia lepsza niż klub zomowski.

TP - 29 września 2014, 21:55:47 - *.dynamic.chello.pl
Elegancko PASY, powiedziałem, że będzie gol w 90 min dla Cracovii i się nie pomyliłem. Miro duże słowa uznania za to, że piłka wpadła do bramki po twoim strzale głową. Teraz czas wypunktować lechię, która nie prezentuje poziomu na miejsce, które ma w lidze.

mk Arka - 29 września 2014, 22:31:52 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Pasy;
Gdynia z Wami !

mike - 29 września 2014, 22:33:51 - *.adsl.inetia.pl
Lech Areczka Cracovia, Cracovia!

mk Arka - 29 września 2014, 22:34:09 - *.dynamic.chello.pl
Teraz tylko zmobilizować piłkarzy aby pokonali polityczny betoński klubik.

Pasy - 30 września 2014, 8:56:16 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia ich skrzywdził hahahaha No po prostu szczyt hipokryzji

Pasiak69 - 30 września 2014, 11:59:50 - *.play-internet.pl
Już od ponad 100 lat jeżeli Cracovia lub Wisła wygrywały Świętą Wojnę to media wszystkie pisały Cracovia/Wisła Pany. No ale tu widać tego jeszcze nie wiedzą. Może za kolejne 100 lat, kto wie. W każdym razie wstyd droga redakcjo. Po prostu wstyd. Podobno piłkarski portal...
Co do meczu, to kto się spodziewał czegoś innego? Walka, walka, walka, aby nie dopuścić do zagrożenia pod własną bramką, aby nie oddać centymetra boiska, aby nie dopuścić do strzału, nie dać pograć przeciwnikowi. To było oczywiste, że tak to będzie wyglądać. Nie ma Wojtka, który zagrałby swoje bez względu gdzie, z kim itp. Wisła by pewnie wygrała, dziennikarze byli zachwyceni itp. Gol w ostatniej akcji w takim meczu zresztą to więcej emocji i radości niż z całego mundialu w siatkówce, mistrzostwa w kolarstwie, olimpiady i jeszcze kilku imprez razem wziętych. To po prostu był cudowny, wspaniały, niezapomniany mecz. Pozostanie w pamięci na dziesięciolecia. W 188 derbach Krakowa w 2014 roku Pasy pokonały Białą Gwiazdę po golu w ostatniej sekundzie meczu. To pozostanie w pamięci, a nie coś tam o chmurach i deszczu.

drab - 30 września 2014, 18:18:57 - *.dynamic.chello.pl
darian pinokio

jaras551 - 1 października 2014, 1:18:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hej hej Cracovia pozdro od Kolejorza !!!

BadBoy - 1 października 2014, 15:08:41 - *.nap.wideopenwest.com
Kazdy to powie - Cracovia rzadzi w Krakowie !

tago - 2 października 2014, 10:01:06 - *.Red-88-10-136.dynamicIP.rima-tde.net
Do p. trenera Smudy: b. Pana cenie jako fachowca ale prosze mi powiedziec: co na boisku robi gracz Boguski ?...unika walki, podaje do tylu lub do najblizszego-najczesciej obstawionego kolegi, nie ma rozeznania pola, brak szybkosci....czy nie mozna zastapic og kims bardziej kreatywnym, kims kto wie gdzie jest bramka przeciwnika...pozdrawiam milosnikow football'u kreatywnego i Wislakow.