29 września 2014, 17:39:08 - mistico
Maciej Wilusz kontuzjowany

Obrońca Lecha Poznań Maciej Wilusz w sobotnim meczu z Legią Warszawa doznał zwichnięcia barku. Niewykluczone, że reprezentant Polski będzie musiał poddać się operacji. Jeśli ta okaże się konieczna, to przerwa w treningach może potrwać nawet do 5 miesięcy.

W obecnym sezonie Wilusz wystąpił w ośmiu meczach T-Mobile Ekstraklasy.

źródło: Lech Poznań

WSZECHŚWIA - 29 września 2014, 17:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Dossa!

Hamplomen - 29 września 2014, 17:49:39 - *.110.34.34-static-fiberlink.net.pk
Nawet gdyby niemcy byli ździesiątkowani chorobami i kontuzjami,przez co cały ich podstawowy skład nie byłby w stanie wystąpić z patałachami nawałki,to i tak wygraliby z nimi bez problemu i na luzie drugim składem

Mądry - 29 września 2014, 17:55:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu obrażasz ???
Ograliśmy Niemców w PIŁKĘ.
Ręczną,koszykową (ostatnio dwa razy),siatkową.
Ogramy ich i w nożną !!!

Piotr - 29 września 2014, 17:58:02 - *.play-internet.pl
Hamplonen, a ta twoja dedukcja to a propos czego? Wilusza?

ws - 29 września 2014, 18:01:13 - *.izacom.pl
Wielkie wzmocnienie Lecha Żaden z obrońców nie zawalił tyle bramek, co reprezentant Polski Wilusz

Mądry - 29 września 2014, 18:09:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale musi grać milik albo przybyłko a nie ten wieczorek kawalerski

dangen - 29 września 2014, 18:14:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo grał zasługiwał na ławkę.
Szkoda że będzie miał przymusowo tak długą przerwę.
Jego kontuzja to wielka szansa dla Arajuuri czy też młodego Bednarka.

lizak - 29 września 2014, 18:46:21 - *.chojnet.pl
nawet gdyby Niemcy przegrali eliminacje to i tak UEFA wymyśliłaby im jakąś dziką kartę.

Mario - 29 września 2014, 18:53:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ma być reprezentant? To jest jakaś popier....a a nie reprezentant. Nawałka zakładaj dres i będziesz lepszy!

strean - 29 września 2014, 19:56:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witajcie! O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz miedzy Palermo a Lazio link do darmowego
O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz miedzy Stoke a Newcastle link do darmowego

bolak - 29 września 2014, 19:56:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wilusz może i umie grać w obronie ale jego indywidualne błędy nawet sporadyczne dyskwalifikują go z gry w czołowym klubie EX. Jak myślicie czemu Bełchatów jest tak wysoko w EX ? Może dlatego że Wilusz już nie zawala meczy ?

SMuda - 29 września 2014, 20:00:01 - *.adsl.inetia.pl