2 października 2014, 20:52:30 - maciejko
Gol Łukasza Teodorczyka

Polski napastnik Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla Dynama Kijów w wygranym 3-1 (1-0) meczu 2. kolejki Ligi Europy ze Steauą Bukareszt. Polak wszedł na boisko w 90. minucie za Artema Krawcia i chwilę później ustalił wynik spotkania.

2 października 2014, 19:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Dynamo Kijów 3-1 Steaua Bukareszt
Andrij Jarmołenko 40, Artem Kraweć 66, Łukasz Teodorczyk 90 - Raul Rusescu 89

żółte kartki: Serhij Rybałka - Paul Papp, Łukasz Szukała, Andrei Prepeliță.

sędziował: Robert Schörgenhofer (Austria).
widzów: 28 280.

Całe spotkanie w barwach gości rozegrał polski obrońca Łukasz Szukała.

Tabela grupy J

1. Dynamo Kijów         2  6  6-1
2. Steaua Bukareszt     2  3  7-3
3. Ålborg Boldspilklub  2  3  1-6
4. Rio Ave FC           2  0  0-4

dsds - 2 października 2014, 20:53:19 - *.dynamic.chello.pl
Po ilu sekundach po wejsciu na boisko Teodorczyk strzelil gola?

t. - 2 października 2014, 20:53:54 - *.ntlworld.ie
Wszedł kilka sekund przed strzeleniem bramki.

spec - 2 października 2014, 21:00:16 - *.231.15.188.koba.pl
Wszedł kilka sekund po strzeleniu bramki!

adikos - 2 października 2014, 21:00:56 - *.146.8.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teodorczyk za Lewego na Niemcy !!!!

mike - 2 października 2014, 21:01:43 - *.adsl.inetia.pl
brawo Łukasz, tylko Lech

Atom - 2 października 2014, 21:01:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jak zagrał Krychowiak? I co się dzieje z Sobotą?

jurek - 2 października 2014, 21:03:35 - *.zabrze.vectranet.pl
Sobota będzie pojutrze. Krychowiak też będzie w sobotę.

Atom - 2 października 2014, 21:07:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mietek - 2 października 2014, 21:10:19 - *.ssp.dialog.net.pl
Szkoda tylko, że ten Kraweć wali bramy jak opętany, bo Teodorczykowi będzie go ciężko z pierwszego składu wygryźć...

Stinger - 2 października 2014, 21:21:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszy mnie gol Teodorczyka ale liczę że będzie więcej grał. Skoro i tak nie zagra od pierwszej minuty to czemu ten trener nie może dać mu więcej minut? Wpuścił go w doliczonym czasie... dobrze że Polak odpowiedział bramką i teraz musi dostać więcej minut.

leon - 2 października 2014, 23:58:25 - *.85-237-170.tkchopin.pl
@pajac ale z Ciebie pajac zobacz sobie ilości ostatniego sezonu i wszystkie mecze jakie rozegrał w Polonii.
Sama bramka dość łatwa.

Tepes - 3 października 2014, 9:36:47 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Łukasz rób swoje!

Mądry - 3 października 2014, 10:25:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:adikos
NIE Teodorczyk za Lewego na Niemcy tylko Teodorczyk w ataku a Lewandowski jako rozgrywający i atakujący.