3 października 2014, 14:52:53 - bartek_58
Andrzej Woźniak trenerem bramkarzy Widzewa

Andrzej Woźniak został ponownie trenerem bramkarzy Widzewa Łódź. 48-letni były reprezentant Polski ustalił dzisiaj warunki swojego powrotu do klubu.

Woźniak pracował z bramkarzami Widzewa przez ostatnie trzy sezony. Odszedł z poprzednim sztabem szkoleniowym z końcem czerwca.

1910 - 3 października 2014, 15:05:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
po co była ta szopka, tak to Wolanski by został...

sędzia - 3 października 2014, 15:07:06 - *.adsl.inetia.pl
Super zawodnik; zawsze grzeczny i poukładany.
Fajny GOŚĆ!

loop - 3 października 2014, 15:17:47 - *.static.ip.netia.com.pl (*.168.0.13)
Widzew z sezonu 1995/1996, co za ekipa...

ciekawski - 3 października 2014, 15:25:53 - *.adsl.inetia.pl
To ten co handlował meczami i zawalił nam mecz z Anglią?

M - 3 października 2014, 15:26:04 - *.p.lodz.pl
loop - w sezonie 1995/1996 Pawlak akurat za miedzą siedział, więc nie cała ekipa ;)
A Woźniak w tamtym okresie był w rewelacyjnej formie - jeśli dobrze pamiętam, nie tylko w Paryżu super bronił ale też w Odessie w meczu z Czernomorcem. Do tego Mistrzostwo Polski bez przegranego meczu (nikt tego wcześniej ani później nie dokonał). Szkoda tylko potem tego fatalnego meczu na Wembley, no i jego "dokonań" w Koronie...
A jego poprzednia praca w Widzewie była całkiem owocna (dobry sezon Mielcarza, super runda wiosenna Wolańskiego). Oby teraz było jeszcze lepiej.

marco11 - 3 października 2014, 15:42:50 - *.ssp.dialog.net.pl
To ten sprzedawczyk z Korony? Z czego sie cieszycie widzewiacy.

SG - 3 października 2014, 15:56:13 - *.retsat1.com.pl
m - jak się kupowało ile wlezie(korupcja udowodniona)a nie wiem czy pamiętasz o słynnym "pociągu z walizką Pawelca" i żyło na kredyt( -30 milionów zł wyparowało) " nikt Ci nie da tyle ile Widzew obiecał " to i się wygrywało.

kibic - 3 października 2014, 16:01:02 - *.interblock.pl
pamiętam słynny na całą Polskę konflikt Wandzik czy Woźniak? Woźniak czy Wandzik?

M - 3 października 2014, 17:18:42 - *.smrw.lodz.pl
SG - mylisz fakty, pojęcia i wydarzenia
kibic - ja pamiętam konflikt Woźniak czy Szczęsny, Łapiński czy Zieliński

Chestero - 3 października 2014, 17:48:58 - *.toya.net.pl
@SG
A kto w tamtych czasach nie kupował/sprzedawał niech pierwszy rzuci kamieniem. Finał sezonu 1992/93 (ŁKS-Olimpia 7:1, Wisła-Legia 0:6) niech najlepiej zobrazuje całą sytuację. Swoją drogą zainwestować też trzeba umieć. Walizka pieniędzy pana Cacka (18 milionów długu później) jakoś sukcesów wielkich Widzewowi nie przyniosła...

f...ck - 3 października 2014, 18:14:47 - *.177.209.4
Prezesie, tu nie ma co trenować, tu dzwonić trzeba”

antyfutbol - 3 października 2014, 18:17:53 - *.szczecin.mm.pl
Andrzej W

Steffen - 3 października 2014, 19:12:01 - *.adsl.inetia.pl
Świetna wiadomość. Ogromne ukłony dla "Księcia Paryża" za powrót przy tak trudnej sytuacji klubu.
RTS bardzo na tym dużo zyska, bo do niedawna bramkarzy trenował niemal amator, a Pan Woźniak na warunki polskiej ligi, to wielki fachowiec.

TKN - 3 października 2014, 20:32:36 - *.adsl.inetia.pl
ponoć pensje ma otrzymywać w gruszkach albo jabłkach:-)

DENIS - 3 października 2014, 21:07:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Książę Powraca

Olsztyn - 4 października 2014, 0:19:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
Łapówkarz powrócił!

Trejo - 4 października 2014, 10:17:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Heh przychodzi do Widzewa sprzedawczyk a oni maja mokro w majtach i jeszcze teksty kto wtedy nie sprzedawał haha , o waszych hasłach jaki to spoko facet nawet nie komentuje! Jacy kibice taki trener bramkarzy mozna rzecz

zipm - 4 października 2014, 16:37:33 - *.ostroleka.vectranet.pl