4 października 2014, 14:45 - Grudziądz (Stadion Centralny)

Olimpia: 1. Łukasz Sapela - 25. Bartosz Jaroch, 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek (73, 7. Robert Szczot), 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński (83, 8. Łukasz Suchocki), 10. Denis Popovič, 19. Maciej Rogalski - 21. Arkadiusz Aleksander.

Stomil: 82. Piotr Skiba - 7. Paweł Głowacki, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna - 8. Piotr Głowacki (64, 4. Łukasz Jamróz), 95. Arkadiusz Mroczkowski (71, 12. Michał Trzeciakiewicz), 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński, 10. Piotr Darmochwał - 11. Wołodymyr Kowal.

widzów: 2000.

100mil - 4 października 2014, 16:39:12 - *.free.aero2.net.pl
no i great!!!! 1 pkt jedzie do OLN

mupet - 4 października 2014, 16:47:35 - *.dynamic.chello.pl
bardzo dobry wynik dla ZL! jutro wygrana z dolcanem i kolejny krok w Nasze miejsce

Andee - 4 października 2014, 16:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tylko jeszcze bedziecie musieli wygrac w Olsztynie

Alan - 4 października 2014, 16:53:12 - *.satfilm.net.pl
Olimpia zdominowała dziś Stomil. Szkoda punktów. Brakowało nam ostatniego uderzenia. Słaba gra Aleksandra ,świetny występ Kaczmarka, Popovicia, Jarocha i Rogalskiego. Bardzo dobry doping kibiców , bardzo ciekawy mecz. Stomil dobrze się bronił.o

Andee - 4 października 2014, 16:55:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za tydzien Ol.G ma ciekawy mecz z GKS

stomil4all - 4 października 2014, 16:59:18 - *.olsztyn.mm.pl
Kowal w I połowie powinien zagrać do Darmochwała i 1:0 dla Stomilu, byłby sam na sam... wtedy olsztyńskie catenaccio i 3 pkt. Szkoda. Tylko Stomil!

Tepes - 4 października 2014, 17:00:23 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawa dla niezawodnych kibiców Olsztyńskiego Stomilu, jak zwykle nie zawiedli.

Adam - 4 października 2014, 17:09:28 - *.adsl.inetia.pl
Brawo dla wszystkich którzy pojechali na wyjazd z Olsztyna. Przyzwoita liczba i bardzo słyszalny doping w transmisji. Brawo Stomil!

jac - 4 października 2014, 17:15:34 - *.233.225.196 (*.24.20.46)
Chyba w żadnym innym meczu w tym sezonie Olimpia bardziej nie zasłużyła na zwycięstwo. Walka przez 90 minut, w pierwszej połowie mecz do jednej bramki ale brakowało albo ostatniego podania albo wykończenia akcji z zimną krwią. Stomil swoją najlepszą sytuację miał w samej końcówce ale fenomenalnie obronił Sapela. Taka niestety jest piłka nie zawsze sprawiedliwa ale chciałbym zawsze oglądać tak grającą Olimpię bo jeśli tak będzie to jestem spokojny o wyniki.
Brawo panowie, to był dobry mecz !

cyzio - 4 października 2014, 17:20:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie można zobaczyć zdjęcia stadionu Olimpii, bo poj. 5500 jaką podajecie jest chyba zbyt duża wobec tego co widać w transmisji?

IKS - 4 października 2014, 17:52:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil spadek 100%

kalost - 4 października 2014, 18:04:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Cyzia:Kamery Orange Sport były ustawione po drugiej stronie Boiska co mogło się wydawać że Obiekt nie posiada tyle miejsc i na tamte czasy był budowany na potrzeby Lekkoatletów którzy występowali w II Lidze i Piłkarzy co nie wyżej nie grali jak w III Lidze (obecnie jako IV) i nie ma potrzeby żeby miał więcej

oly - 4 października 2014, 18:07:34 - *.smgr.pl
Jabłoński zawarł chyba pakt z diabłem, bo to jest niemożliwe, że Olimpia dziś nie wygrała mając tyle sytuacji...
Zabrakło skuteczności, choć nie można zapomnieć o rzucie karnym na Rogalskim. Delegat PZPN zrugał ostro sędziego za ten błąd.
Jedziemy dalej.

lizak - 4 października 2014, 18:08:00 - *.chojnet.pl
oglądałem I połowę w tv. Olimpia bardzo nieskuteczna. do przerwy powinna prowadzić. swoją drogą Stomil ma jakiegoś niesamowitego farta w tym sezonie. nawet jeśli zagra słabszy mecz, piłka jakoś nie chce wpaść do ich bramki.

Justyna - 4 października 2014, 18:13:47 - *.play-internet.pl
Elbląg wielkie miasto, olsztyn prawie jak miasto

bart - 4 października 2014, 19:33:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do iks : zluzuj majty napinaczu.a poza tym zmień nick na ITR. TYLKO STOMIL OKS

okSS - 4 października 2014, 20:40:27 - *.olsztyn.mm.pl
Suchy wracaj do Olsztyna! W Grudziądzu tylko ława i ława u Nas będziesz grał! Tylko STOMIL!

rat - 4 października 2014, 21:08:26 - *.gdansk.vectranet.pl
Olimpia zdecydowanie lepszaaaaaaa

rat - 4 października 2014, 21:10:53 - *.gdansk.vectranet.pl
Obiektywnie trzeba powiedzieć że 1 stoMilu wyrost! Olimpia cały mecz w natarciu......karny dla Grudziądzu z sędzia daje żółtko. Masakra......

th core - 5 października 2014, 12:01:43 - *.olsztyn.mm.pl
Justyna - prawie jak kobieta... (tylko wąsy zgolić...)

Elblążanin - 5 października 2014, 12:08:44 - *.elblag.vectranet.pl
Elblag do Pomorskiego ! Na co nam te gumaki co tylko kase z budzetu nam kradna a i tak nie potrafia jej wykorzystac!

Misiek74 - 5 października 2014, 12:26:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Elblążanin idzcie do Pomorskego wiecej dostaniecie nie napisze czego bo bana dadza
Tak tak tam będziecie potęga płacza za wami zastanów się co piszesz. Tu przynajmniej jesteście drugim miastem po Olsztynie a tam...?? nie pozdrawiam nie myślacych .Tylko Stomil

Rubi - 5 października 2014, 17:34:02 - *.play-internet.pl
Stomil Olsztyn to potęga i nikogo się nie pęka

w - 5 października 2014, 23:02:35 - *.adsl.inetia.pl
Gamonie z olsztyna tylko spadek. na razie więcej szczęścia niż rozumu.

kashi - 6 października 2014, 12:02:58 - *.tktelekom.pl
TYLKO STOMIL OKS !!!!!!!1111

jeż - 6 października 2014, 14:09:55 - *.60.133.148
Karny dla Olimpii a sędzia daje żółtą kartę za symulowanie..stojąc obok...masakra!