4 października 2014, 17:18:19 - jedrasf
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla FC Bayern München w meczu siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi. Dla Polaka był to trzeci i czwarty gol w sezonie, a jego drużyna wygrała 4-0 (3-0) z Hannoverem 96. Polski napastnik rozegrał cały mecz.

4 października 2014, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-0 Hannover 96
Robert Lewandowski 6, 38 Arjen Robben 13, 79

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 71 000.

W drużynie gości cały mecz zagrali Artur Sobiech oraz były obrońca Wisły Kraków Marcelo.

FC Bayern München po siedmiu kolejkach jest liderem tabeli i ma na koncie 17 punktów. Hannover 96 jest szósty z dorobkiem dziesięciu punktów.

Many - 4 października 2014, 17:21:03 - *.dynamic.chello.pl