4 października 2014, 17:00 - Mielec (stadion MOSiR)

Stal: 1. Wojciech Daniel - 3. Mateusz Załucki, 5. Sebastian Duda, 14. Kamil Kościelny, 23. Krystian Getinger - 15. Mateusz Cholewiak (72, 10. Damian Skiba), 6. Sebastian Głaz, 17. Jakub Żubrowski (66, 18. Mateusz Podstolak), 7. Kamil Radulj, 9. Maciej Domański - 22. Łukasz Żegleń.

Nadwiślan: 12. Paweł Florek - 22. Wojciech Jurek, 11. Tomasz Boczek, 21. Tomasz Balul, 10. Kamil Łączek - 20. Łukasz Małkowski (89, 32. Mateusz Skrobol), 3. Piotr Koman, 6. Dawid Kaszok, 14. Tomasz Matysek (61, 13. Bartłomiej Setlak), 91. Dawid Ogrocki (87, 33. Kaspars Svārups) - 7. Adam Setla.

żółte kartki: Żegleń, Załucki, Głaz - Balul.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 2870.

źródło: własne / Sportowa Silesia / lajfy.com

Andrzej - 4 października 2014, 18:56:59 - *.dyn.optonline.net
Lepszy remis niz nic to co Stal zagrala w drugiej polowie to katastrofa i duzo szczescia,ze nie przegralismy tego meczu.Gramy dalej szkoda straconych punktow .Stal do boju walczymy .

bis - 4 października 2014, 19:08:48 - *.158.218.186.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ooooooooo Wielka Stalooo czemuś nie wygrała,
a boczek was załatwił?...

ad66 - 4 października 2014, 19:38:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
3000 tysiace na meczu 2 ligi brawo tylko pozazdroscic

kibic - 4 października 2014, 19:40:19 - *.dynamic.chello.pl
ale ta stal byla cienka .wstyd zalatwili nas chlopcy z lzs.

ad66 - 4 października 2014, 19:46:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

wk - 4 października 2014, 19:49:40 - *.dynamic.chello.pl
Stal ZERO walki!

bu - 4 października 2014, 20:34:17 - *.pool.mediaWays.net
ładnie tam w Mielcu kibiców chodzi..

mlc - 4 października 2014, 22:01:17 - *.dynamic.mm.pl
Remis sprawiedliwy. Stal dziś nic nic nic.czy stalowcy obstawiaja w sts ?

Vert78 - 4 października 2014, 22:17:47 - *.87.0.1
1 połowa zasłużone prowadzenie, nawet jedna kontrowersja jest, bo jeden z zawodników Stali był faulowany w polu karnym, ale to jest do zweryfikowania. 2 polowa kompletna masakra, gra obronna na poziomie słabej 3 ligi, z przodu dużo lepiej, ale brakowało skuteczności, m.in Raduljemu w akcji sam na sam z bramkarzem. Nadwiślan osiągnął co zamierzał. Wynik sprawiedliwy.

ciekawy - 5 października 2014, 0:51:39 - *.dynamic.chello.pl
jak bronił Florek?

DarekŚ. - 5 października 2014, 2:49:48 - *.dynamic.chello.pl
1 połowa zasłużone prowadzenie??? Oj Vert muszę Cię poprawić ... zasłużone prowadzenie to może było ale tylko do chwili strzelenia bramki. Później to jakaś padaka. Zamiast iść za ciosem to się chłopaki zaczęli bronić, co jest totalnym błędem. I od tej właśnie minuty wszystko stanęło i to praktycznie do końca meczu.

grass - 5 października 2014, 14:16:46 - *.play-internet.pl
Pierwsza Połowa należała do Stali a Druga do Nadwiślana... co tu dużo mówić, remis jak najbardziej sprawiedliwy,3 mecze z rzędu wygrane i 1 remis to jest bardzo dobry wynik ale ciągle chłopaki nie grają tego co grali w rundzie jesiennej zeszłego roku, jest lepiej jak za wójcika ale to jeszcze nie to na co ich stać. Walczyć ! Trenować ! Stal Mielec Musi Panować !!

SM - 6 października 2014, 9:50:08 - *.dynamic.mm.pl
Brakuje kogoś doświadczonego na obronie bo możemy z każdym wygrać jak i w drugą strone. Panika się wkrada w nasze szeregi i przeciwnik szybko to wykorzystuje. A W TARNOBRZEGU WYGRAMY 3-1!!!!!!!

kj - 6 października 2014, 14:06:42 - *.play-internet.pl
Jakby chcieli to by wygrali ale ze nie chcieli to mamy remis,a nie chcieli bo nie dostali pieniedzy i trzeba bylo pokazac ze jak niema kasy to nie ma grania

artur - 6 października 2014, 15:53:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl