19 października 2014, 16:55:26 - mistico
Trabzonspor wygrał w lidze

Rywal Legii Warszawa w grupie L Ligi Europy Trabzonspor Kulübü wygrał 3-1 (0-0) na własnym stadionie z Mersin İdman Yurdu SK w meczu 6. kolejki tureckiej ekstraklasy. Jest to pierwsze ligowe zwycięstwo klubu z Trabzonu w tym sezonie.

19 października 2014, 15:00 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 3-1 Mersin İdman Yurdu SK
Essaïd Belkalem 54, Carl Medjani 79, Óscar Cardozo 86 - Oktay Delibalta 71

Trabzonspor: 26. Fatih Öztürk - 3. Bosingwa, 14. Mustafa Akbaş (46, 61. Zeki Yavru), 21. Essaïd Belkalem, 38. Salih Dursun - 67. Serdar Gürler, 20. Soner Aydoğdu, 6. Carl Medjani, 8. Mehmet Ekici (86, 66. Fatih Atık), 28. Majeed Waris (77, 86. Mustapha Yatabaré) - 7. Óscar Cardozo.

żółte kartki: Salih Dursun, Bosingwa - Murat Ceylan, Güven Varol, Welliton.
czerwona kartka: Gökçek Vederson (57. minuta, Mersin).

sędziował: Tolga Özkalfa (İzmir).

W 71. minucie Márkó Futács (Mersin) nie wykorzystał rzutu karnego (Fatih Öztürk obronił).

W drużynie gości 45 minut rozegrał znany z gry na polskich boiskach Préjuce Nakoulma (ostatnio Górnik Zabrze). W przerwie zmienił go Welliton.

Po tym zwycięstwie Trabzonspor awansował na 10. miejsce w tabeli. Spotkanie Legia - Trabzonspor odbędzie się 11 grudnia o godzinie 21:05 w Warszawie.

igdua - 19 października 2014, 17:06:47 - *.44.109.175
miejmy nadzieję że to zwycięstwo będzie początkiem końca ich kryzysu,bo nie ukrywam że byłbym bardzo zadowolony gdyby trabzon wziął srogi rewanż na polaczkach za tą upokarzającą porażkę z nizinami europejskiej piłki do których niewątpliwie legia należy,a tym samym zniweczył szanse legi na awans do 1/16 finału,a to może się stać tylko wówczas jeśli trabzon będzie grał na swoim normalnym,wysokim poziomie

ksz - 19 października 2014, 17:39:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak trabzonspor awansuje z pierwszego miejsca to kto z drugiego, metalist ktory gra dno czy lokeren z ostatniego koszyka z którym legia wygrała?

stan - 19 października 2014, 20:33:30 - *.dynamic.chello.pl
Legia przed ostatnim meczem będzie miała awans w kieszeni, więc możesz ujadać pulaczku.

DENIS - 19 października 2014, 22:10:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl