19 października 2014, 19:47:44 - piter
Chłopcy do bicia dla Brożka i Štilicia

W drugim niedzielnym meczu 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze przegrał na własnym boisku z Wisłą Kraków 0-5 (0-1). Dwie bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobył Semir Štilić, a trzy trafienia uzyskał wprowadzony po przerwie na boisko Paweł Brożek.

W 12. minucie gry po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłkę przejął Wojciech Łuczak i odegrał do Mateusza Zachary. Ten wycofał przed pole karne do Adama Dancha, który oddał silny strzał. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Wisła odpowiedziała niecelnymi uderzeniami Rafała Boguskiego i Wilde-Donalda Guerriera. Kilkanaście minut później Mariusz Stępiński wycofał do Boguskiego, a ten kopnął do Semira Štilicia. Bośniak zdecydował się na strzał. Piłka po rykoszecie wylądowała pod nogami Guerriera, który natychmiast kopnął do Boguskiego. Skrzydłowy Wisły zagrał do Štilicia, a ten spudłował z 13 metrów. Po chwili z rzutu wolnego wrzucał Seweryn Gancarczyk. Futbolówka trafiła do Rafała Kosznika, który zagrał wzdłuż bramki do Ołeksandra Szeweluchina. Kiedy wydawało się, że Ukrainiec wpakuje wślizgiem piłkę do bramki, znakomitą interwencją popisał się Arkadiusz Głowacki, wybijając futbolówkę z linii bramkowej. Kilkadziesiąt sekund później Głowacki znowu uratował swoją drużynę przed utratą gola, przerywając groźną akcję Łukasza Madeja. Swoją szansę na zdobycie gola miał także Gancarczyk, ale uderzył niecelnie z dystansu. W 38. minucie "Biała Gwiazda" objęła prowadzenie. Dariusz Dudka kopnął do włączającego się do akcji z prawej strony Łukasza Burligi. Defensor gości wycofał do niepilnowanego Štilicia, który precyzyjnym strzałem lewą nogą umieścił piłkę w okienku bramki.

Zaraz po przerwie Wisła zdobyła drugiego gola. Burliga zagrał na prawo do Stępińskiego, a ten wstrzelił piłkę w pole karne. Niefortunną interwencją popisał się Pāvels Šteinbors, który wypiąstkował futbolówkę wprost do wprowadzonego po przerwie Pawła Brożka, a ten nie miał żadnych problemów ze skierowaniem piłki do siatki. W 58. minucie Boguski z Brożkiem wymienili podania, po czym ten pierwszy zagrał wzdłuż bramki do pozostawionego bez krycia Stępińskiego, który nie zdołał jednak umieścić wślizgiem piłki w siatce. Po chwili było 3-0 dla gości. Z narożnika boiska kopnął Štilić. Futbolówka trafiła do Boguskiego, a ten uderzył natychmiast, trafiając w Burligę. Do piłki dopadł Brożek i spokojnym strzałem prawą nogą zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Po drugiej stronie boiska niecelne uderzenie z 25 metrów oddał były gracz "Białej Gwiazdy" - Radosław Sobolewski. W 76. minucie sprzed pola karnego uderzał Roman Gergel. Futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki Michała Buchalika. Kilkadziesiąt sekund później golkiper Wisły obronił strzał Róberta Ježa. Chwilę potem goście zdobyli kolejną bramkę. Do akcji włączył się Maciej Sadlok i zagrał na wolne pole do Štilicia. Bośniak mocnym uderzeniem po bliższym rogu pokonał Šteinborsa. W 83. minucie Brożek zdobył kolejnego gola po koronkowej akcji "Białej Gwiazdy". Sadlok zagrał przytomnie do Štilicia, a ten będąc sam przed bramką podał jeszcze na prawo do Brożka, który uderzył prawą nogą do pustej bramki.

19 października 2014, 18:00 - Zabrze (Stadion im. Ernesta Pohla)
Górnik Zabrze 0-5 Wisła Kraków
Semir Štilić 38, 78, Paweł Brożek 48, 61, 83

Górnik: 1. Pāvels Šteinbors - 17. Dominik Sadzawicki, 5. Ołeksandr Szeweluchin, 22. Seweryn Gancarczyk (87, 21. Mariusz Magiera) - 11. Roman Gergel, 26. Adam Danch, 6. Radosław Sobolewski, 89. Wojciech Łuczak (64, 81. Róbert Jež), 18. Łukasz Madej, 4. Rafał Kosznik - 20. Mateusz Zachara (63, 9. Dawid Plizga).

Wisła: 22. Michał Buchalik - 21. Łukasz Burliga, 6. Arkadiusz Głowacki, 26. Richárd Guzmics, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski, 5. Dariusz Dudka, 34. Alan Uryga (84, 11. Emmanuel Sarki), 18. Semir Štilić, 77. Wilde-Donald Guerrier (46, 23. Paweł Brożek) - 14. Mariusz Stępiński (79, 10. Łukasz Garguła).

żółta kartka: Guerrier.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 3000.

werdinho - 19 października 2014, 19:48:26 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Wisełka !!!! Jestem w szoku !!!!! hahaha liderzy z Zabrza hahahaha !!!!!

omg - 19 października 2014, 19:49:08 - *.wroclaw.mm.pl
hahahahahaa pięknie ! brawo Wisełka doping żaboli to jakaś żenada totalna....

19(L)16 - 19 października 2014, 19:49:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
(L)ider wraca na swoje miejsce.Tylko Legia, żaby upokorzone

rck - 19 października 2014, 19:49:46 - *.dynamic.chello.pl
...co nie zmienia faktu, że CRACOVIA PANY.

Murphy - 19 października 2014, 19:50:48 - *.nplay.net.pl
Wiśle niewątpliwie przysłużyła się przerwa na rozgrywki reprezentacyjne, bo zespół dostawał już zadyszki w ostatnich meczach.

ksg - 19 października 2014, 19:51:06 - *.dynamic.chello.pl
szok......jak tak mozna grac obrona do wymiany bez wyjatku ...łacznie z steiborsem...co sie dzieje ....zachara ..czy on był obecny na boisku..nie mowiac juz nic o łuczku daremne

kasia_3207 - 19 października 2014, 19:52:01 - *.95.237.20
powinni zmienić po pierwsze bramkarza na Kuchtę i dać więcej młodym grać bo od kogo mają się uczyć jak nie od doświadczonych graczy bo zimą będzie Górnik wyprzedawać swoich najlepszych zawodników a na nowych ich stać nie będzie bo będą spłacać długi żeby na nowy sezon dostać licencję

seba - 19 października 2014, 19:52:18 - *.219.170.98
to że jest tłok w czołówce to wcale nie znaczy że liga jest wyrównana. Swiadczy to o tym jak jest słaba, chociaz w sumie dobrze że nie ma 1-2 zespołów które odskakują punktami

PG - 19 października 2014, 19:52:32 - *.dynamic.chello.pl
Zagrał jak za dawnych lat!

porto - 19 października 2014, 19:52:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
tytuł jak najbardziej pasuje . ;-)

ela - 19 października 2014, 19:53:01 - *.ipt.aol.com
Chłopcy do bicia z Zabrza. Klub w którym sie płaci raz na rok a dług wynosi juz 50 mln i tak zaskoczył wszystkich, ale nie ma co sie czarować będą poza ósemką mają dosć przeciętną drunyne i pomału widać że sie wystrzelali i pikują w dół.

resist - 19 października 2014, 19:53:08 - *.dynamic.vectranet.pl
Zagrali jak za dawnych lat!!!!!! Teraz ostro w dół!!!!!!

TSW rulez - 19 października 2014, 19:53:18 - *.31.41.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tam nie ma dopingu tylko beczenie w rytm dzwonka pastucha brudne paznokcie pomalowane oczy ,górnika torcida doping toczy !!

Qtol - 19 października 2014, 19:53:31 - *.inet.rev.km-net.pl
Ja blagam Pana Admina. Skończ Pan rymować...

sv zoltan - 19 października 2014, 19:53:45 - *.33.86.180
dno ...Górnik

ksg - 19 października 2014, 19:54:35 - *.dynamic.chello.pl
do łysy ..lepiej ten gruz arena wyglada niz ...konserwa arena przy okrzeii/..z tysiacem kurczaków

Greg - 19 października 2014, 19:55:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeden,dwa,trzy,cztery,pięć mało !!!
Brawo lider !!!

Świnia - 19 października 2014, 19:55:14 - *.internetia.net.pl
Serio skończcie te przedszkolne rymowanki.

OkrzeiKSG - 19 października 2014, 19:55:38 - *.gliwice.vectranet.pl
Łysy i tak z was kury każdy ma większa połówkę niż z nas.Raz wygraliście z Górnikiem a ty do teraz siedzisz i walsz konia przed kompem.Tesco arena bez kibiców .

@Qtol - 19 października 2014, 19:55:42 - *.dynamic.chello.pl
Boli co? Jakby było w drugą stronę to byś walił gruchę.

Laguna - 19 października 2014, 19:56:08 - *.ssp.dialog.net.pl
postawa Górnika żenująca

kghm - 19 października 2014, 19:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i czekam jak beda ludzie wyzywac Smude.pewnie teraz nie napisza ludziki ze Smuda to słaby trener ale jak by przegrał wiadro pomyj w komantarzach byscie wyleli na niego

lenny - 19 października 2014, 19:58:43 - *.dynamic.chello.pl
Górnik wstyd! Brak słów. Przegrać z takimi ogórami.

ela - 19 października 2014, 19:58:49 - *.ipt.aol.com
szczewa 0:5 zabrze

hahahah - 19 października 2014, 20:00:11 - *.plock.mm.pl
Przepraszam czy Górnik coś mówił o mistrzostwie kolejny sezon? z czym do ludzi.

matKSG - 19 października 2014, 20:00:18 - *.31.142.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trafny tytuł. Nieudacznicy przeszli chyba do historii. Ale czego spodziewać się po kopaczach którzy nie potrafią nawet dokładnie podać czy przyjąć piłki. W ogóle poziom żenujący.

anon - 19 października 2014, 20:00:40 - *.opera-mini.net (*.163.128.52)
Jak zwykle bekowy tytuł ...

Kongo - 19 października 2014, 20:00:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Deklasacja.

łysy - 19 października 2014, 20:01:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sprzedamy wszystkich zawodników za licencję i będziemy grać juniorami,buahaaaaaa

ariel - 19 października 2014, 20:01:28 - *.dynamic.chello.pl
chcieli naturalizowac Radovicia , trzeba sie zastanowic nad kandydatura Stilic , o ile to mozliwe

sośnicaGKS - 19 października 2014, 20:01:43 - *.proxnet.pl
podobno kierunkowy do zabrza się zmienił na 05 prawda to??

LG-Gdynia - 19 października 2014, 20:02:14 - *.szczecin.mm.pl
Brawo Wisła!!!!!!!!!

Wiesik - 19 października 2014, 20:02:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jo wim czemu oni ni chcom grać, pińdzy im ni chcom dać !

vega - 19 października 2014, 20:04:03 - *.bsi.3s.pl
Zabole ROZJECHANI!!!!!!Brawo WISLA!!!Mecz slaby!!!!

łysy - 19 października 2014, 20:05:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pięć do zera i nikt na licencję nie nazbiera

do niebies - 19 października 2014, 20:05:23 - *.sileman.net.pl
ej niebiescy nie cieszcie sie z cudzego nieszczescia. dobrze wam radze. narazie to gracie jeszcze gorzej. bez pozdrowien!

PLN ? - 19 października 2014, 20:05:51 - *.dynamic.chello.pl
rozumiem, że lider może przegrać u siebie 0:1, 0:2, 0:3 to już sensacja, ale żeby dostać 0:5 z drużyną która przegrała trzy ostatnie mecze ?!?
oj, chyba w Górniku zaległości finansowe zaczynają dawać się we znaki, że aż taki spadek morale w drużynie

www - 19 października 2014, 20:06:04 - *.9.154.61
tor ci pa

MichałKSG - 19 października 2014, 20:12:37 - *.adsl.inetia.pl
Najbardziej śmieszą mnie komentarze kibiców Ruchu i Piasta. Może lepiej się zastanowić , dlaczego piłka na Górnym Śląsku wygląda tak , jak wygląda? Dlaczego na Górnym Śląsku do tej pory nie ma stadionu z prawdziwego zdarzenia? Może jednak lepiej się nad tym zastanowić niż obrzucać się nawzajem błotem? To jest wstyd , że w regionie , który zamieszkuje 5 mln ludzi piłka można nie istnieje? Jaką piłkę gra GKS Katowice , gdzie jest Polonia Bytom i inne śląskie kluby?

tomi PG - 19 października 2014, 20:16:54 - *.centertel.pl
śmiał się zabol z wyniku Piasta to teraz i Piast się pośmieję haha Zabrze moim miastem Piast moim klubem ! Doping górnika żenada

gość - 19 października 2014, 20:17:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z przykrością stwierdzam, że to kabaret a nie "ekstraklasa". W normalnej lidze lider u siebie 0:5 nie przegrywa z nikim.

portos - 19 października 2014, 20:19:04 - *.inet-siec.pl
Jaki klub taki lider, podobno ich zmotywowali i dwie wypłaty im przelali.0,5 to jo dziś wypija za ta wtopa.

jo - 19 października 2014, 20:20:13 - *.czarnet.pl
Super sztab trenerski jeszcze więcej dowejcie grać tymu gancarczykowi a Gwaze niech gro we rezerwach. Wisła nic specjalnego nie grała tylko nasi przeszli kole meczu bo dostali kasa.A kibice mają swój świat dlatego pryndko nie wróca na stadion choć w sercu yno Górnik boli porażka a w szczególności styl.Tak ni moge być w normalnym klubie.I tyn kosznik abo cza mu kopnyć w zadek i sie weznie za sia albo rezerwy bo jedna cyntra i brama na sezon to w b klasie.

żabol - 19 października 2014, 20:20:57 - *.215.202.186-internet.zabrze.debacom.pl
@MichałKSG - daruj sobie takie komenty. Na Śląsku jesteśmy podzieleni na maksa. Każdy cieszy się z porażki wroga

Bolo - 19 października 2014, 20:22:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezła kolejka Jaga&Wisła po 5 (: Się dzieje się!!!

wojtek - 19 października 2014, 20:26:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik trudno stało się,ale głowa do góry życie toczy się dalej.Lepiej raz przegrać 0-5 niż pięć razy 0-1.Miałem w mojej przygodzie z piłką kilka większych wpadek i zawsze pocieszałem się tym że za tydzień nowa kolejka i nowe nadzieje.

row - 19 października 2014, 20:38:15 - *.dynamic.chello.pl
Co za różnica 5-0 czy 3-0. A mało inpeligentni kibice Piasta klubu bez kibiców napinają sie jak dzieci, a wkoncu tacy są tam kibice. Brawo Górnik nic się nie stało gramy dalej. Row Rybnik

kolin - 19 października 2014, 20:39:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda mi WISŁY teraz będą baty z PODBESKIDZIEM!

pep - 19 października 2014, 20:39:59 - *.dynamic.vectranet.pl
www- trafny nick!!! na więcej brakło wyobraźni, inteligencji??? czy czegoś jeszcze???

www - 19 października 2014, 20:44:31 - *.9.154.61
pep - twój nick powala armie świata. Więcej pokory, gdy boli i ma boleć.

pep - 19 października 2014, 20:51:37 - *.dynamic.vectranet.pl
kto ci te teksty dyktuje? pewnie ojciec, analfabeta.

Pogoń1948 - 19 października 2014, 20:57:34 - *.ip.shentel.pl
A smiali sie z Pogoni.Ta liga jest porąbana.

JohnyKSG - 19 października 2014, 20:57:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powinny poleciec gowy po takiej ŻENADZIE!Po co im płaca wypłaty,skoro na nie nie zasługuja? Wstyd,mecz pddany bez walki,bez szybkości z kilkoma statystami typu..Łuczak..Po co ten chłop w ogóle jest wystawiany? Zespół tak jakby grał w 10-tkę! Tragedia.Co jest Robert? szansa byla utrzymac prowadzenie ze słabiutka Wisełka przegrać w takich rozmiarach? Tego sie nie zapomina,zepsułęs kibicom cały tydzien.teraz nie wygrajcie w Bełchatowie,to poleca głowy.dajcie im w d...na treningu,bo ledwo biegaja i nic nie mysla.Tragedia.

... - 19 października 2014, 21:02:49 - *.158.218.158.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niezły łomot...

M - 19 października 2014, 21:09:14 - *.centertel.pl
Lider w tabeli dostaje u siebie 0-5.. Co to za liga i jakie rozgrywki??

matadoR - 19 października 2014, 21:10:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
buahahahahaha.bRawo Wisła.9Ratulacje.

"-" - 19 października 2014, 21:10:52 - *.158.218.74.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Johnhyksg --- jakie wyplaty ? Obudz sie chlopie bo widze ze dalej myslisz ze uwas wszystko jes wporzadku .. sami siebie oklamujecie ... wyplaty hehe dobre

Gliwice - 19 października 2014, 21:15:14 - *.clubnet.pl (*.168.0.79)
ale WSTYD...po co komu taki lider był ?

pewne-info - 19 października 2014, 21:18:33 - *.centertel.pl
Tytuł powinien brzmieć: "Pogrom w starciu bankrutów" albo "rozstrzelanie przed komornicze" PS.Stilic będzie zlicytowany już w grudniu

Slazak - 19 października 2014, 21:23:42 - *.centertel.pl
Co wy sie dziwicie???? Jak byscie nie dostawali tyle czasu wyplaty iw końcu dostajecie to co robicie??? pewnie imprezujecie hehe,,dostali i tak na drugi dzien zagralikiedys grali sie dla przyjemności i dla kasy,teraz sie gra ino dla kasy!!!zadajcie Se pyt czemu Legia zawsze w czolowce a slaskie drużyny zawsze z boku,,cala Warszawa,,ino GORNY SLASK

hehe - 19 października 2014, 21:30:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
polska liga w pigułce, przyjeżdża drużyna prowadzona przez matoła bez matury do lidera prowadzonego przez trenera rowniez bez matury i goni go piątką

beny - 19 października 2014, 21:40:39 - *.safe-lock.net
Kibice RUCHu i PIASTa z czego wy sie cieszycie?! Jak TO GADAJOM LEPI PRZEGRACD ROZ 5:0 NIZ 5 RAZY PO 1:0! Waszych ostatnich wyników raczej nie trzeba nikomu przypomniac! a o miejscu w tabei to juz wogole!

gregor1945 - 19 października 2014, 21:49:48 - *.dip0.t-ipconnect.de
Hehe a tak się największe napinacze z zabrza śmiali z Ruchu i PIASTA a dzisiaj takie baty pośmiewisko na całą Polske. Ale i tak B klasa was czeka za te długi

Paweł - 19 października 2014, 21:50:41 - *.snel.com
do beny
lepiej spaść sportowo do i ligi ale być w miare stabilnym klubem aniżeli trzymać klub z Zabrza w EKS gdzie ich zadłużenie sięga każdy wie.Jakim cudem taki klb dostaje licencje na grę w EKS>Gdzie tutaj sprawiedliwość.Nie spełniasz wymogów finansowych to lecisz do 4 ligi i tyle a po Górniku została tylko nazwa i historia.

beny - 19 października 2014, 21:56:28 - *.safe-lock.net
Do Paweł Jesli chodzi o finanse jakby na to patrzec to by nie bylo w EK połowa klubów
(nie byda wymienioł) A co do RUCHu to oni juz 2 sezony temu POWINNI SPASC !!! (a o dlugach nie spomne)

Pep - 19 października 2014, 21:57:40 - *.dynamic.vectranet.pl
paweł-masz racje, tylko że warunków licentyjnych nie spełnia połowa ekstraklasy a o drużynach I-ligi nie wspominajmy. A spadku sportowym ...........

legiaaa - 19 października 2014, 21:57:56 - *.9.ftth.classcom.pl
umowmy sie ze tak na prawde wisla jest na dzien dzisiejszy drugim klubem w polsce po za legia tylko czsami im nie wychodzi taka prawda

KaRot - 19 października 2014, 22:00:43 - *.204.44.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Warszawa - 19 października 2014, 22:49:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gornik na mistrza hahaha a ze slaba wisla 5-0 hahah gornik zawsze zyje marzeniami :D

Oli - 19 października 2014, 23:10:21 - *.smgr.pl
Maczeta po krakowsku !!!

koper - 20 października 2014, 0:21:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ot, gregor1945 piast i ruch są w dolnej części tabeli i tym powinni się martwić ich kibice. a co do górnika, to faktycznie chłopaki dostali jakąś kasę i pewnie popili, tak bywa.

licencja - 20 października 2014, 1:24:41 - *.dynamic.chello.pl
0:5 u siebie, kto ostatnio jako gospodarz tyle przegrał w ex?

Żabol ;/ - 20 października 2014, 7:00:43 - *.protonet.pl
I My chcemy Mieć Majstra z Czego pytam sie z czego z tak nie udolnej gry wstyd jak zagorzały Fan Górnika wstyd mi. Brawa Dla Wisły wykorzystał to czego my nie potrafiliśmy ;/

ąćóś-pąćóś - 20 października 2014, 7:35:26 - *.linkshotel.com
no tak, sędzia z warsiawy, to jak górnik mógłby ten mecz chociaż zremisować??

ccc - 20 października 2014, 8:06:58 - *.gl.digi.pl
no tak lepiej raz 0:5 niż 5 razy 0:1, a do tego dopiszcie np. 1:2 z Piastem tym cienkim Piastem, do którego macie kompleksy. Żabol to nie kibic, to stan umysłu.

porto - 20 października 2014, 8:15:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
wiem że 2;5 to Korona z Legią przegrała w zeszłym sezonie ale 0;5 to nie wiem ;-p

lutek - 20 października 2014, 8:32:16 - *.net011-g2.isko.net.pl
brawo Wisła - szkoda że taki wynik nie był z legią

hunter - 20 października 2014, 8:39:36 - *.in-addr.btopenworld.com
Widze ze ktos kto te tytuly wklada lubi sklejac rymy w zdania

Wisła to m - 20 października 2014, 9:05:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto tu pisze , że Wisła nie ma kasy płaci regularnie po 30 tysięcy na miesiąc , kiedyś płacili po 100 tysięcy , zamkli kurek i nie ma poślizgu wypłatach tylko w premiach , Stilic przyszedł za darmo i pójdzie za darmo w czerwcu nigdy nie do Lecha zapomnijcie!! Cupiał doładuje wreszcie klub i zobaczycie na wiosnę kto rządzi w lidze!

Buncol - 20 października 2014, 9:15:33 - *.229.146.90.atman.pl
@ Wisła to m
Cupiał już od dwóch lat doładowuje Wisłe a efekty wszyscu widzą. Trzy zesony poza podium.

kuba - 20 października 2014, 9:31:29 - *.play-internet.pl

rym cym cy - 20 października 2014, 10:19:47 - *.28.176.30
Stilic z Brożkiem tak zagrali że Gornika rozjechali

deiv - 20 października 2014, 11:19:54 - *.centertel.pl
Długi czternastokrotnych mistrzów Polski sięgają już kwoty 40 milionów złotych.
Najbardziej poszkodowani w takiej sytuacji są piłkarze, którzy od długiego czasu nie otrzymują należnych im pieniędzy. W skrajnych przypadkach zaległości w wypłacie pensji sięgają siedmiu miesięcy.Mimo jego zapewnień, cierpliwość tracą powoli piłkarze. Kilka dni temu spotkali się w prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik, by omówić sytuację finansową klubu.

NggaPulu - 20 października 2014, 11:35:12 - *.gl.digi.pl
Piłkarze energicznie zabrali się za realizację gróźb, że jak klub nie spłaci długów wobec nich, to zrobią przedwyborcze kuku pani prezydentowej zabrskiej. I wcale nie trzymają w ręku straszaka na wodę...

PF - 20 października 2014, 12:27:31 - *.30.248.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Haha tytul jak najbardziej trafiony

369rh - 20 października 2014, 13:39:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wisła, pozdrowienia z Białegostoku :]

ZaboRze - 20 października 2014, 15:22:05 - *.adsl.inetia.pl
Dzisiaj w pracy wszystkie zabrskie tak cichutko siedzieli że szok,dodam że pracuje w Zabrzu a 3/4 załogi kibicuje Ruchowi i Piastowi,górnicy dobrze wam idzie za rok w 1 lidze:-)

łysy - 20 października 2014, 16:16:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dla ludzi ze słabą pamięcią-cracovia-Piast 1:5

richard7 - 20 października 2014, 16:45:08 - *.201.45.233
Nie ma sensu się podniecać wynikami tej "przeżartej do szpiku kości" korupcją ligi.
Wczorajszy mecz mnie tylko w tym utwierdził.Wał na całej linii.Brożek wchodzi na drugą połowę z ławki i kompletuje hattricka.A Górnik po 2 tygodniach zapomniał jak się gra.

Paweł - 20 października 2014, 16:48:06 - *.inaddr.ip-pool.com
Żabole po co wam był ten stadion jak nie dość że jeszcze nie zbudowany to jeszcze macie długi i przypuszczam że właśnie od momentu budowy tego stadionu macie problemy finansowe ale to jedno a drugie to sprawa ludzi jacy siedzą w zarządzie bo miasto wygląda tragicznie i powinno się kasę dać na poprawę a nie dawać kase na bankruta bo co, bo jest wizytówką miasta ? W Gliwicach jakoś nie ma długu i jest kameralny stadion i jest ok ale w Zabrzu zachiało im się marakany to macie za swoje i spadek jak najniżej najlepiej do b klasy i może wtedy się nauczycie czym jest gra od b klasy do eks tak jak się śmiejece z Piasta.

N/R\ŚL - 20 października 2014, 16:52:13 - *.opera-mini.net (*.41.176.183)
Brawo Wisła!! O to własnie chodzi Jak to było spiewane?? Lidera mamy, za ch... go nie ... ?? hahahhahahaha

sośnicaPG - 20 października 2014, 21:38:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Row - kto tu jest mało inteligenty ?? "kibice Piasta klubu bez kibiców" tymi słowami sam sobie zaprzeczasz bez pozdrowień

normalny - 22 października 2014, 0:04:23 - *.123.196.31.gwardia.pirx.pl
co nas niezabije to nas wzmocni i z długami jesteśmy silni. pozdrawiam...

needle - 22 października 2014, 11:36:57 - *.adsl.inetia.pl
Obie drużyny -jeśli nie dojdzie do zdarzeń nadzwyczajnych- będą niedaleko siebie w czerwcu. Obie w pierwszej "8". Cóż, tak czasami bywa. Nieczęsto, ale bywa.
Wolałbym, aby wygrał GÓRNIK, ale WISŁA ma wielu graczy, w przeszłości grających na reprezentacyjnym poziomie. Sporo potrafią min wykorzystywać błędy
Właśnie w lidze okręgowej mój ulubiony klub będący trzeci w tabeli ograł drugą drużynę 7:0 grając na wyjeździe (sic!) i przesunął się przed nią. Ale jeśli zakończy rozgrywki za nią też się nie zdziwię tak jak ewentualne wyższe miejsce gospodarzy nad gośćmi na koniec sezonu.
Ciekawe te rozgrywki, choć durnie piszą, że sędziowie wszystko ustawiają, ale -ja wiadomo- durniów nigdy nie zabraknie
IGła

olo - 24 października 2014, 0:28:13 - *.interkonekt.pl
Taka liga jaki kraj. A brak słów dla chamstwa, szyderstw i pogardy dla przeciwników. Śmieszna jest ta cała liga związek itp. Talenty bez układów i pieniędzy bogatych rodziców gniją w niskich ligach a kopiący się po głowie tworzą drużyny ekstraklasy,reprezentacje wszelkiej maści. Przestańcie się obrzucać obelgami tylko wymuście brak układów i korupcji w szkoleniu i selekcji młodzieży.Polska ma potencjał tylko jak w każdej dziedzinie sprzedajemy się za drobne i nadstawiamy pokornie zadu by Nas ruchali. Wyciąć trenerów, menagerów i prezesów dbających o swój interes a zmiażdżymy większość drużyn. Ale to pobożne życzenie bo Polacy wolą się sprzedać za grosze (choć większe niż u siebie) niż zachować honor za który ktoś kiedyś oddał życie. Niestety brak Nam świadomości narodowej. A wszystkim skorumpowany zachód który Nas wielokrotnie zdradzał i sprzedawał możemy zalać. To nie My dzięki nim Tylko oni dzięki Nam. Ale należy poczytać historię.