25 października 2014, 13:00 - Tarnobrzeg (Stadion Miejski)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Okocimski KS Brzesko

Siarka: 1. Artur Melon - 2. Marcin Bochenek, 9. Marcin Stefanik, 24. Łukasz Nadolski, 10. Konrad Stępień - 14. Pavol Cicman (79, 8. Daniel Koczon), 6. Robert Tunkiewicz (80, 7. Marcin Figiel), 5. Dariusz Frankiewicz, 20. Jakub Więcek (86, 15. Michał Paluch), 17. Rafał Parobczyk - 18. Tomasz Ciećko (68, 25. Mirosław Baran).

Okocimski KS: 33. Aleksander Kozioł - 15. Jakub Baran, 23. Radosław Jacek, 4. Mateusz Wawryka, 2. Mateusz Kasprzyk - 16. Paweł Pyciak (79, 17. Patryk Bryła), 21. Arkadiusz Ryś, 8. Michał Guja (83, 13. Sani Goringo Abubakar), 10. Wojciech Wojcieszyński, 9. Kamil Białkowski (75, 18. Arkadiusz Lewiński) - 6. Wojciech Dziadzio.

czerwona kartka: Marcin Stefanik (57. minuta, Siarka, za brutalny faul).

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
widzów: 536.

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg / ekstraklasa.net

CrossRhode - 25 października 2014, 15:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GRAMY DO KOŃCA ! Brawo za walkę , ale przy tylu okazjach trzeba wcześniej strzelić bramkę i grać spokojniej

dex - 25 października 2014, 15:02:28 - *.tktelekom.pl
Ihaaaaaaa . To był ostatni mecz jaki kończył mi południowy kupon . I dzięki temu golowi wszedł . Ihaaaaaaaa . $$$$$$$$$$$ = 110 pln .

­ - 25 października 2014, 15:02:32 - *.adsl.inetia.pl
Śmierdzi ustawką na kilometr. Najpierw 19-letni typek z rezerw na stoperze, a potem samobój po zamieszaniu w ostatniej minucie.

as - 25 października 2014, 15:03:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Samobój w doliczonym czasie trochę dziwne...

jaro - 25 października 2014, 15:07:25 - *.google.com (*.137.78.77)
Brawo Kasprzyk. Myślę, że kupon ci wszedł

Cwaniak:D - 25 października 2014, 15:26:59 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
jak Stal Strzelała wielokrotnie w ostatnich minutach było dobrze jak Siarka strzela to już śmierdzi wam jak wam śmierdzi to trzeba się myć a nie kalkulować że było ustawiane

cantona - 25 października 2014, 15:53:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oficjalna strona Okocimskiego podaje, że swojaka strzelił Radosław Jacek...

dfr - 25 października 2014, 16:21:39 - *.160.110.246
@qerty32... To chyba byliśmy na innych meczach jak Ty mówisz że słaby mecz. Pierwsza połowa dominacja Siarki i powinno być minimum 2:0 choć Okocimski świetnie wyprowadzał kontrataki. Po czerwonej kartce Siarka cofnęła się do obrony licząc na kontry, kilka wyprowadziła w miarę fajnych. Bramka należała się za ambicje i grę do końca. Cicman jak dla mnie profesor na tym poziomie. Wszystkie prawie akcje przez niego, widać że chłop grał w lidze, bo spokój i podanie ma świetne.. Przepracuje okres przygotowawczy i będziemy mieli z niego duży pożytek... Fajnie że już wszyscy prawie wracają.

ksS - 25 października 2014, 16:46:46 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
To jakiś siewca fermentu, nie ma się co takiemu tłumaczyć, na prawdę wyglądało to dziś dobrze i tylko żal nie wykorzystanych choć połowy ze stworzonych sytuacji.

uks - 25 października 2014, 17:29:22 - *.centertel.pl
Siekliński pakuj się

hahahaha - 25 października 2014, 17:59:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Siekliński pan to wszystkie drużyny spuści !!!!!

kolo - 25 października 2014, 18:07:35 - *.8.39.126
Siara to tragedia po zimie walka o utrzymanie zobaczycie co nauczyciel WF...

do dfr - 25 października 2014, 18:14:39 - *.play-internet.pl
Popatrz na rozkład jazdy i wyniki,graliśmy z średniakiem tej ligi,przypomnij sobie mecz z mielcem
Musimy zwyciężać w I połowie a nie piłować i łapać w następstwie kontuzje i kartki,z taką grą to ciężko będzie się utrzymać

recenzent8 - 26 października 2014, 4:44:23 - *.dynamic.chello.pl
Normalka, a w mlynie dobilo do 50 osob??

rafi - 26 października 2014, 11:55:57 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Kibice siarki byli na wyjeżdzie z wisłą sandomierz w kielcach

matiu - 26 października 2014, 12:32:07 - *.116.245.182
Uwielbiam wasza stronę ale znów się przekonaniem ze liczbę widzów na meczach często piszecie na wyrost, jakby w ciemno . ..wczoraj w Tarnobrzegu 200 maxxxxxx 300 ludzi na całym stadionie Ps. Nie, zdecydowanie nie dobilo

19(S)57 - 26 października 2014, 14:56:55 - *.play-internet.pl
Po co to tlumacenie było 50 osob i git

kolo - 26 października 2014, 16:11:32 - *.8.39.126
do gerty i ks czyli ten sam synek .MIALES BYC W SZTABIE SANDECJI TAK JAK STARY W POZNANIU PO UKLADACH TYLKO W PORE WAS POGONILI na wiosne walka o utrzymanie nie o awans ....

onet - 26 października 2014, 20:29:43 - *.cdma.centertel.pl
widac golym okiem ze zmiana trenera byla dobrym posunieciem... biorac pod uwage ostatnich 5 meczow siarka na 1. w mielcu tez zmiana wyszla na dobre bo po przejeciu przez bialka po ostatnich 5 meczach sa zaraz za nami... stalowa oby urywala jak najwiecej pkt bo nie wierze ze beda walczyc o awans bez wsparcia