25 października 2014, 18:01:14 - maciejko
Artur Boruc obronił rzut karny

Polski bramkarz Artur Boruc obronił rzut karny w wygranym przez AFC Bournemouth wyjazdowym meczu 14. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Birmingham City FC 8-0 (3-0). Polak rozegrał cały mecz.

25 października 2014, 16:00 - Birmingham (St Andrew's Stadium)
Birmingham City FC 0-8 AFC Bournemouth
Brett Pitman 3, Callum Wilson 35, Matt Ritchie 40, Marc Pugh 63, 69, 84, Tokelo Rantie 82 (k), 86

żółte kartki: Lee Novak - Steve Cook, Andrew Surman, Tommy Elphick, Harry Arter.
czerwona kartka: David Edgar (7. minuta, Birmingham, za faul taktyczny).

sędziował: Keith Hill.
widzów: 13 837.

W 53. minucie Paul Caddis (Birmingham) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Boruc obronił).

Po 14 meczach AFC Bournemouth zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

y - 25 października 2014, 18:04:32 - *.icpnet.pl