26 października 2014, 14:00 - Góra (Stadion im. Józefa Waliczka)
Nadwiślan Góra 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński

Nadwiślan: 12. Paweł Florek - 22. Wojciech Jurek, 21. Tomasz Balul, 6. Dawid Kaszok, 10. Kamil Łączek - 91. Dawid Ogrocki (64, 20. Łukasz Małkowski), 3. Piotr Koman, 4. Łukasz Szędzielarz, 14. Tomasz Matysek (61, 33. Kaspars Svārups), 32. Mateusz Skrobol (68, 9. Damian Furczyk) - 13. Bartłomiej Setlak (90, 39. Jakub Legierski).

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 13. Sebastian Murawski, 19. Tomasz Pustelnik, 11. Maciej Liśkiewicz, 6. Ariel Wawszczyk - 23. Łukasz Kosakiewicz (46, 18. Wojciech Fadecki), 20. Bartłomiej Poczobut (46, 9. Sebastian Inczewski), 25. Oskar Fijałkowski, 14. Bartosz Flis, 24. Rafał Gutowski - 10. Robert Gajda (73, 16. Michał Magnuski).

widzów: 600.

luj - 26 października 2014, 15:50:21 - *.multi-ip.pl
błękitni zal zal i jeszcze raz zal.

olo - 26 października 2014, 15:51:51 - *.szczecin.mm.pl
Błękit beznadzieja po meczu z Tychami w pucharze sodówka odbiła wszyscy myślą że kluby z Ekstraklasa zgłoszą się po piłkarzy a to padaka , mogło być z 4-0

jaak - 26 października 2014, 15:57:25 - *.stargard.mm.pl
szkoda... bardziej sprawiedliwy byłby remis

bis - 26 października 2014, 16:22:21 - *.31.40.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Górowianie. Po meczu z Tychami liczyłem, że Stargard nie da rady wygrać. Stawiałem też na Górnika ,Rozwój, ROW. Mogłem zagrać u Buka...

kibol - 26 października 2014, 16:49:17 - *.207.108.113
gdyby nie liniowy mogło być dwa lub trzy do zera ale liczy się zwycięstwo tym bardziej, że grali bez Tomka Boczka. W ogóle sędzia główny też zbyt drobiazgowy był, za dużo gwizdał w jedną jak i drugą stronę... BRAWO GÓRZANIE! Tomek wracaj do zdrowia!

Racoviak - 26 października 2014, 17:30:39 - *.cdma.centertel.pl
W Górze jest sektor gości?

Kibic - 26 października 2014, 17:33:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak Jest Bodajże na 200 osób

Bolo - 26 października 2014, 18:13:23 - *.free.aero2.net.pl
Blekitni na rowni pochylej.Gra w dzisiejszym meczu tragedia.Boisko masakra,tragedia.A moze by tak Magnusa zeslac do rezerw?Niejednemu to pomoglo odzyskac forme.

kibol - 26 października 2014, 18:16:11 - *.207.108.113
w Górze jest tzw. "kojec" dla gości choć częściej tak jak i było dziś kibice gości siadają na trybunie gospodarzy

wsiur - 26 października 2014, 19:15:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zajady wygrały !dramat!, wiejskie klimaty wygrywają dramat jak disco polo.

Zmrol - 26 października 2014, 22:01:40 - *.dynamic.chello.pl
Szacun dla Góry !!! Wieś nie jest nawet sołectwem...

zolty - 26 października 2014, 23:00:20 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Bartka Setlaka od kibica z Jastrzębia
Swoją drogą proszę o info jak spisuje się Bartek W Górze

kibol - 27 października 2014, 17:03:38 - *.207.108.113
do zolty: byłem w tym sezonie na 3 meczach w Górze i Bartek jest jednym z wyróżniających się zawodników, jak wchodzi z ławki często wnosi coś nowego do gry, choć ostatnio grał od początku i w pierwszej połowie walczył jak cały zespół, w drugiej niestety się przeważnie bronili i mało miał okazji do pokazania się choć mógł jeszcze w pierwszejj połowie strzelić na 2-0

mta - 28 października 2014, 7:59:02 - *.netia.pl