26 października 2014, 18:26:02 - euzi
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił bramkę dla Dinama Bukareszt w meczu 12. kolejki rumuńskiej Ligi 1 z Pandurii Târgu Jiu. Polak trafił do siatki w doliczonym czasie gry i dał swojej drużynie zwycięstwo 3-2 (1-1). To jego szóste trafienie w tym sezonie.

26 października 2014, 16:30 - Bukareszt (Stadionul Dinamo)
Dinamo Bukareszt 3-2 Pandurii Târgu Jiu
Marius Alexe 6, Dorin Rotariu 60, Kamil Biliński 90 - Mihai Roman 8, 50

żółte kartki: Collins Fai, Ștefan Bărboianu, Dorin Rotariu, Cosmin Matei - Mihai Roman, Érico.
czerwone kartki: Collins Fai (90. minuta, Dinamo, za drugą żółtą) - Mihai Roman (90. minuta, Pandurii, za drugą żółtą).

sędziował: Cătălin Popa (Piteszti).

Biliński wszedł na boisko w 55. minucie za Alexandre'a Durimela, a bramki Pandurii przez całe spotkanie bronił Michał Gliwa. W 37. minucie boisko opuścił z kolei Deivydas Matulevičius - były napastnik Odry Wodzisław Śląski i Cracovii grający obecnie razem z Gliwą. Zastąpił go Cornel Predescu.

Dinamo to obecnie czwarta drużyna rumuńskiej ekstraklasy z 22 punktami po 12 meczach. Pandurii zajmuje z kolei 14. lokatę z 11 oczkami.

Witam - 26 października 2014, 18:43:48 - *.static.chello.pl
Nie wiem jak wy to odczuwacie, ale moim zdaniem Kamil zasłużył już na powołanie do kadry. Użalaliśmy się gdy grał na Litwie: słaba liga, poczekajmy. Z Rumunii do reprezentacji dostało się już kilka zawodników, więc chyba przyszła wreszcie pora na niego, zostaje tylko pytanie: W czyje miejsce? Być może dobrym rozwiązaniem byłoby ponowne utworzenie kadry B..gra z Orłem na piersi byłaby dla takiego piłkarza jak chociażby Biliński, miłym doświadczeniem i powodem do zadowolenia.

Mądry - 26 października 2014, 18:51:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja nie mam nic przeciwko Kamilowi ale reprezentacja ma już napastników.

robchy - 26 października 2014, 19:09:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja bym za Bilińskim umieścił Parzyszka. A co do go Blach też dla Hansy dzisiaj strzelił

polllena20 - 26 października 2014, 19:43:48 - *.141.166.26
rumuńska liga jest w chwili obecnej gorsza nawet od polskiej, te rozgrywki obniżyły zdecydowanie loty w stosunku do lat poprzednich, i jeśli zrozumiecie tą smutną prawdę to łatwiej wam będzie patrzeć obiektywnie i nie na haju jak po wypaleniu 20 kg marysi na postawe niejakiego kamila b., w przeciwnym razie uznam was za ludzi którzy mają coś nie tak z głową

Fear - 26 października 2014, 19:53:25 - *.dynamic.chello.pl
Idźcie lepiej tornistry spakować, zanim robić wyjęte z d... rankingi. Bilińskiego widział ktoś z Was w akcji później niż w meczach Żalgirisu z Lechem? Ktoś wie, w jakiej formie jest Sobiech? Ilu z Was widziało mecz Tedorczyka na Ukrainie? Dajcie sobie spokój, gimby jedne.

DENIS - 26 października 2014, 21:49:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

ja - 26 października 2014, 22:29:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nikt nie widzial, janki widza na 90minut ze ktos strzelil bramke to od razu spust czemu go nie ma w kadrze. Smiech na sali.

gumson - 27 października 2014, 8:14:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
Panowie a nie zapominacie o Jutkiewiczu?! Wczoraj asysta w Premiership! Toż to Polak!!

ZIENIU - 27 października 2014, 11:28:14 - *.ssp.dialog.net.pl