28 października 2014, 23:06:35 - bartek_58
Czerwona kartka Sławomira Peszki w Pucharze Niemiec

Pomocnik 1.FC Köln Sławomir Peszko obejrzał czerwoną kartkę w wyjazdowym meczu 2. rundy Pucharu Niemiec z trzecioligowym MSV Duisburg. Polski zawodnik wszedł na boisko w 57. minucie, zmieniając Kazukiego Nagasawę i 14 minut później opuścił je za brutalny faul. Jego zespół wygrał po rzutach karnych i awansował do kolejnej rundy. Po 120 minutach był bezbramkowy remis.

28 października 2014, 20:30 - Duisburg (Schauinsland-Reisen-Arena)
MSV Duisburg 0-0 pd. k. 1-4 1.FC Köln

karne: 0-1 Matthias Lehmann, (0-1 Dennis Grote - obroniony), 0-2 Kevin Vogt, (0-2 Zlatko Janjić - obroniony), 0-3 Kevin Wimmer, 1-3 Rolf Feltscher, 1-4 Adam Matuszczyk.

żółte kartki: Thomas Meißner, Michael Gardawski, Tim Albutat, Kevin Scheidhauer, Kingsley Onuegbu - Matthias Lehmann, Kevin Vogt.
czerwona kartka: Sławomir Peszko (71. minuta, 1.FC Köln, za brutalny faul).

sędziował: Peter Sippel (Bawaria).
widzów: 30 600.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał obrońca Paweł Olkowski, natomiast pomocnik Adam Matuszczyk pojawił się na boisku w 95. minucie, zmieniając Anthony'ego Ujah.

dax - 28 października 2014, 23:11:53 - *.smtvsat.pl
"Tylko broniłem kolegę" ?

pokolei - 28 października 2014, 23:13:30 - *.236.90.134
kolejna hamulcowa huba drzewna z polski która nie dosyć że blokuje miejsce talentom, to jeszcze szkodzi drużynie ciągnąc ją w dół i pasożytuje na klubie dojąc z niego szmal jak typowego frajera harującego jak wół za 1500 zł i płacącemu podatki pasożytom z rządu

Bolo - 28 października 2014, 23:29:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
A co mają podatki wspólnego z zarobkami piłkarza? I kto ci każe pracować za 1500zł?

emperator - 28 października 2014, 23:33:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
nie Brutalny faul tylko to jest idiota bez pilki kopac tak widocznie dla wszystkich innego pilkarza za to powinien dostal kare od strony klubu i wyslac go do psychologa

janek - 28 października 2014, 23:36:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
wstyd mi za takich Polakow jak ten cymbal 'pokolei'

DENIS - 28 października 2014, 23:50:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę Sławek w formie

SsssslepyK - 29 października 2014, 0:18:23 - *.plock.mm.pl
Haha wy jesteście ślepi czy okularów nie włożyliscie? Przecież Sławek nie chciał go kopnąć, tylko po prostu rozglądał się, ustawił piłkę i chciał ja kopnąć a tamten mu ja wybił, a w tym czasie Sławek chciał podać i tamten dostał kopa, bo sie nadział i "trafiła kosa na kamień" jak to się mówi ;) Włączcie mózgi i otwórzcie oczy tak jak o 5 rano, kiedy to wstajecie do pracy tyrać za te wasze 1500 zazdrośnicy. Pozdrawiam normalnych. 5!

rand - 29 października 2014, 8:22:28 - *.play-internet.pl
@SsssslepyK - Ci, którzy piszą tu przed tobą to pewnie nie widzieli zajścia, a mądrzą się ! Podzielam twoje zdanie, przeciwnik powinien dostać żółtą za to wybicie, ale...sędzia zgłupiał, widząc, że Peszko kopnął w rywala zamiast w piłkę, której już nie było w miejscu, w którym stała przed chwilą.

rand - 29 października 2014, 8:28:32 - *.play-internet.pl

Alfa - 29 października 2014, 9:15:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale czemu nie napiszą że Matuszczyk strzelił bramkę tylko że Peszko dostał czerwoną kartkę?

alko - 29 października 2014, 15:01:19 - *.play-internet.pl